Hledat

Ubytování

Ubytování město Ždrelac

Ve městě Ždrelac (Chorvatsko) máme celkem 157 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ždrelac

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ždrelac

Apartmani Jelenić

9,9

Apartmani Jelenić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jelenić. Apartmani Jelenić se nachází v obci Ždrelac, 100 metrů od pláže Mali Ždrelac, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Jelenić se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Vila Ruzmarin

9,8

Guesthouse Vila Ruzmarin

Ubytování (Penzion) Guesthouse Vila Ruzmarin. Penzion Vila Ruzmarin se nachází ve městě Ždrelac a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají balkon. Ubytování Guesthouse Vila Ruzmarin se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman s pogledom

9,7

Apartman s pogledom

Ubytování (Apartmány) Apartman s pogledom. Apartman s pogledom se nachází v letovisku Ždrelac a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartman s pogledom se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Veronika

9,7

Apartments Veronika

Ubytování (Apartmány) Apartments Veronika. Apartmány Veronika se nachází v obci Ždrelac na ostrově Pašman, 13 km od Zadaru, a nabízí sezónní venkovní bazén a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Veronika se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Terezija

9,6

Apartments Terezija

Ubytování (Apartmány) Apartments Terezija. Apartmány Terezija ve městě Ždrelac nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Terezija se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

APARTMANI BAKETARIĆ

9,6

APARTMANI BAKETARIĆ

Ubytování (Apartmány) APARTMANI BAKETARIĆ. APARTMANI BAKETARIĆ se nachází v obci Ždrelac. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování APARTMANI BAKETARIĆ se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Misic

9,6

Apartmani Misic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Misic. Apartmány Misic se nachází v obci Ždrelac. Nabízí výhled na město, restauraci a pokojovou službu. Ubytování Apartmani Misic se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Veja

9,4

Veja

Ubytování (Apartmán) Veja. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Veja is set in Ždrelac. The property features garden views. Ubytování Veja se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Tanja

9,3

Apartmani Tanja

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tanja. Apartmani Tanja se nachází v obci Ždrelac. Nabízí terasu nebo balkon, Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, bezplatné půjčení jízdních kol a gril. Ubytování Apartmani Tanja se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 star Duplex apartment "Maginja" with seaview - NEW!

9,3

4 star Duplex apartment "Maginja" with seaview - NEW!

Ubytování (Apartmán) 4 star Duplex apartment "Maginja" with seaview - NEW!. 4hvězdičkový dvoupodlažní apartmán "Maginja" with sea view - NEW! se nachází asi 2,3 km od pláže Matlovac a nabízí výhled na moře, zahradu a balkon. Ubytování 4 star Duplex apartment "Maginja" with seaview - NEW! se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 34

9,2

Apartment 34

Ubytování (Apartmán) Apartment 34. Apartmán 34 se nachází v obci Ždrelac a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Apartmán má obývací pokoj, TV a koupelnu s vanou. Ubytování Apartment 34 se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Zdrelac - Seafront

9,2

Apartmani Zdrelac - Seafront

Ubytování (Apartmány) Apartmani Zdrelac - Seafront. Apartmani Zdrelac - Seafront se nachází v obci Ždrelac a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, restaurací a... Ubytování Apartmani Zdrelac - Seafront se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment MaLu

9,1

Apartment MaLu

Ubytování (Apartmán) Apartment MaLu. Apartmán MaLu se nachází v Ždrelači. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment MaLu se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Nena

9,1

Apartmani Nena

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nena. Apartmani Nena se nachází v letovisku Ždrelac a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, restauraci a zahradu. Ubytování Apartmani Nena se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Denis Apartment

9

Denis Apartment

Ubytování (Apartmán) Denis Apartment. Denis Apartment nabízí klimatizované ubytování s terasou, restaurací, zahradou, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi u pláže v obci Ždrelac. Ubytování Denis Apartment se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments DJ

8,9

Apartments DJ

Ubytování (Apartmány) Apartments DJ. Located in Ždrelac, Apartments DJ provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments DJ se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ždrelac

8,8

Apartmani Ždrelac

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ždrelac. Apartmány Ždrelac se nacházejí v zelené části města Ždrelac na ostrově Pašman, pouze 100 metrů daleko od písečné pláže. Ubytování Apartmani Ždrelac se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Barba Stipe

