Hledat

Ubytování

Ubytování město Pašman

Ve městě Pašman (Chorvatsko) máme celkem 113 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pašman

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pašman

Apartment Mendula

9,9

Apartment Mendula

Ubytování (Apartmán) Apartment Mendula. Apartmán Mendula se nachází v Pašmanu a nabízí ubytování s terasou, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mendula se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Franka

9,8

Franka

Ubytování (Apartmán) Franka. Ubytování Franka má výhled do zahrady a nachází se na ostrově Pašman, 21 km od Zadaru a 48 km od Šibeniku. Do města Vodice je to odsud 39 km. Ubytování Franka se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Lana

9,8

Apartments Lana

Ubytování (Apartmán) Apartments Lana. Apartments Lana poskytuje ubytování s možností vlastního stravování na ostrově Pašman, 24 km od Zadaru. Ubytování Apartments Lana se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Mobile Homes Pasman Seaside

9,7

Mobile Homes Pasman Seaside

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile Homes Pasman Seaside. Mobile Homes Pasman Seaside is located in Pašman. This property offers access to a terrace and free private parking. Ubytování Mobile Homes Pasman Seaside se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Postimana

9,6

Apartmani Postimana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Postimana. Apartmani Postimana se nachází v obci Pašman a nabízí ubytování s klimatizací a přístup do zahrady s terasou. Nechybí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Postimana se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Villa Flaveico

9,6

Villa Flaveico

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Flaveico. Villa Flaveico se nachází v Pašmanu a nabízí bezplatné zapůjčení kol. Ubytování Villa Flaveico se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Pašman K.B.168

9,5

Apartman Pašman K.B.168

Ubytování (Apartmány) Apartman Pašman K.B.168. Apartman Pašman K.B.168 nabízí ubytování v Pašmanu, 22 km od Zadaru. Do Šibeniku je to 47 km a na místě je klimatizace. Ubytování Apartman Pašman K.B.168 se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tuvok Apartmens

9,3

Tuvok Apartmens

Ubytování (Apartmány) Tuvok Apartmens. Apartmány Tuvok se nachází v Banj, 14 km od Zadaru a 47 km od Vodice. Nabízí zahradní gril a parkování zdarma. Ubytování Tuvok Apartmens se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms by the sea Pasman - 8223

9,3

Rooms by the sea Pasman - 8223

Ubytování (Penzion) Rooms by the sea Pasman - 8223. Rooms by the sea Pasman - 8223 is located in Pašman. The guest house also provides free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms by the sea Pasman - 8223 se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Esperanza

8,9

Apartments Esperanza

Ubytování (Apartmány) Apartments Esperanza. Apartmány Esperanza se nacházejí v Pašmanu na stejnojmenném ostrově a nabízejí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Esperanza se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Triple Room Pasman 8223e

8,8

Triple Room Pasman 8223e

Ubytování (Penzion) Triple Room Pasman 8223e. Tříhvězdičkové ubytování Triple Room Pasman 8223e se nachází v Pašmanu a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a pokoje s balkonem. Ubytování Triple Room Pasman 8223e se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Villa Višnja

8,7

Apartments Villa Višnja

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Višnja. Apartments Villa Višnja je apartmánová vila situovaná v Pašmanu. K zázemí patří zahrada s grilem a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Višnja se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Rusov Apartment

8,7

Rusov Apartment

Ubytování (Apartmán) Rusov Apartment. Rusov Apartment nabízí zázemí pro grilování, tenis, výhled na moře, bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rusov Apartment se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Twin Room Pasman 4309c

Twin Room Pasman 4309c

Ubytování (Penzion) Twin Room Pasman 4309c. Twin Room Pasman 4309c se nachází v Pašmanu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Twin Room Pasman 4309c se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Twin Room Pasman 4309d

Twin Room Pasman 4309d

Ubytování (Penzion) Twin Room Pasman 4309d. Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi Pašman 4309d poskytuje ubytování na pláži v Pašmanu. Ubytování Twin Room Pasman 4309d se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Quaint Cottage in Pasman with Roofed Terrace

Quaint Cottage in Pasman with Roofed Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Quaint Cottage in Pasman with Roofed Terrace. Quaint Cottage in Pasman with Roofed Terrace is set in Pašman and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Quaint Cottage in Pasman with Roofed Terrace se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaside house for families with children Cove Sveti Ante bay - Sveti Ante (Pasman) - 8499

Seaside house for families with children Cove Sveti Ante bay - Sveti Ante (Pasman) - 8499

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside house for families with children Cove Sveti Ante bay - Sveti Ante (Pasman) - 8499. Holiday Home Uvala Sveti Ante 8499 is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located in Kraj on Pašman Island. Ubytování Seaside house for families with children Cove Sveti Ante bay - Sveti Ante (Pasman) - 8499 se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Pasman 8215a

