Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Strakonice

Ubytování v městech v okrese Strakonice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Strakonice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Strakonice

U Tří pecek - Malenice

10

U Tří pecek - Malenice

Ubytování (Apartmán) U Tří pecek - Malenice. U Tří pecek - Malenice is located in Malenice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování U Tří pecek - Malenice se nachází ve městě Malenice (Česko - Jihočeský kraj).

CASTLE AREA BLATNÁ

9,8

CASTLE AREA BLATNÁ

Ubytování (Prázdninový dům) CASTLE AREA BLATNÁ. CASTLE AREA BLATNÁ se nachází v Blatné. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování CASTLE AREA BLATNÁ se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování CASTLE AREA BLATNÁ má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům CASTLE AREA BLATNÁ momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr

9,7

Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr. Penzion U Sv. Jana se nachází v obci Kraselov, 9 km od Strakonic, a nabízí úschovnu jízdních kol, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr se nachází ve městě Kraselov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr momentálně evidujeme 35 recenzí.

Annemarie

9,5

Annemarie

Ubytování (Penzion) Annemarie. Annemarie se nachází ve Vodňanech. Nabízí společný salonek, zahradu, gril, terasu, rodinné pokoje, dětské hřiště, nepřetržitě otevřenou recepci, kyvadlovou... Ubytování Annemarie se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj).

Zámek Lnáře

9,5

Zámek Lnáře

Ubytování (Penzion) Zámek Lnáře. Zámek Lnáře se nachází v Lnářích a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Zámek Lnáře se nachází ve městě Lnáře (Česko).

Penzion Starobor

9,4

Penzion Starobor

Ubytování (Apartmán) Penzion Starobor. Penzion Starobor se nachází ve městě Sedlice a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Starobor se nachází ve městě Sedlice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Starobor má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Penzion Starobor momentálně evidujeme 5 recenzí.

Pension Lažany

9,4

Pension Lažany

Ubytování (Penzion) Pension Lažany. Pension Lažany se nachází ve zvlněné krajině jižních Čech s loukami a rybníky, 6 km od zámku Blatná. Má venkovní bazén a horkou lázeň. Ubytování Pension Lažany se nachází ve městě Lažany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Lažany má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Lažany momentálně evidujeme 66 recenzí.

Hotel Koflík

9,3

Hotel Koflík

Ubytování (Hotel) Hotel Koflík. Hotel Koflík se nachází v Strakonicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Tento 4hvězdičkový hotel má pokojovou službu a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Hotel Koflík se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Koflík má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Koflík momentálně evidujeme 32 recenzí.

Lovecká Bašta

9,3

Lovecká Bašta

Ubytování (Penzion) Lovecká Bašta. Lovecká Bašta je 4hvězdičkový penzion situovaný ve Strakonicích. Nabízí dětské hřiště a pokojovou službu. Ubytování Lovecká Bašta se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Lovecká Bašta má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Lovecká Bašta momentálně evidujeme 336 recenzí.

Ubytování u Josefa

9,2

Ubytování u Josefa

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Josefa. U Josefa se nachází ve Vodňanech. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 2 ložnice a TV s plochou obrazovkou. K zázemí patří kuchyně. Ubytování Ubytování u Josefa se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj).

Apartman Barmeo

9,2

Apartman Barmeo

Ubytování (Apartmán) Apartman Barmeo. Apartmán Barmeo se nachází ve Strakonicích a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Apartman Barmeo se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartman Barmeo má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Barmeo momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Blatná

9,2

Apartmán Blatná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Blatná. Apartmán Blatná se nachází v Blatné, 43 km od Klatov, a nabízí masážní vanu. Ubytování Apartmán Blatná se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U Kohoutka

