Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Strakonice

Ubytování v městech v okrese Strakonice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Strakonice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Strakonice

CASTLE AREA BLATNÁ

9,8

CASTLE AREA BLATNÁ

Ubytování (Prázdninový dům) CASTLE AREA BLATNÁ. CASTLE AREA BLATNÁ se nachází v Blatné. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování CASTLE AREA BLATNÁ se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování CASTLE AREA BLATNÁ má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům CASTLE AREA BLATNÁ momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr

9,7

Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr. Penzion U Sv. Jana se nachází v obci Kraselov, 9 km od Strakonic, a nabízí úschovnu jízdních kol, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr se nachází ve městě Kraselov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr momentálně evidujeme 35 recenzí.

Annemarie

9,5

Annemarie

Ubytování (Penzion) Annemarie. Annemarie se nachází ve Vodňanech. Nabízí společný salonek, zahradu, gril, terasu, rodinné pokoje, dětské hřiště, nepřetržitě otevřenou recepci, kyvadlovou... Ubytování Annemarie se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Starobor

9,4

Penzion Starobor

Ubytování (Apartmán) Penzion Starobor. Penzion Starobor se nachází ve městě Sedlice a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Starobor se nachází ve městě Sedlice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Starobor má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Penzion Starobor momentálně evidujeme 5 recenzí.

Pension Lažany

9,4

Pension Lažany

Ubytování (Penzion) Pension Lažany. Pension Lažany se nachází ve zvlněné krajině jižních Čech s loukami a rybníky, 6 km od zámku Blatná. Má venkovní bazén a horkou lázeň. Ubytování Pension Lažany se nachází ve městě Lažany (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Lažany má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Lažany momentálně evidujeme 66 recenzí.

Hotel Koflík

9,3

Hotel Koflík

Ubytování (Hotel) Hotel Koflík. Hotel Koflík se nachází v Strakonicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Tento 4hvězdičkový hotel má pokojovou službu a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Hotel Koflík se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Koflík má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Koflík momentálně evidujeme 32 recenzí.

Lovecká Bašta

9,3

Lovecká Bašta

Ubytování (Penzion) Lovecká Bašta. Lovecká Bašta je 4hvězdičkový penzion situovaný ve Strakonicích. Nabízí dětské hřiště a pokojovou službu. Ubytování Lovecká Bašta se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lovecká Bašta má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Lovecká Bašta momentálně evidujeme 336 recenzí.

Apartman Barmeo

9,2

Apartman Barmeo

Ubytování (Apartmán) Apartman Barmeo. Apartmán Barmeo se nachází ve Strakonicích a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Apartman Barmeo se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Barmeo má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Barmeo momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion U Kohoutka

9,2

Penzion U Kohoutka

Ubytování (Penzion) Penzion U Kohoutka. Penzion U Kohoutka se nachází v Buzicích a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, sdílenou kuchyni, restauraci a dětské hřiště. Ubytování Penzion U Kohoutka se nachází ve městě Buzice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Kohoutka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Kohoutka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Residence Tvrz Skočice

9

Residence Tvrz Skočice

Ubytování (Aparthotel) Residence Tvrz Skočice. Residence Tvrz Skočice se nachází ve Skočicích, 39 km od Českých Budějovic. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Tvrz Skočice se nachází ve městě Skočice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Beránek

9

Hotel Beránek

Ubytování (Hotel) Hotel Beránek. Hotel Beránek se nachází v Blatné a má restauraci, která poskytuje slevy hotelovým hostům. Jednotky jsou vybavené TV a mají koupelnu se sprchou. Ubytování Hotel Beránek se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Beránek má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Beránek momentálně evidujeme 170 recenzí.

Ubytování v soukromí Bělčice

8,9

Ubytování v soukromí Bělčice

Ubytování (Privát) Ubytování v soukromí Bělčice. Ubytování v soukromí Bělčice se nachází v obci Bělčice a nabízí výhled na město. Ubytování Ubytování v soukromí Bělčice se nachází ve městě Bělčice (Česká republika). V následujících dnech se ceny pohybují od 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování v soukromí Bělčice má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Ubytování v soukromí Bělčice momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chalupa Tourov

8,9

Chalupa Tourov

Ubytování (Penzion) Chalupa Tourov. Chalupa Tourov se může pochlubit venkovním bazénem a grilem v zahradě. Nachází se v klidné vesnici Tourov v jižních Čecách. Ubytování Chalupa Tourov se nachází ve městě Bavorov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Tourov má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Chalupa Tourov momentálně evidujeme 61 recenzí.

Penzion Slunce Blatná

8,8

Penzion Slunce Blatná

Ubytování (Penzion) Penzion Slunce Blatná. Penzion Slunce Blatná se nachází v centru Blatné, jen 300 metrů od zámku. Nabízí komfortní studia a apartmány s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Slunce Blatná se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Slunce Blatná má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Slunce Blatná momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion na Zborově

8,8

Penzion na Zborově

Ubytování (Penzion) Penzion na Zborově. Penzion na Zborově je rodinný penzion, který se nachází 5 minut chůze od centra města, nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a každé ráno podává snídani. Ubytování Penzion na Zborově se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion na Zborově má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion na Zborově momentálně evidujeme 104 recenzí.