8,8

Apartment Barba Stipe

Ubytování (Apartmán) Apartment Barba Stipe. Apartment Barba Stipe se nachází v obci Ždrelac, 400 metrů od pláže Mali Ždrelac a 2,5 km od pláže Matlovac, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Apartment Barba Stipe se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 8405

8,8

Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 8405

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 8405. Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 8405 is situated on the beachfront in Ždrelac. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 8405 se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Miletić

8,7

Apartments Miletić

Ubytování (Apartmány) Apartments Miletić. Apartments Miletić leží 2 km od obce Ždrelac na ostrově Pašman, pouhých 70 metrů od pláže s potápěčským centrem. Ubytování Apartments Miletić se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Krizmanić

8

Apartments Krizmanić

Ubytování (Apartmány) Apartments Krizmanić. Apartments Krizmanić se nachází v letovisku Ždrelac a nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Krizmanić se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kornati

7,7

Apartments Kornati

Ubytování (Apartmány) Apartments Kornati. Villa Kornati se nachází na poklidném místě, 300 metrů od centra letoviska Ždrelac a pouhých 400 metrů od písečné pláže, a nabízí klimatizované apartmány a... Ubytování Apartments Kornati se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 8299

7

Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 8299

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 8299. Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 8299 is offering accommodation in Ždrelac. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 8299 se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Zdrelac Two-Bedroom Apartment 2

Zdrelac Two-Bedroom Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Zdrelac Two-Bedroom Apartment 2. Zdrelac Two-Bedroom Apartment 2 is situated in Ždrelac. This apartment features 2 bedrooms, a TV, and a kitchenette with a fridge and an oven. Ubytování Zdrelac Two-Bedroom Apartment 2 se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Studio Banj 8206a

Studio Banj 8206a

Ubytování (Apartmán) Studio Banj 8206a. Studio Banj 8206a is situated in Ždrelac, 14 km from Zadar. Every room at this guest house is air conditioned and has a TV. Ubytování Studio Banj 8206a se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

FUXBAU

FUXBAU

Ubytování (Vila) FUXBAU. Set in Ždrelac, FUXBAU offers accommodation with a private pool and pool views. Ubytování FUXBAU se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Holiday Home Silvana

Holiday Home Silvana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Silvana. Villa Zdrelac 1 se nachází ve Zdrelaci. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, satelitní TV, terasou, kompletně vybavenou kuchyní se sporákem a... Ubytování Holiday Home Silvana se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Holiday home Zdrelac with Sea View 428

Holiday home Zdrelac with Sea View 428

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zdrelac with Sea View 428. Holiday home Zdrelac with Sea View 428 se nachází v obci Ždrelac. Tento prázdninový dům nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday home Zdrelac with Sea View 428 se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Holiday Home Zdrelac with Sea View IV

Holiday Home Zdrelac with Sea View IV

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Zdrelac with Sea View IV. Holiday Home Zdrelac with Sea View IV is situated in Ždrelac and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Zdrelac with Sea View IV se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Holiday Home Villa Rossa

Holiday Home Villa Rossa

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Villa Rossa. Featuring private pool, Holiday Home Villa Rossa is located on the beachfront in Ždrelac. Ubytování Holiday Home Villa Rossa se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Luani Apartment

Luani Apartment

Ubytování (Apartmán) Luani Apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Luani Apartment is located in Ždrelac. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Luani Apartment se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 16571

Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 16571

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 16571. Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 16571 offers accommodation in Ždrelac. The guest house features both free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments by the sea Zdrelac (Pasman) - 16571 se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Zdrelac 8299a

Apartment Zdrelac 8299a

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdrelac 8299a. Apartment Zdrelac 8299a is set in Ždrelac. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Apartment Zdrelac 8299a se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Zdrelac 8427b

Apartment Zdrelac 8427b

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdrelac 8427b. Apartment Zdrelac 8427b is located in Banj. The apartment is equipped with 1 bedroom, 1 bathroom, a TV with satellite channels, a dining area, a fully... Ubytování Apartment Zdrelac 8427b se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Zdrelac 1

Apartment Zdrelac 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdrelac 1. Apartment Zdrelac 1 is situated in Ždrelac. This apartment features free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Zdrelac 1 se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Zdrelac 12662b

Apartment Zdrelac 12662b

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdrelac 12662b. Situated in Ždrelac, this air-conditioned apartment features a patio with sea views. The unit is 11 km from Zadar. Ubytování Apartment Zdrelac 12662b se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Zdrelac 15318b

