Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Strakonice

Ubytování v městech v okrese Strakonice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Strakonice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Strakonice

U Tří pecek - Malenice

10

U Tří pecek - Malenice

Ubytování (Apartmán) U Tří pecek - Malenice. U Tří pecek - Malenice is located in Malenice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování U Tří pecek - Malenice se nachází ve městě Malenice (Česko - Jihočeský kraj).

Vincentův dvůr

9,9

Vincentův dvůr

UbytováníVincentův dvůr. Vincentův dvůr se nachází v Paračově a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vincentův dvůr se nachází ve městě Paračov (Česko).

CASTLE AREA BLATNÁ

9,8

CASTLE AREA BLATNÁ

Ubytování (Prázdninový dům) CASTLE AREA BLATNÁ. CASTLE AREA BLATNÁ se nachází v Blatné. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování CASTLE AREA BLATNÁ se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování CASTLE AREA BLATNÁ má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům CASTLE AREA BLATNÁ momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Malá Turná

9,8

Apartmán Malá Turná

UbytováníApartmán Malá Turná. Apartmán Malá Turná se nachází ve Strakonicích, pouhých 43 km od hradu Zvíkov, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartmán Malá Turná se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

U Koupaliště

9,7

U Koupaliště

UbytováníU Koupaliště. U Koupaliště se nachází v Bavorově a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu a zázemí pro vodní sporty. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování U Koupaliště se nachází ve městě Bavorov (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr

9,7

Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr. Penzion U Sv. Jana se nachází v obci Kraselov, 9 km od Strakonic, a nabízí úschovnu jízdních kol, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr se nachází ve městě Kraselov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion U sv. Jana - Kraselovský Dvůr momentálně evidujeme 35 recenzí.

Nebřehovická, Strakonice.

9,6

Nebřehovická, Strakonice.

UbytováníNebřehovická, Strakonice.. Nebřehovická, Strakonice. Nachází se ve Strakonicích. Hosté mohou zdarma využívat WiFithroughout. Ubytování Nebřehovická, Strakonice. se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

Annemarie

9,5

Annemarie

Ubytování (Penzion) Annemarie. Annemarie se nachází ve Vodňanech. Nabízí společný salonek, zahradu, gril, terasu, rodinné pokoje, dětské hřiště, nepřetržitě otevřenou recepci, kyvadlovou... Ubytování Annemarie se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj).

Zámek Lnáře

9,5

Zámek Lnáře

Ubytování (Penzion) Zámek Lnáře. Zámek Lnáře se nachází v Lnářích a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Zámek Lnáře se nachází ve městě Lnáře (Česko).

Penzion Starobor

9,4

Penzion Starobor

Ubytování (Apartmán) Penzion Starobor. Penzion Starobor se nachází ve městě Sedlice a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Starobor se nachází ve městě Sedlice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Starobor má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Penzion Starobor momentálně evidujeme 5 recenzí.

Pension Lažany

9,4

Pension Lažany

Ubytování (Penzion) Pension Lažany. Pension Lažany se nachází ve zvlněné krajině jižních Čech s loukami a rybníky, 6 km od zámku Blatná. Má venkovní bazén a horkou lázeň. Ubytování Pension Lažany se nachází ve městě Lažany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Lažany má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Lažany momentálně evidujeme 66 recenzí.

Hotel Koflík

9,3

Hotel Koflík

Ubytování (Hotel) Hotel Koflík. Hotel Koflík se nachází v Strakonicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Tento 4hvězdičkový hotel má pokojovou službu a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Hotel Koflík se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Koflík má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Koflík momentálně evidujeme 32 recenzí.

Lovecká Bašta

9,3

Lovecká Bašta

Ubytování (Penzion) Lovecká Bašta. Lovecká Bašta je 4hvězdičkový penzion situovaný ve Strakonicích. Nabízí dětské hřiště a pokojovou službu. Ubytování Lovecká Bašta se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Lovecká Bašta má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Lovecká Bašta momentálně evidujeme 336 recenzí.

Ubytování u Josefa

9,2

Ubytování u Josefa

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Josefa. U Josefa se nachází ve Vodňanech. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 2 ložnice a TV s plochou obrazovkou. K zázemí patří kuchyně. Ubytování Ubytování u Josefa se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj).