9,2

Penzion U Kohoutka

Ubytování (Penzion) Penzion U Kohoutka. Penzion U Kohoutka se nachází v Buzicích a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, sdílenou kuchyni, restauraci a dětské hřiště. Ubytování Penzion U Kohoutka se nachází ve městě Buzice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Kohoutka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Kohoutka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Podskalská Blatná

9,1

Apartmán Podskalská Blatná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Podskalská Blatná. Apartmán Podskalská Blatná is set in Blatná and offers barbecue facilities. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartmán Podskalská Blatná se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Residence Tvrz Skočice

9

Residence Tvrz Skočice

Ubytování (Aparthotel) Residence Tvrz Skočice. Residence Tvrz Skočice se nachází ve Skočicích, 39 km od Českých Budějovic. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Tvrz Skočice se nachází ve městě Skočice (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Beránek

9

Hotel Beránek

Ubytování (Hotel) Hotel Beránek. Hotel Beránek se nachází v Blatné a má restauraci, která poskytuje slevy hotelovým hostům. Jednotky jsou vybavené TV a mají koupelnu se sprchou. Ubytování Hotel Beránek se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Beránek má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Beránek momentálně evidujeme 170 recenzí.

Ubytování v soukromí Bělčice

8,9

Ubytování v soukromí Bělčice

Ubytování (Privát) Ubytování v soukromí Bělčice. Ubytování v soukromí Bělčice se nachází v obci Bělčice a nabízí výhled na město. Ubytování Ubytování v soukromí Bělčice se nachází ve městě Bělčice (Česká republika). Ubytování Ubytování v soukromí Bělčice má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Ubytování v soukromí Bělčice momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chalupa Tourov

8,9

Chalupa Tourov

Ubytování (Penzion) Chalupa Tourov. Chalupa Tourov se může pochlubit venkovním bazénem a grilem v zahradě. Nachází se v klidné vesnici Tourov v jižních Čecách. Ubytování Chalupa Tourov se nachází ve městě Bavorov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chalupa Tourov má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Chalupa Tourov momentálně evidujeme 61 recenzí.

Penzion Slunce Blatná

8,8

Penzion Slunce Blatná

Ubytování (Penzion) Penzion Slunce Blatná. Penzion Slunce Blatná se nachází v centru Blatné, jen 300 metrů od zámku. Nabízí komfortní studia a apartmány s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Slunce Blatná se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Slunce Blatná má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Slunce Blatná momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion na Zborově

8,8

Penzion na Zborově

Ubytování (Penzion) Penzion na Zborově. Penzion na Zborově je rodinný penzion, který se nachází 5 minut chůze od centra města, nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a každé ráno podává snídani. Ubytování Penzion na Zborově se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion na Zborově má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion na Zborově momentálně evidujeme 104 recenzí.

Kemp Otava Strakonice

8,7

Kemp Otava Strakonice

Ubytování (Kemp) Kemp Otava Strakonice. Kemp Otava Strakonice nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Restaurace připravuje pokrmy evropské kuchyně. Ubytování Kemp Otava Strakonice se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Kemp Otava Strakonice má celkové hodnocení 8,7. Pro Kemp Kemp Otava Strakonice momentálně evidujeme 45 recenzí.

apartman Špalek

8,6

apartman Špalek

Ubytování (Apartmán) apartman Špalek. Apartmán Špalek se nachází ve Vodňanech a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartman Špalek se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování apartman Špalek má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán apartman Špalek momentálně evidujeme 37 recenzí.

PENZION BĚLČICE

8,6

PENZION BĚLČICE

Ubytování (Penzion) PENZION BĚLČICE. PENZION BĚLČICE v obci Bělčice nabízí 5hvězdičkové ubytování se sezonním venkovním bazénem. Ubytování PENZION BĚLČICE se nachází ve městě Bělčice (Česká republika). Ubytování PENZION BĚLČICE má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion PENZION BĚLČICE momentálně evidujeme 8 recenzí.

