Hledat

Ubytování

Apartments Insula Apartmány

Dobropoljana 141, 23263 Dobropoljana, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Insula. Set in Dobropoljana in the Pasman Island region with Dobropoljana Beach nearby, Apartments Insula offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Insula se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Popis ubytování Apartments Insula

Guests can also relax in the garden. Banj Beach is 3 km from the apartment. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Dobropoljana! Set in Dobropoljana in the Pasman Island region with Dobropoljana Beach nearby, Apartments Insula offers accommodation with free private parking. The air-conditioned units are furnished with parquet floors and feature a private bathroom, a flat-screen TV, free WiFi, wardrobe, a living room, an equipped kitchen, patio and views over the sea.

Vybavení ubytování Apartments Insula

  • Pláž
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Dobropoljana

Villa Masanda (Luxury Apartments)

9,9

Villa Masanda (Luxury Apartments)

Ubytování (Apartmány) Villa Masanda (Luxury Apartments). Offering sea views, Villa Masanda (Luxury Apartments) in Dobropoljana offers accommodation, a restaurant, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa Masanda (Luxury Apartments) se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Maestral

9,8

Apartmani Maestral

Ubytování (Apartmány) Apartmani Maestral. Apartmani Maestral se nachází v obci Dobropoljana na ostrově Pašman. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Maestral se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

J&D

9,7

J&D

Ubytování (Apartmány) J&D. Set in Dobropoljana, J&D offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování J&D se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Mobile Homes Pine Tree

9,6

Mobile Homes Pine Tree

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile Homes Pine Tree. Mobile Homes Pine Tree se nachází na pobřeží v Dobropoljaně a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Mobile Homes Pine Tree se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Vila Karla

9,6

Apartmani Vila Karla

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vila Karla. Situated in Dobropoljana, less than 1 km from Dobropoljana Beach and 1. Ubytování Apartmani Vila Karla se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ema Dobropoljana

9,5

Apartman Ema Dobropoljana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ema Dobropoljana. Apartman Ema Dobropoljana is situated in Dobropoljana and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Apartman Ema Dobropoljana se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Dubravko

9,5

Apartments Dubravko

Ubytování (Apartmány) Apartments Dubravko. Situated in Dobropoljana in the Pasman Island region, Apartments Dubravko features accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Dubravko se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Matkovic

9,3

Apartments Matkovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Matkovic. Apartmány Matković se nacházejí v obci Sveti Filip i Jakov a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, kuchyň, posezení, balkon i TV. Ubytování Apartments Matkovic se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday home Rombizon

8,3

Holiday home Rombizon

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Rombizon. Holiday home Rombizon is situated in Dobropoljana and offers a terrace. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Holiday home Rombizon se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Vila Danica

7,2

Aparthotel Vila Danica

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Vila Danica. Aparthotel Vila Danica se nachází v Dobropoljaně, přímo u moře. Ubytování Aparthotel Vila Danica se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Mihaela

Apartmani Mihaela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mihaela. Apartmani Mihaela se nachází v letovisku Dobropoljana na ostrově Pašman, 16 km od Zadaru a 45 km od města Vodice. Ubytování Apartmani Mihaela se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mirta

Holiday Home Mirta

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mirta. Villa Zdrelac 2 nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městě Banj. Ubytování má satelitní TV a terasu. Ubytování Holiday Home Mirta se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Holiday Home Nives

Holiday Home Nives

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Nives. Set in Banj in the Pasman Island region, Holiday Home Nives features a terrace and sea views. Private parking is available on site. Ubytování Holiday Home Nives se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Holiday home Dobropoljana V

Holiday home Dobropoljana V

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Dobropoljana V. Holiday home Dobropoljana V is set in Dobropoljana. This holiday home features a private pool, barbecue facilities and free private parking. Ubytování Holiday home Dobropoljana V se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

House Oliver

House Oliver

Ubytování (Prázdninový dům) House Oliver. House Oliver is set in Dobropoljana. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování House Oliver se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Holiday Home Villa Danica.10