Apartman Barmeo

9,2

Apartman Barmeo

Ubytování (Apartmán) Apartman Barmeo. Apartmán Barmeo se nachází ve Strakonicích a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Apartman Barmeo se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartman Barmeo má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Barmeo momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Blatná

9,2

Apartmán Blatná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Blatná. Apartmán Blatná se nachází v Blatné, 43 km od Klatov, a nabízí masážní vanu. Ubytování Apartmán Blatná se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U Kohoutka

9,2

Penzion U Kohoutka

Ubytování (Penzion) Penzion U Kohoutka. Penzion U Kohoutka se nachází v Buzicích a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, sdílenou kuchyni, restauraci a dětské hřiště. Ubytování Penzion U Kohoutka se nachází ve městě Buzice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Kohoutka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Kohoutka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Podskalská Blatná

9,1

Apartmán Podskalská Blatná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Podskalská Blatná. Apartmán Podskalská Blatná is set in Blatná and offers barbecue facilities. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartmán Podskalská Blatná se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Residence Tvrz Skočice

9

Residence Tvrz Skočice

Ubytování (Aparthotel) Residence Tvrz Skočice. Residence Tvrz Skočice se nachází ve Skočicích, 39 km od Českých Budějovic. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Tvrz Skočice se nachází ve městě Skočice (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Beránek

9

Hotel Beránek

Ubytování (Hotel) Hotel Beránek. Hotel Beránek se nachází v Blatné a má restauraci, která poskytuje slevy hotelovým hostům. Jednotky jsou vybavené TV a mají koupelnu se sprchou. Ubytování Hotel Beránek se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Beránek má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Beránek momentálně evidujeme 170 recenzí.

Karavan Na Louce

9

Karavan Na Louce

UbytováníKaravan Na Louce. Karavan Na Louce se nachází ve Volenicích a nabízí ubytování s posezením. K dispozici je také jídelní část a kuchyňský kout s nádobím. Ubytování Karavan Na Louce se nachází ve městě Volenice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány v Podzámčí v blízkosti zámku Blatná

8,9

Apartmány v Podzámčí v blízkosti zámku Blatná

UbytováníApartmány v Podzámčí v blízkosti zámku Blatná. Apartmány v Podzámčí v blízkosti zámku Blatná se nachází v Blatné, 39 km od hradu Zvíkov a 42 km od Orlické přehrady, a nabízí ubytování s TV s plochou... Ubytování Apartmány v Podzámčí v blízkosti zámku Blatná se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování v soukromí Bělčice

8,9

Ubytování v soukromí Bělčice

Ubytování (Privát) Ubytování v soukromí Bělčice. Ubytování v soukromí Bělčice se nachází v obci Bělčice a nabízí výhled na město. Ubytování Ubytování v soukromí Bělčice se nachází ve městě Bělčice (Česká republika). Ubytování Ubytování v soukromí Bělčice má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Ubytování v soukromí Bělčice momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chalupa Tourov

8,9

Chalupa Tourov

Ubytování (Penzion) Chalupa Tourov. Chalupa Tourov se může pochlubit venkovním bazénem a grilem v zahradě. Nachází se v klidné vesnici Tourov v jižních Čecách. Ubytování Chalupa Tourov se nachází ve městě Bavorov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chalupa Tourov má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Chalupa Tourov momentálně evidujeme 61 recenzí.

Penzion Slunce Blatná

8,8

Penzion Slunce Blatná

Ubytování (Penzion) Penzion Slunce Blatná. Penzion Slunce Blatná se nachází v centru Blatné, jen 300 metrů od zámku. Nabízí komfortní studia a apartmány s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Slunce Blatná se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Slunce Blatná má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Slunce Blatná momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion na Zborově

8,8

Penzion na Zborově

Ubytování (Penzion) Penzion na Zborově. Penzion na Zborově je rodinný penzion, který se nachází 5 minut chůze od centra města, nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a každé ráno podává snídani. Ubytování Penzion na Zborově se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion na Zborově má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion na Zborově momentálně evidujeme 104 recenzí.