Kemp Otava Strakonice

8,7

Kemp Otava Strakonice

Ubytování (Kemp) Kemp Otava Strakonice. Kemp Otava Strakonice nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Restaurace připravuje pokrmy evropské kuchyně. Ubytování Kemp Otava Strakonice se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kemp Otava Strakonice má celkové hodnocení 8,7. Pro Kemp Kemp Otava Strakonice momentálně evidujeme 45 recenzí.

PENZION BĚLČICE

8,6

PENZION BĚLČICE

Ubytování (Penzion) PENZION BĚLČICE. PENZION BĚLČICE v obci Bělčice nabízí 5hvězdičkové ubytování se sezonním venkovním bazénem. Ubytování PENZION BĚLČICE se nachází ve městě Bělčice (Česká republika). V následujících dnech se ceny pohybují od 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování PENZION BĚLČICE má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion PENZION BĚLČICE momentálně evidujeme 8 recenzí.

apartman Špalek

8,6

apartman Špalek

Ubytování (Apartmán) apartman Špalek. Apartmán Špalek se nachází ve Vodňanech a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartman Špalek se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování apartman Špalek má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán apartman Špalek momentálně evidujeme 37 recenzí.

Ubytovna Na Sadkach

8,5

Ubytovna Na Sadkach

Ubytování (Hostel) Ubytovna Na Sadkach. Ubytovna Na Sádkách se nachází ve Strakonicích. Nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, zázemí pro vodní sporty, neplacené soukromé... Ubytování Ubytovna Na Sadkach se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Na Velké Hospodě

8,5

Hotel Na Velké Hospodě

Ubytování (Hotel) Hotel Na Velké Hospodě. Tříhvězdičkový hotel Na Velké Hospodě se nachází v Sedlicích. Nabízí terasu, zahradu, dětské hřiště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Na Velké Hospodě se nachází ve městě Sedlice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Na Velké Hospodě má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Na Velké Hospodě momentálně evidujeme 159 recenzí.

Hotel Bila Ruze

8,4

Hotel Bila Ruze

Ubytování (Hotel) Hotel Bila Ruze. Hotel Bílá Růže byl poprvé otevřen v roce 1905 a nachází se v historickém centru Strakonic v jižních Čechách. Ubytování Hotel Bila Ruze se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bila Ruze má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Bila Ruze momentálně evidujeme 264 recenzí.

Guest House Splávek

8,4

Guest House Splávek

Ubytování (Penzion) Guest House Splávek. Guest House Splávek se nachází ve Strakonicích a nabízí satelitní TV s plochou obrazovkou, koupelnu a Wi-Fi zdarma. Penzion má terasu. Ubytování Guest House Splávek se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Splávek má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Guest House Splávek momentálně evidujeme 66 recenzí.

Hotel Prajer

8,3

Hotel Prajer

Ubytování (Hotel) Hotel Prajer. Hotel Prajer se nachází 400 metrů od vlakového nádraží Vodňany a od roku 2008 v něm probíhala nepřetržitá renovace. Ubytování Hotel Prajer se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Prajer má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Prajer momentálně evidujeme 83 recenzí.

Penzion V Ráji

7,9

Penzion V Ráji

Ubytování (Penzion) Penzion V Ráji. Penzion V Ráji se nachází ve Strakonicích a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. V penzionu je k dispozici sdílená kuchyň a dětské hřiště. Ubytování Penzion V Ráji se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion V Ráji má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion V Ráji momentálně evidujeme 164 recenzí.

Penzion Park

7,2

Penzion Park

Ubytování (Penzion) Penzion Park. Penzion Park se nachází ve Vodňanech a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Penzion Park se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Park má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Penzion Park momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Mačura

Penzion Mačura

Ubytování (Aparthotel) Penzion Mačura. Penzion Mačura se nachází ve městě Zálesí a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Penzion Mačura se nachází ve městě Drážov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Aparthotel Penzion Mačura nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087

Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087. Tento apartmán ve Strakonicích má balkon. Bavorská Železná Ruda je odsud vzdálená 26 km. V kuchyni je k dispozici mikrovlnná trouba a varná deska. Ubytování Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087 se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home in Hoslovice

Holiday home in Hoslovice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Hoslovice. Holiday home in Hoslovice is set in Hoslovice. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Holiday home in Hoslovice se nachází ve městě Hoslovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Hoslovice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hotel Garnet

Hotel Garnet

Ubytování (Hotel) Hotel Garnet. Located in Strakonice, Hotel Garnet features a restaurant and bar. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytování Hotel Garnet se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Novosedly u Strakonic 1535

Holiday home in Novosedly u Strakonic 1535

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Novosedly u Strakonic 1535. Holiday home in Novosedly u Strakonic 1535 se nachází v obci Novosedly. Nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyni. Prázdninový dům má 1 ložnici a TV. Ubytování Holiday home in Novosedly u Strakonic 1535 se nachází ve městě Novosedly (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Novosedly u Strakonic 1535 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vodnanske Svobodne Hory 15