Holiday Home Villa Danica.10

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Villa Danica.10. Prázdninový dům Villa Danica.10 se nachází v obci Dobropoljana a nabízí klimatizaci, terasu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Villa Danica.10 se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Anastazio -200m from sea

Apartments Anastazio -200m from sea

Ubytování (Apartmány) Apartments Anastazio -200m from sea. Set in Dobropoljana, Apartments Anastazio -200m from sea offers accommodation with a balcony, kitchen and free WiFi. Ubytování Apartments Anastazio -200m from sea se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maja

Apartment Maja

Ubytování (Apartmán) Apartment Maja. Apartmán Maja se nachází v letovisku Dobropoljana a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Apartmán má 4 ložnice, kuchyň a 1 koupelnu. Ubytování Apartment Maja se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Julija

Apartmani Julija

Ubytování (Apartmán) Apartmani Julija. Apartmani Julija is situated in Dobropoljana and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartmani Julija se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Dobropoljana - 3

Apartment Dobropoljana - 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Dobropoljana - 3. Apartment Dobropoljana - 3 is set in Dobropoljana. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Dobropoljana - 3 se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dobropoljana - 2

Apartment Dobropoljana - 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Dobropoljana - 2. Apartment Dobropoljana - 2 is located in Dobropoljana. This apartment provides free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Dobropoljana - 2 se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxusní klimatizovane karavany v Chorvatsku

Luxusní klimatizovane karavany v Chorvatsku

Ubytování (Kemp) Luxusní klimatizovane karavany v Chorvatsku. Situated in Dobropoljana, Luxusní klimatizovane karavany v Chorvatsku features free WiFi, and guests can enjoy a garden, a private beach area and a... Ubytování Luxusní klimatizovane karavany v Chorvatsku se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Lavanda.1

Apartment Lavanda.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Lavanda.1. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Lavanda.1 is set in Dobropoljana. Ubytování Apartment Lavanda.1 se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Holiday Home Antonela

Holiday Home Antonela

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Antonela. Prázdninový dům Antonela se nachází v letovisku Dobropoljana a nabízí plně vybavenou kuchyni. Ubytování Holiday Home Antonela se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Holiday House Bosiljka

Holiday House Bosiljka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Bosiljka. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v obci Dobropoljana na ostrově Pašman, 16 km od Zadaru, a nabízí bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Holiday House Bosiljka se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartman Marina

Apartman Marina

Ubytování (Apartmán) Apartman Marina. Boasting sea views, Apartman Marina features accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Dobropoljana Beach. Ubytování Apartman Marina se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Neven

Apartment Neven

Ubytování (Apartmán) Apartment Neven. Apartment Neven is situated in Dobropoljana. The apartment has 1 bedroom, 1 bathroom, bed linen, towels, a TV with satellite channels, a dining area, a... Ubytování Apartment Neven se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI GOGA

APARTMANI GOGA

Ubytování (Apartmány) APARTMANI GOGA. APARTMANI GOGA offers a terrace, as well as accommodation with free WiFi and a kitchen in Dobropoljana. Ubytování APARTMANI GOGA se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marija - Dobropoljana

Apartments Marija - Dobropoljana

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija - Dobropoljana. Located 200 metres from Dobropoljana Beach, Apartments Marija - Dobropoljana offers a terrace, and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Marija - Dobropoljana se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dobropoljana

Apartment Dobropoljana

Ubytování (Apartmán) Apartment Dobropoljana. Apartment Dobropoljana is situated in Dobropoljana. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Dobropoljana se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dobropoljana 8198b

Apartment Dobropoljana 8198b

Ubytování (Apartmán) Apartment Dobropoljana 8198b. Located in Dobropoljana in the Pasman Island region, Apartment Dobropoljana 8198b has a terrace. It is situated 2. Ubytování Apartment Dobropoljana 8198b se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dobropoljana 8198c

Apartment Dobropoljana 8198c

Ubytování (Apartmán) Apartment Dobropoljana 8198c. Located in Dobropoljana in the Pasman Island region, Apartment Dobropoljana 8198c features a terrace. The accommodation is 2. Ubytování Apartment Dobropoljana 8198c se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Miljenko D.