Ubytovna Na Sadkach

8,5

Ubytovna Na Sadkach

Ubytování (Hostel) Ubytovna Na Sadkach. Ubytovna Na Sádkách se nachází ve Strakonicích. Nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, zázemí pro vodní sporty, neplacené soukromé... Ubytování Ubytovna Na Sadkach se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Na Velké Hospodě

8,5

Hotel Na Velké Hospodě

Ubytování (Hotel) Hotel Na Velké Hospodě. Tříhvězdičkový hotel Na Velké Hospodě se nachází v Sedlicích. Nabízí terasu, zahradu, dětské hřiště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Na Velké Hospodě se nachází ve městě Sedlice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Na Velké Hospodě má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Na Velké Hospodě momentálně evidujeme 159 recenzí.

Hotel Bila Ruze

8,4

Hotel Bila Ruze

Ubytování (Hotel) Hotel Bila Ruze. Hotel Bílá Růže byl poprvé otevřen v roce 1905 a nachází se v historickém centru Strakonic v jižních Čechách. Ubytování Hotel Bila Ruze se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Bila Ruze má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Bila Ruze momentálně evidujeme 264 recenzí.

Guest House Splávek

8,4

Guest House Splávek

Ubytování (Penzion) Guest House Splávek. Guest House Splávek se nachází ve Strakonicích a nabízí satelitní TV s plochou obrazovkou, koupelnu a Wi-Fi zdarma. Penzion má terasu. Ubytování Guest House Splávek se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Guest House Splávek má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Guest House Splávek momentálně evidujeme 66 recenzí.

Penzion U Tesly

8,3

Penzion U Tesly

Ubytování (Apartmány) Penzion U Tesly. Penzion U Tesly se nachází v Blatné a nabízí ubytování s kuchyní. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Apartmán je vzdálený 24 km od Písku. Ubytování Penzion U Tesly se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Prajer

8,3

Hotel Prajer

Ubytování (Hotel) Hotel Prajer. Hotel Prajer se nachází 400 metrů od vlakového nádraží Vodňany a od roku 2008 v něm probíhala nepřetržitá renovace. Ubytování Hotel Prajer se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Prajer má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Prajer momentálně evidujeme 83 recenzí.

Penzion V Ráji

7,9

Penzion V Ráji

Ubytování (Penzion) Penzion V Ráji. Penzion V Ráji se nachází ve Strakonicích a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. V penzionu je k dispozici sdílená kuchyň a dětské hřiště. Ubytování Penzion V Ráji se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion V Ráji má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion V Ráji momentálně evidujeme 164 recenzí.

Penzion Park

7,2

Penzion Park

Ubytování (Penzion) Penzion Park. Penzion Park se nachází ve Vodňanech a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Penzion Park se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Park má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Penzion Park momentálně evidujeme 15 recenzí.

Ubytování v soukromí U Aničky

Ubytování v soukromí U Aničky

Ubytování (Apartmány) Ubytování v soukromí U Aničky. Ubytování v soukromí U Aničky se nachází v Blatné a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ubytování v soukromí U Aničky se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Ostrovec

Hotel Ostrovec

Ubytování (Hotel) Hotel Ostrovec. Tříhvězdičkový Hotel Ostrovec se nachází v Praze. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Ostrovec se nachází ve městě Volyně (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Garnet

Hotel Garnet

Ubytování (Hotel) Hotel Garnet. Located in Strakonice, Hotel Garnet features a restaurant and bar. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytování Hotel Garnet se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

Farma Malenice

Farma Malenice

Ubytování (Apartmán) Farma Malenice. Farma Malenice is set in Malenice. Guests have access to free WiFi. This apartment features 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchenette. Ubytování Farma Malenice se nachází ve městě Malenice (Česko - Jihočeský kraj).

