Hledat

Ubytování

Ubytování město Kraj

Ve městě Kraj (Chorvatsko) máme celkem 41 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kraj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kraj

Villa Bobic

9,5

Villa Bobic

Ubytování (Apartmány) Villa Bobic. Villa Bobic se nachází v Kraji. Nabízí venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Bobic se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Lidija

9,1

Apartments Villa Lidija

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Lidija. Vila Lidija se nachází ve městě Kraj, 24 km od Zadaru a nabízí venkovní bazén a sezónní venkovní bazén. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Villa Lidija se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Holiday Home Marica

8,9

Holiday Home Marica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Marica. Prázdninový dům Marica se nachází v Kraji na ostrově Pasman. Nabízí terasu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday Home Marica se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Poljak

8,9

Apartmani Poljak

Ubytování (Penzion) Apartmani Poljak. Set in Kraj, 200 metres from Duzica Beach, Apartmani Poljak offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Poljak se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Vila Lidija A3

7,7

Vila Lidija A3

Ubytování (Apartmán) Vila Lidija A3. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Kraji, 24 km od Zadaru, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Parkování na místě je zdarma. K dispozici je kuchyňský kout. Ubytování Vila Lidija A3 se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Kraj 8288a

Apartment Kraj 8288a

Ubytování (Apartmán) Apartment Kraj 8288a. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Kraj 8288a is located in Kraj, just 200 metres from Beach Tratica. Ubytování Apartment Kraj 8288a se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Homes4you K1

Homes4you K1

Ubytování (Vila) Homes4you K1. Set in Kraj, 100 metres from Beach Tratica and 400 metres from Beach Ugrinić, Homes4you K1 offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Homes4you K1 se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Bor

Apartments Bor

Ubytování (Apartmány) Apartments Bor. Set in Kraj in the Pasman Island region, Apartments Bor offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Bor se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Holiday Home Franka

Holiday Home Franka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Franka. Prázdninový dům Franka se nachází v obci Pašman na stejnojmenném ostrově a nabízí terasu s výhledem na moře. K dispozici je také zahrada. Ubytování Holiday Home Franka se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Villa Lidija A2

Apartment Villa Lidija A2

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Lidija A2. Featuring a terrace with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Villa Lidija A2 can be found in Kraj, close to Beach Tratica and 1. Ubytování Apartment Villa Lidija A2 se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Kovačić

Apartmani Kovačić

Ubytování (Penzion) Apartmani Kovačić. Apartmani Kovačić has a garden and a terrace in Kraj. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Kovačić se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Peričić

Apartman Peričić

Ubytování (Apartmán) Apartman Peričić. Apartman Peričić is located in Kraj. Ubytování Apartman Peričić se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

House Kraj

House Kraj

Ubytování (Prázdninový dům) House Kraj. A terrace is available in-house at House Kraj, which is situated in Kraj, just 700 metres away from Beach Ugrinić and 700 metres away from Duzica Beach. Ubytování House Kraj se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Edita

Apartment Edita

Ubytování (Apartmán) Apartment Edita. Apartment Edita offers accommodation in Kraj, 24 km from Zadar. Guests benefit from balcony. The kitchen is fitted with an oven. Ubytování Apartment Edita se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Mobile homes Sea view Pasman island

Mobile homes Sea view Pasman island

Ubytování (Kemp) Mobile homes Sea view Pasman island. Mobile homes Sea view Pasman island se nachází v Tkonu. Nabízí výhled na moře, zahradu, soukromou pláž a gril. Ubytování Mobile homes Sea view Pasman island se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Holiday home Kraj Croatia

Holiday home Kraj Croatia

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kraj Croatia. Holiday home Kraj Coratia má venkovní bazén s výhledem na moře v obci Kraj. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Součástí je obývací pokoj s TV. Ubytování Holiday home Kraj Croatia se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Apartments with a parking space Kraj (Pasman) - 8288

Apartments with a parking space Kraj (Pasman) - 8288

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Kraj (Pasman) - 8288. Set in Kraj, 200 metres from Beach Tratica, Apartments with a parking space Kraj (Pasman) - 8288 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments with a parking space Kraj (Pasman) - 8288 se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Apartman Peričić

Apartman Peričić

Ubytování (Apartmán) Apartman Peričić. Boasting garden views, Apartman Peričić offers accommodation with a patio and a kettle, around 400 metres from Beach Ugrinić. Ubytování Apartman Peričić se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

House Kraj

House Kraj

Ubytování (Prázdninový dům) House Kraj. House Kraj is an accommodation situated in Kraj, 700 metres from Beach Ugrinić and 700 metres from Duzica Beach. Ubytování House Kraj se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

House Coleus

House Coleus

Ubytování (Prázdninový dům) House Coleus. House Coleus offers accommodation in Kraj, 2.1 km from Beach Tratica. With free private parking, the property is 800 metres from Zaliv Zincena Beach and 1. Ubytování House Coleus se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Kraj Kraj

Holiday home Kraj Kraj

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kraj Kraj. Holiday home Kraj Kraj se nachází v obci Kraj a nabízí plně vybavenou kuchyň. V domě je k dispozici i TV. Hosté mohou využít venkovní bazén. Ubytování Holiday home Kraj Kraj se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Villa Furešta

Villa Furešta

Ubytování (Vila) Villa Furešta. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Villa Furešta is set in Kraj. Ubytování Villa Furešta se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Seaview apartments with balcony and free parking

Seaview apartments with balcony and free parking

Ubytování (Apartmány) Seaview apartments with balcony and free parking. Set in Kraj, Seaview apartments with balcony and free parking provides accommodation with access to a garden. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Seaview apartments with balcony and free parking se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kraj

Město Kraj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 41 hotelů a ubytování ve městě Kraj.