Apartments Miljenko D.

Ubytování (Apartmány) Apartments Miljenko D.. Apartmány Miljenko D. se nachází v letovisku Dobropoljana a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartments Miljenko D. se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Grosso

House Grosso

Ubytování (Prázdninový dům) House Grosso. House Grosso is set in Dobropoljana. The property features garden views. Ubytování House Grosso se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Mare

Apartment Mare

Ubytování (Apartmán) Apartment Mare. Apartment Mare is situated in Dobropoljana. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Mare se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandhaus Suite Zveretter

Strandhaus Suite Zveretter

Ubytování (Prázdninový dům) Strandhaus Suite Zveretter. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Strandhaus Suite Zveretter is situated in Dobropoljana. Ubytování Strandhaus Suite Zveretter se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Erna

Apartmani Erna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Erna. Apartmány Erna se nachází v Dobropoljaně, 27 km od Zadaru a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma. Ubytování Apartmani Erna se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Ruzica

Apartmani Ruzica

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ruzica. Apartmani Ruzica is set in Dobropoljana and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartmani Ruzica se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Dobropoljana Dobropoljana II

Holiday home Dobropoljana Dobropoljana II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Dobropoljana Dobropoljana II. Tento prázdninový dům se nachází ve městě Dobropoljana. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Holiday home Dobropoljana Dobropoljana II se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Holiday House Ivana

Holiday House Ivana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Ivana. Situated just 1.1 km from Dobropoljana Beach, Holiday House Ivana features accommodation in Dobropoljana with access to a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytování Holiday House Ivana se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Anastazio

Apartments Anastazio

Ubytování (Apartmány) Apartments Anastazio. Set in Dobropoljana, Apartments Anastazio offers accommodation with air conditioning and access to a garden. Ubytování Apartments Anastazio se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Danica.2

Apartment Villa Danica.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Danica.2. Located in Dobropoljana in the Pasman Island region, Apartment Villa Danica.2 has a terrace. Ubytování Apartment Villa Danica.2 se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartman Antea

Apartman Antea

Ubytování (Apartmán) Apartman Antea. Set in Dobropoljana, 70 metres from Dobropoljana Beach and 2.6 km from Banj Beach, Apartman Antea offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Antea se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Holiday home in Dobropoljana 35484

Holiday home in Dobropoljana 35484

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Dobropoljana 35484. Holiday home in Dobropoljana 35484 is situated in Dobropoljana. The accommodation is 2. Ubytování Holiday home in Dobropoljana 35484 se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartman Antea 2

Apartman Antea 2

Ubytování (Apartmán) Apartman Antea 2. Situated in Dobropoljana in the Pasman Island region, Apartman Antea 2 features a balcony. Ubytování Apartman Antea 2 se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Danny ****

Villa Danny ****

Ubytování (Vila) Villa Danny ****. Situated in Dobropoljana, Villa Danny **** features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Danny **** se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Beautiful island house Dunja

Beautiful island house Dunja

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful island house Dunja. Situated in Dobropoljana, Beautiful island house Dunja offers accommodation with a patio or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden... Ubytování Beautiful island house Dunja se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Antea

Apartman Antea

Ubytování (Apartmán) Apartman Antea. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Antea is located in Dobropoljana. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytování Apartman Antea se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartments by the sea Dobropoljana (Pasman) - 8198

Apartments by the sea Dobropoljana (Pasman) - 8198

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Dobropoljana (Pasman) - 8198. Set in Dobropoljana, 2.8 km from Banj Beach, Apartments by the sea Dobropoljana (Pasman) - 8198 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments by the sea Dobropoljana (Pasman) - 8198 se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vanda 5

Vanda 5

Ubytování (Apartmán) Vanda 5. Vanda 5 is situated in Dobropoljana. The property has sea and mountain views. Ubytování Vanda 5 se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Villa Danica.1

Apartment Villa Danica.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Danica.1. Apartment Villa Danica.1 se nachází na pláži v Dobropoljaně a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s terasou. Ubytování Apartment Villa Danica.1 se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).