Apartment Zdrelac 15318b

Ubytování (Apartmány) Apartment Zdrelac 15318b. Apartment Zdrelac 15318b is located in Ždrelac. The apartment features 1 bedroom, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a fridge and an... Ubytování Apartment Zdrelac 15318b se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Zdrelac 16571c

Apartment Zdrelac 16571c

Ubytování (Apartmány) Apartment Zdrelac 16571c. Apartment Zdrelac 16571c is located in Ždrelac. The apartment features 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a fridge and an... Ubytování Apartment Zdrelac 16571c se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Ždrelac with sea view, loggia, air conditioning, Wi-Fi (4565-2)

Apartment in Ždrelac with sea view, loggia, air conditioning, Wi-Fi (4565-2)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Ždrelac with sea view, loggia, air conditioning, Wi-Fi (4565-2). Featuring a terrace, Apartment in Ždrelac with sea view, loggia, air conditioning, Wi-Fi (4565-2) provides accommodation in Ždrelac with free WiFi and sea... Ubytování Apartment in Ždrelac with sea view, loggia, air conditioning, Wi-Fi (4565-2) se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment in Ždrelac with Seaview, Terrace, Air condition (4660-2)

Apartment in Ždrelac with Seaview, Terrace, Air condition (4660-2)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Ždrelac with Seaview, Terrace, Air condition (4660-2). Set in Ždrelac in the Pasman Island region, Apartment in Ždrelac with Seaview, Terrace, Air condition (4660-2) has a terrace and sea views. Ubytování Apartment in Ždrelac with Seaview, Terrace, Air condition (4660-2) se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Banj 8206d

Apartment Banj 8206d

Ubytování (Apartmán) Apartment Banj 8206d. Set in Ždrelac, this air-conditioned apartment features a patio with sea views. The unit is 14 km from Zadar. The unit is fitted with a kitchen. Ubytování Apartment Banj 8206d se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Banj 8206a

Apartment Banj 8206a

Ubytování (Apartmán) Apartment Banj 8206a. Apartment Banj 8206a offers accommodation in Ždrelac. The air-conditioned unit is 14 km from Zadar. Ubytování Apartment Banj 8206a se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

EKV apartman

EKV apartman

Ubytování (Apartmán) EKV apartman. Situated in Ždrelac, EKV apartman features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property features sea views. Ubytování EKV apartman se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Villa FUXBAU

Villa FUXBAU

Ubytování (Vila) Villa FUXBAU. Located in Ždrelac, 400 metres from Mali Ždrelac Beach and 2.5 km from Zelena Punta Beach, Villa FUXBAU offers air conditioning. Ubytování Villa FUXBAU se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment in Zdrelac/Insel Pasman 6917

Apartment in Zdrelac/Insel Pasman 6917

Ubytování (Apartmán) Apartment in Zdrelac/Insel Pasman 6917. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Zdrelac/Insel Pasman 6917 is located in Ždrelac, within just less than 1 km of Matlovac Beach. Ubytování Apartment in Zdrelac/Insel Pasman 6917 se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Davor

Apartments Davor

Ubytování (Apartmány) Apartments Davor. Situated 500 metres from Matlovac Beach, Apartments Davor offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Davor se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Suzana

Apartments Suzana

Ubytování (Apartmány) Apartments Suzana. Apartments Suzana is a self-catering accommodation located in Ždrelac, featuring a garden with a terrace, air conditioning and free private parking on... Ubytování Apartments Suzana se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Baketarić

Apartments Baketarić

Ubytování (Apartmány) Apartments Baketarić. Apartments Baketarić features accommodation with a garden and free WiFi, and is located in Ždrelac. Ubytování Apartments Baketarić se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ružica

Apartman Ružica

Ubytování (Apartmán) Apartman Ružica. Apartman Ružica is situated in Banj and offers a terrace. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Apartman Ružica se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing apartment in Zdrelac with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Amazing apartment in Zdrelac with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Zdrelac with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms. Located in Ždrelac, Amazing apartment in Zdrelac with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms provides a private pool. Ubytování Amazing apartment in Zdrelac with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset apartmani

Sunset apartmani

Ubytování (Apartmány) Sunset apartmani. Sunset apartmani se nachází v obci Ždrelac na ostrově Pasman, 550 metrů od pláže Mali Ždrelac, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a... Ubytování Sunset apartmani se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ždrelac

Město Ždrelac se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 157 hotelů a ubytování ve městě Ždrelac.