Vodnanske Svobodne Hory 15

Ubytování (Apartmán) Vodnanske Svobodne Hory 15. Apartmány Vodňanské Svobodné Hory 15 se nacházejí ve Vodňanech. Českých Budějovice leží od apartmánů 38 km. Ubytování Vodnanske Svobodne Hory 15 se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Vodnanske Svobodne Hory 15 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Two-Bedroom Holiday Home in Drazov

Two-Bedroom Holiday Home in Drazov

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Drazov. Tříhvězdičkový Prázdninový dům se dvěma ložnicemi v Dražově se nachází v obci Dražov v Jihočeském kraji a nabízí plně vybavenou kuchyň. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Drazov se nachází ve městě Drážov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Drazov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice

Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice

Ubytování (Apartmán) Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice. Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice is set in Strakonice. Offering free WiFi, the property also has free bikes. Ubytování Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Zimů

Ubytování U Zimů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Zimů. Located in Vodňany, Ubytování U Zimů provides a garden. Rooms include a balcony. All rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytování Ubytování U Zimů se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

chalupa Blanice

chalupa Blanice

Ubytování (Apartmán) chalupa Blanice. Chalupa Blanice se nachází ve Vodňanech, 33 km od Českých Budějovic. Ubytování chalupa Blanice se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Na Zámostí

Penzion Na Zámostí

Ubytování (Venkovský dům) Penzion Na Zámostí. Penzion Na Zámostí sídlí ve venkovském domě v Malenicích. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Penzion Na Zámostí se nachází ve městě Malenice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Venkovský dům Penzion Na Zámostí nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzión Na Protivinske

Penzión Na Protivinske

Ubytování (Apartmán) Penzión Na Protivinske. Penzión Na Protivínské se nachází ve Strakonicích a nabízí apartmány s kuchyní, posezením s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzión Na Protivinske se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Penzión Na Protivinske nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování Pavel Voborník

Ubytování Pavel Voborník

Ubytování (Vila) Ubytování Pavel Voborník. Vila Ubytování Pavel Voborník se nachází v jihočeské Blatné a nabízí zahradu. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Ubytování Pavel Voborník se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Ubytování Pavel Voborník nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Svinetice

Holiday home Svinetice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Svinetice. Prázdninový dům Svinetice stojí v Bavorově a hostům nabízí přístup do plně vybavené kuchyně. V domě najdete obývací pokoj s TV. Ubytování Holiday home Svinetice se nachází ve městě Bavorov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Svinetice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Stechovice/Böhmerwald 1527

Holiday home Stechovice/Böhmerwald 1527

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Stechovice/Böhmerwald 1527. Boasting accommodation with a balcony, Holiday home Stechovice/Böhmerwald 1527 is located in Štěchovice. Ubytování Holiday home Stechovice/Böhmerwald 1527 se nachází ve městě Štěchovice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Stechovice/Böhmerwald 1527 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Venkovský dům s kovárnou

Venkovský dům s kovárnou

Ubytování (Privát) Venkovský dům s kovárnou. Venkovský dům s kovárnou is situated in Blatná. This homestay features a garden. Ubytování Venkovský dům s kovárnou se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Venkovský dům s kovárnou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Dehtar

Holiday home Dehtar

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Dehtar. Holiday home Dehtar is located in Němčice. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Holiday home Dehtar se nachází ve městě Němčice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Dehtar nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Leticia

Penzion Leticia

Ubytování (Penzion) Penzion Leticia. Penzion Leticia in Strakonice provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Penzion Leticia se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování pod Haniperkem

Ubytování pod Haniperkem

Ubytování (Farma) Ubytování pod Haniperkem. Situated in Vodňany, Ranč Apollo features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A fridge and kettle are also provided. Ubytování Ubytování pod Haniperkem se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion a restaurace U Pošů

Penzion a restaurace U Pošů

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace U Pošů. Penzion a restaurace U Pošů se nachází ve Volyni. Nabízí sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Penzion a restaurace U Pošů se nachází ve městě Volyně (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Ranč Malenice

Ubytování Ranč Malenice

Ubytování (Chata) Ubytování Ranč Malenice. Ubytování Ranč Malenice se nachází v Malenicích. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování Ranč Malenice se nachází ve městě Malenice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Ubytování Ranč Malenice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment in Blatna/Südböhmen 34798

Apartment in Blatna/Südböhmen 34798

Ubytování (Apartmán) Apartment in Blatna/Südböhmen 34798. Apartment in Blatna/Südböhmen 34798 is situated in Blatná. This apartment also features free WiFi. Ubytování Apartment in Blatna/Südböhmen 34798 se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment in Blatna/Südböhmen 34798 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Modra Chaloupka

Modra Chaloupka

Ubytování (Prázdninový dům) Modra Chaloupka. Modrá Chaloupka se nachází v Malenicích a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Je v ní 1 koupelna. Nechybí ani terasa. Ubytování Modra Chaloupka se nachází ve městě Malenice (Česko - Jihočeský kraj).