Kamenný mlýn

Kamenný mlýn

Ubytování (Apartmán) Kamenný mlýn. Kamenný mlýn is situated in Přední Zborovice and offers a garden. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Kamenný mlýn se nachází ve městě Přední Zborovice (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087

Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087. Tento apartmán ve Strakonicích má balkon. Bavorská Železná Ruda je odsud vzdálená 26 km. V kuchyni je k dispozici mikrovlnná trouba a varná deska. Ubytování Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087 se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Mačura

Penzion Mačura

Ubytování (Aparthotel) Penzion Mačura. Penzion Mačura se nachází ve městě Zálesí a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Penzion Mačura se nachází ve městě Drážov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Aparthotel Penzion Mačura nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice

Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice

Ubytování (Apartmán) Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice. Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice is set in Strakonice. Offering free WiFi, the property also has free bikes. Ubytování Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Koflík

Apartmány Koflík

Ubytování (Apartmány) Apartmány Koflík. Apartmány Koflík is situated in Strakonice. Free WiFi is available. The apartment is equipped with a flat-screen TV. Ubytování Apartmány Koflík se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování U Zimů

Ubytování U Zimů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Zimů. Located in Vodňany, Ubytování U Zimů provides a garden. Rooms include a balcony. All rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytování Ubytování U Zimů se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday home in Novosedly u Strakonic 1535

Holiday home in Novosedly u Strakonic 1535

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Novosedly u Strakonic 1535. Holiday home in Novosedly u Strakonic 1535 se nachází v obci Novosedly. Nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyni. Prázdninový dům má 1 ložnici a TV. Ubytování Holiday home in Novosedly u Strakonic 1535 se nachází ve městě Novosedly (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Novosedly u Strakonic 1535 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Two-Bedroom Holiday Home in Drazov

Two-Bedroom Holiday Home in Drazov

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Drazov. Tříhvězdičkový Prázdninový dům se dvěma ložnicemi v Dražově se nachází v obci Dražov v Jihočeském kraji a nabízí plně vybavenou kuchyň. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Drazov se nachází ve městě Drážov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Drazov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán u Rybáků v Pošumaví

Apartmán u Rybáků v Pošumaví

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Rybáků v Pošumaví. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Apartmán u Rybáků v Pošumaví se nachází ve Wollenitzu. V okolí se můžete věnovat cyklistice a stolnímu tenisu. Ubytování Apartmán u Rybáků v Pošumaví se nachází ve městě Volenice (Česko - Jihočeský kraj).

chalupa Blanice

chalupa Blanice

Ubytování (Apartmán) chalupa Blanice. Chalupa Blanice se nachází ve Vodňanech, 33 km od Českých Budějovic. Ubytování chalupa Blanice se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj).

Kamenný mlýn

Kamenný mlýn

Ubytování (Penzion) Kamenný mlýn. Among the various facilities are a garden and a terrace. At Kamenný mlýn, each room is fitted with a wardrobe. Ubytování Kamenný mlýn se nachází ve městě Přední Zborovice (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday home Svinetice

Holiday home Svinetice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Svinetice. Prázdninový dům Svinetice stojí v Bavorově a hostům nabízí přístup do plně vybavené kuchyně. V domě najdete obývací pokoj s TV. Ubytování Holiday home Svinetice se nachází ve městě Bavorov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Svinetice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Stechovice/Böhmerwald 1527

Holiday home Stechovice/Böhmerwald 1527

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Stechovice/Böhmerwald 1527. Boasting accommodation with a balcony, Holiday home Stechovice/Böhmerwald 1527 is located in Štěchovice. Ubytování Holiday home Stechovice/Böhmerwald 1527 se nachází ve městě Štěchovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Stechovice/Böhmerwald 1527 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování Pavel Voborník

Ubytování Pavel Voborník

Ubytování (Vila) Ubytování Pavel Voborník. Vila Ubytování Pavel Voborník se nachází v jihočeské Blatné a nabízí zahradu. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Ubytování Pavel Voborník se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Vila Ubytování Pavel Voborník nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.