Hledat

Ubytování

Ubytování město Tkon

Ve městě Tkon (Chorvatsko) máme celkem 220 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tkon

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tkon

Holiday Home Pure Nature

9,8

Holiday Home Pure Nature

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pure Nature. Holiday Home Pure Nature se nachází přímo u pláže v obci Tkon a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi připojením a soukromou... Ubytování Holiday Home Pure Nature se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Jelena Apartment

9,7

Jelena Apartment

Ubytování (Apartmány) Jelena Apartment. Jelena Apartment nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a vstupem do zahrady s terasou v obci Tkon. Ubytování Jelena Apartment se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Marica

9,7

Marica

Ubytování (Prázdninový dům) Marica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Marica is situated in Tkon. Ubytování Marica se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Petar12

9,4

Apartment Petar12

Ubytování (Apartmán) Apartment Petar12. Apartment Petar12 se nachází přímo u pláže ve městě Tkon a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi a jízdní kola k zapůjčení zdarma. Ubytování Apartment Petar12 se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Mira

9,4

Apartments Mira

Ubytování (Apartmány) Apartments Mira. Apartmány Mira se nachází v obci Tkon na ostrově Pašman. Na místě lze zdarma zaparkovat. Ubytování Apartments Mira se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Vila Rosa

9,3

Vila Rosa

Ubytování (Apartmány) Vila Rosa. Vila Rosa se nachází jen 150 metrů od moře, u borového lesa, ve vesnici Tkon na ostrově Pašman. Ubytování Vila Rosa se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Blazenka

9,1

Apartments Blazenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Blazenka. Apartmány Blaženka se nacházejí v obci Tkon. Nabízejí ubytování s Wi-Fi zdarma a zázemím pro grilování. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV. Ubytování Apartments Blazenka se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Tkon Rutak

9

Apartment Tkon Rutak

Ubytování (Apartmány) Apartment Tkon Rutak. Apartment Tkon Rutak se nachází v Tkonu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartment Tkon Rutak se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Mobile Homes Dina

8,8

Mobile Homes Dina

Ubytování (Kemp) Mobile Homes Dina. Mobile Homes Dina se nachází ve Tkonu a nabízí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkoviště. Ubytování Mobile Homes Dina se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Leut Apartments

7,9

Leut Apartments

Ubytování (Apartmán) Leut Apartments. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Tinjan, 26 km od Zadaru. Ubytování Leut Apartments se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

3* Stone House Dora for 5 guests, Pašman Island

3* Stone House Dora for 5 guests, Pašman Island

Ubytování (Prázdninový dům) 3* Stone House Dora for 5 guests, Pašman Island. 3* Stone House Dora for 5 guests, Pašman Island se nachází v Tkonu, pouhých 650 metrů od pláže Ugrinić a 750 metrů od pláže Duzica, a nabízí balkon. Ubytování 3* Stone House Dora for 5 guests, Pašman Island se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Matuskovica Villa Sleeps 10 with Pool

Matuskovica Villa Sleeps 10 with Pool

Ubytování (Vila) Matuskovica Villa Sleeps 10 with Pool. Matuskovica Villa Sleeps 10 with Pool is located in Tkon. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Matuskovica Villa Sleeps 10 with Pool se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

House Feral

House Feral

Ubytování (Prázdninový dům) House Feral. Boasting sea views, House Feral is situated in Tkon, around 2.1 km from Dog Beach Bartovica. Ubytování House Feral se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

House Daisy

House Daisy

Ubytování (Prázdninový dům) House Daisy. House Daisy is located in Tkon. Providing free private parking, the holiday home is 2.1 km from Dog Beach Bartovica. Ubytování House Daisy se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

House Oleander

House Oleander

Ubytování (Prázdninový dům) House Oleander. House Oleander offers accommodation in Tkon, 1.7 km from Zaliv Soline Beach. Ubytování House Oleander se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Mobile home Rock Rose 1

Mobile home Rock Rose 1

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile home Rock Rose 1. Providing free WiFi, Mobile home Rock Rose 1 is situated on the beachfront in Tkon. Ubytování Mobile home Rock Rose 1 se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Mobile home Rock Rose 2

Mobile home Rock Rose 2

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile home Rock Rose 2. Mobile home Rock Rose 2 is situated in Tkon. Guests are welcome to enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Mobile home Rock Rose 2 se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Apartman Vlasta Tkon

Apartman Vlasta Tkon

Ubytování (Apartmán) Apartman Vlasta Tkon. Apartman Vlasta Tkon is set in Tkon and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartman Vlasta Tkon se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Ubytování ve městě Tkon

Město Tkon se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 220 hotelů a ubytování ve městě Tkon.