Studio Pasman 8215a

Ubytování (Apartmán) Studio Pasman 8215a. Studio Pasman 8215a is located in Pašman. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Studio Pasman 8215a se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Holiday Home Marija

Holiday Home Marija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Marija. Prázdninový dům Marija se nachází ve městě Pašman. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a soukromým parkovištěm. Ubytování Holiday Home Marija se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Pasman 23

Apartment Pasman 23

Ubytování (Apartmán) Apartment Pasman 23. Apartment Pasman 23 is situated in Pašman. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Apartment Pasman 23 se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Pasman 694b

Apartment Pasman 694b

Ubytování (Apartmán) Apartment Pasman 694b. Apartment Pasman 694b is situated in Pašman. The apartment features 2 bedrooms, 1 bathroom, a TV with satellite channels, a dining area, a fully equipped... Ubytování Apartment Pasman 694b se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pasman 8511b

Apartment Pasman 8511b

Ubytování (Apartmán) Apartment Pasman 8511b. Situated in Pašman in the Pasman Island region, Apartment Pasman 8511b has a terrace. Ubytování Apartment Pasman 8511b se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartment in Pašman with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4663-3)

Apartment in Pašman with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4663-3)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Pašman with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4663-3). Apartment in Pašman with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4663-3) is set in Pašman. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment in Pašman with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4663-3) se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartment in Pašman with Air condition, WIFI (4650-3)

Apartment in Pašman with Air condition, WIFI (4650-3)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Pašman with Air condition, WIFI (4650-3). Apartment in Pašman with Air condition, WIFI (4650-3) is situated in Pašman. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment in Pašman with Air condition, WIFI (4650-3) se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Kraj 8259b

Apartment Kraj 8259b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kraj 8259b. Apartment Kraj 8259b is located in Ugrinići. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Kraj 8259b se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Kraj 3460c

Apartment Kraj 3460c

Ubytování (Apartmán) Apartment Kraj 3460c. Situated in Pašman, this air-conditioned apartment is 24 km from Zadar. Apartment Kraj 3460c boasts views of the sea and is 45 km from Šibenik. Ubytování Apartment Kraj 3460c se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Villa Royal House 1

Villa Royal House 1

Ubytování (Vila) Villa Royal House 1. Situated in Pašman, Villa Royal House 1 provides accommodation with air conditioning and access to a garden. Ubytování Villa Royal House 1 se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Sandy Bay

House Sandy Bay

Ubytování (Prázdninový dům) House Sandy Bay. Offering sea views, House Sandy Bay is an accommodation set in Pašman, 2 km from Soline Beach and 2 km from Dog Beach Bartovica. Ubytování House Sandy Bay se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Home, Kamp Pašman

Mobile Home, Kamp Pašman

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile Home, Kamp Pašman. Boasting a balcony with garden views, a garden and a terrace, Mobile Home, Kamp Pašman can be found in Pašman, close to Beach Lucina and 500 metres from... Ubytování Mobile Home, Kamp Pašman se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Uncle Jesse

House Uncle Jesse

Ubytování (Prázdninový dům) House Uncle Jesse. House Uncle Jesse is located in Pašman. With free private parking, the property is 1.5 km from Zaliv Soline Beach and 2.8 km from Zaliv Zincena Beach. Ubytování House Uncle Jesse se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Silvana

House Silvana

Ubytování (Prázdninový dům) House Silvana. House Silvana is a beachfront property set in Pašman, 300 metres from Zaliv Zincena Beach and 1.6 km from Zaliv Soline Beach. Ubytování House Silvana se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Leta

House Leta

Ubytování (Prázdninový dům) House Leta. House Leta is a beachfront property situated in Pašman, 400 metres from Zaliv Zincena Beach and 1.8 km from Zaliv Soline Beach. Ubytování House Leta se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lucina

Apartment Lucina

Ubytování (Apartmány) Apartment Lucina. Apartment Lucina se nachází na ostrově Pašman a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Lucina se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

House Flamingo

House Flamingo

Ubytování (Prázdninový dům) House Flamingo. House Flamingo is located in Pašman. The holiday home features 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a microwave and a fridge,... Ubytování House Flamingo se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

House Dionis

House Dionis

Ubytování (Prázdninový dům) House Dionis. Offering sea views, House Dionis is an accommodation located in Pašman, 2.1 km from Soline Beach and 2.1 km from Dog Beach Bartovica. Ubytování House Dionis se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Pansy

House Pansy

Ubytování (Prázdninový dům) House Pansy. House Pansy is set in Pašman. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování House Pansy se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pasman 8214b

