Hledat

Ubytování

Ubytování město Ždrelac

Ve městě Ždrelac (Chorvatsko) máme celkem 157 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ždrelac

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ždrelac

Apartmani Jelenić

9,9

Apartmani Jelenić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jelenić. Apartmani Jelenić se nachází v obci Ždrelac, 100 metrů od pláže Mali Ždrelac, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Jelenić se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Guesthouse Vila Ruzmarin

9,8

Guesthouse Vila Ruzmarin

Ubytování (Penzion) Guesthouse Vila Ruzmarin. Penzion Vila Ruzmarin se nachází ve městě Ždrelac a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají balkon. Ubytování Guesthouse Vila Ruzmarin se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Veja

9,4

Veja

Ubytování (Apartmán) Veja. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Veja is set in Ždrelac. The property features garden views. Ubytování Veja se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Tanja

9,3

Apartmani Tanja

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tanja. Apartmani Tanja se nachází v obci Ždrelac. Nabízí terasu nebo balkon, Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, bezplatné půjčení jízdních kol a gril. Ubytování Apartmani Tanja se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

4 star Duplex apartment "Maginja" with seaview - NEW!

9,3

4 star Duplex apartment "Maginja" with seaview - NEW!

Ubytování (Apartmán) 4 star Duplex apartment "Maginja" with seaview - NEW!. 4hvězdičkový dvoupodlažní apartmán "Maginja" with sea view - NEW! se nachází asi 2,3 km od pláže Matlovac a nabízí výhled na moře, zahradu a balkon. Ubytování 4 star Duplex apartment "Maginja" with seaview - NEW! se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Denis Apartment

9

Denis Apartment

Ubytování (Apartmán) Denis Apartment. Denis Apartment nabízí klimatizované ubytování s terasou, restaurací, zahradou, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi u pláže v obci Ždrelac. Ubytování Denis Apartment se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments DJ

8,9

Apartments DJ

Ubytování (Apartmány) Apartments DJ. Located in Ždrelac, Apartments DJ provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments DJ se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Krizmanić

8

Apartments Krizmanić

Ubytování (Apartmány) Apartments Krizmanić. Apartments Krizmanić se nachází v letovisku Ždrelac a nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Krizmanić se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Amazing apartment in Zdrelac with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Amazing apartment in Zdrelac with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Zdrelac with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms. Located in Ždrelac, Amazing apartment in Zdrelac with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms provides a private pool. Ubytování Amazing apartment in Zdrelac with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment in Zdrelac with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine 4834-2

Apartment in Zdrelac with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine 4834-2

Ubytování (Apartmán) Apartment in Zdrelac with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine 4834-2. Apartment in Zdrelac se nachází v obci Ždrelac, 100 metrů od pláže Mali Ždrelac a 2,4 km od pláže Zelena Punta, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování Apartment in Zdrelac with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine 4834-2 se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Sunset apartmani

Sunset apartmani

Ubytování (Apartmány) Sunset apartmani. Sunset apartmani se nachází v obci Ždrelac na ostrově Pasman, 550 metrů od pláže Mali Ždrelac, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a... Ubytování Sunset apartmani se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Two-Bedroom Apartment in Zdrelac

Two-Bedroom Apartment in Zdrelac

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Zdrelac. Two-Bedroom Apartment in Zdrelac se nachází v obci Ždrelac, 2,7 km od pláže Matlovac, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Zdrelac se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartman Ružica

Apartman Ružica

Ubytování (Apartmán) Apartman Ružica. Apartman Ružica is situated in Banj and offers a terrace. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Apartman Ružica se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Baketarić

Apartments Baketarić

Ubytování (Apartmány) Apartments Baketarić. Apartments Baketarić features accommodation with a garden and free WiFi, and is located in Ždrelac. Ubytování Apartments Baketarić se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Beautiful apartment in Zdrelac with WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful apartment in Zdrelac with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Zdrelac with WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful apartment in Zdrelac with WiFi and 2 Bedrooms se nachází v obci Ždrelac, jen pár kroků od pláže Matlovac a 1,1 km od pláže Banj. Ubytování Beautiful apartment in Zdrelac with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Zdrelac 16571c

Apartment Zdrelac 16571c

Ubytování (Apartmány) Apartment Zdrelac 16571c. Apartment Zdrelac 16571c is located in Ždrelac. The apartment features 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a fridge and an... Ubytování Apartment Zdrelac 16571c se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Luani Apartment

Luani Apartment

Ubytování (Apartmán) Luani Apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Luani Apartment is located in Ždrelac. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Luani Apartment se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Ubytování ve městě Ždrelac

Město Ždrelac se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 157 hotelů a ubytování ve městě Ždrelac.