Apartment Pasman 8214b

Ubytování (Apartmán) Apartment Pasman 8214b. Apartment Pasman 8214b is set in Pašman. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Pasman 8214b se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Pasman 8217b

Apartment Pasman 8217b

Ubytování (Apartmán) Apartment Pasman 8217b. Apartment Pasman 8217b is located in Pašman. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Apartment Pasman 8217b se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartments by the sea Pasman - 17406

Apartments by the sea Pasman - 17406

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Pasman - 17406. Set in Pašman, Apartments by the sea Pasman - 17406 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Pasman - 17406 se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartments by the sea Pasman - 8511

Apartments by the sea Pasman - 8511

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Pasman - 8511. Apartments by the sea Pasman - 8511 is offering accommodation in Pašman. The property provides free private parking and free WiFi. Ubytování Apartments by the sea Pasman - 8511 se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartments with a parking space Kraj (Pasman) - 8259

Apartments with a parking space Kraj (Pasman) - 8259

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Kraj (Pasman) - 8259. Located in Ugrinići, Apartments with a parking space Kraj (Pasman) - 8259 provides 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Kraj (Pasman) - 8259 se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Luxury MobileHome Lucina Bay

Luxury MobileHome Lucina Bay

Ubytování (Apartmán) Luxury MobileHome Lucina Bay. Klimatizovaný apartmán s terasou Luxury MobileHome Lucina Bay se nachází na ostrově Pašman, 21 km od Zadaru, a může se pochlubit výhledem na moře. Ubytování Luxury MobileHome Lucina Bay se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Double Room Pasman 4309e

Double Room Pasman 4309e

Ubytování (Penzion) Double Room Pasman 4309e. Double Room Pasman 4309e se nachází v Pašmanu. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Výhled směřuje na moře. Každý pokoj v penzionu má balkon. Ubytování Double Room Pasman 4309e se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Studio Pasman 8219a

Studio Pasman 8219a

Ubytování (Apartmán) Studio Pasman 8219a. Studio Pasman 8219a is situated in Pašman. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Studio Pasman 8219a se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Kraj 3460b

Apartment Kraj 3460b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kraj 3460b. Set in Pašman, this air-conditioned apartment is 24 km from Zadar. The unit is 45 km from Šibenik. The unit is fitted with a kitchen. Ubytování Apartment Kraj 3460b se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Secluded fisherman's cottage Cove Soline bay - Soline (Pasman) - 8326

Secluded fisherman's cottage Cove Soline bay - Soline (Pasman) - 8326

Ubytování (Prázdninový dům) Secluded fisherman's cottage Cove Soline bay - Soline (Pasman) - 8326. Holiday Home Uvala Soline 8326 is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located in Kraj, in the Island of Pašman. Ubytování Secluded fisherman's cottage Cove Soline bay - Soline (Pasman) - 8326 se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triple Room Pasman 4309g

Triple Room Pasman 4309g

Ubytování (Penzion) Triple Room Pasman 4309g. Triple Room Pasman 4309g se nachází v obci Pašman. Tento 3hvězdičkový penzion poskytuje bezplatné Wi-Fi. Pokoje jsou vybaveny balkonem s výhledem na moře. Ubytování Triple Room Pasman 4309g se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Comfy Cottage in Pasman with Fireplace

Comfy Cottage in Pasman with Fireplace

Ubytování (Prázdninový dům) Comfy Cottage in Pasman with Fireplace. Prázdninový dům Rocco nabízí ubytování s vybavenou kuchyní v Kraji. Ubytování má 2 ložnice, obývací pokoj a koupelnu se sprchou. Ubytování Comfy Cottage in Pasman with Fireplace se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Holiday Home in Pasman with Garden

Cozy Holiday Home in Pasman with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Holiday Home in Pasman with Garden. Located in Pašman in the Pasman Island region, Cozy Holiday Home in Pasman with Garden features a garden. Ubytování Cozy Holiday Home in Pasman with Garden se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Robinzon Holiday House Val

Robinzon Holiday House Val

Ubytování (Prázdninový dům) Robinzon Holiday House Val. Robinzon Holiday House Val se nachází ve městě Pašman a nabízí zahradu a gril. Ubytování Robinzon Holiday House Val se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Robinson home in Pašman with Seaview, Terrace (4654-1)

Robinson home in Pašman with Seaview, Terrace (4654-1)

Ubytování (Prázdninový dům) Robinson home in Pašman with Seaview, Terrace (4654-1). Set in Pašman in the Pasman Island region, Robinson home in Pašman with Seaview, Terrace (4654-1) has a terrace. Ubytování Robinson home in Pašman with Seaview, Terrace (4654-1) se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Ubytování ve městě Pašman

Město Pašman se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 113 hotelů a ubytování ve městě Pašman.