MěKS Vodňany ubytování

8,8

MěKS Vodňany ubytování

UbytováníMěKS Vodňany ubytování. MěKS Vodňany ubytování se nachází ve Vodňanech v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování MěKS Vodňany ubytování se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj).

Kemp Otava Strakonice

8,7

Kemp Otava Strakonice

Ubytování (Kemp) Kemp Otava Strakonice. Kemp Otava Strakonice nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Restaurace připravuje pokrmy evropské kuchyně. Ubytování Kemp Otava Strakonice se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Kemp Otava Strakonice má celkové hodnocení 8,7. Pro Kemp Kemp Otava Strakonice momentálně evidujeme 45 recenzí.

apartman Špalek

8,6

apartman Špalek

Ubytování (Apartmán) apartman Špalek. Apartmán Špalek se nachází ve Vodňanech a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartman Špalek se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování apartman Špalek má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán apartman Špalek momentálně evidujeme 37 recenzí.

PENZION BĚLČICE

8,6

PENZION BĚLČICE

Ubytování (Penzion) PENZION BĚLČICE. PENZION BĚLČICE v obci Bělčice nabízí 5hvězdičkové ubytování se sezonním venkovním bazénem. Ubytování PENZION BĚLČICE se nachází ve městě Bělčice (Česká republika). Ubytování PENZION BĚLČICE má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion PENZION BĚLČICE momentálně evidujeme 8 recenzí.

Ubytovna Na Sadkach

8,5

Ubytovna Na Sadkach

Ubytování (Hostel) Ubytovna Na Sadkach. Ubytovna Na Sádkách se nachází ve Strakonicích. Nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, zázemí pro vodní sporty, neplacené soukromé... Ubytování Ubytovna Na Sadkach se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Na Velké Hospodě

8,5

Hotel Na Velké Hospodě

Ubytování (Hotel) Hotel Na Velké Hospodě. Tříhvězdičkový hotel Na Velké Hospodě se nachází v Sedlicích. Nabízí terasu, zahradu, dětské hřiště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Na Velké Hospodě se nachází ve městě Sedlice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Na Velké Hospodě má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Na Velké Hospodě momentálně evidujeme 159 recenzí.

Hotel Bila Ruze

8,4

Hotel Bila Ruze

Ubytování (Hotel) Hotel Bila Ruze. Hotel Bílá Růže byl poprvé otevřen v roce 1905 a nachází se v historickém centru Strakonic v jižních Čechách. Ubytování Hotel Bila Ruze se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Bila Ruze má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Bila Ruze momentálně evidujeme 264 recenzí.

Guest House Splávek

8,4

Guest House Splávek

Ubytování (Penzion) Guest House Splávek. Guest House Splávek se nachází ve Strakonicích a nabízí satelitní TV s plochou obrazovkou, koupelnu a Wi-Fi zdarma. Penzion má terasu. Ubytování Guest House Splávek se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Guest House Splávek má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Guest House Splávek momentálně evidujeme 66 recenzí.

Penzion U Tesly

8,3

Penzion U Tesly

Ubytování (Apartmány) Penzion U Tesly. Penzion U Tesly se nachází v Blatné a nabízí ubytování s kuchyní. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Apartmán je vzdálený 24 km od Písku. Ubytování Penzion U Tesly se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Prajer

8,3

Hotel Prajer

Ubytování (Hotel) Hotel Prajer. Hotel Prajer se nachází 400 metrů od vlakového nádraží Vodňany a od roku 2008 v něm probíhala nepřetržitá renovace. Ubytování Hotel Prajer se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Prajer má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Prajer momentálně evidujeme 83 recenzí.

Chata KOZLOV

8,2

Chata KOZLOV

UbytováníChata KOZLOV. Chata KOZLOV se nachází ve Střelských Hošticích a nabízí sdílený lounge. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata KOZLOV se nachází ve městě Střelské Hoštice (Česko).

Penzion Na Zámostí Malenice

8

Penzion Na Zámostí Malenice

UbytováníPenzion Na Zámostí Malenice. Penzion Na Zámostí Malenice se nachází v Malenicích a nabízí přímý přístup na sjezdovku, gril a restauraci. Ubytování Penzion Na Zámostí Malenice se nachází ve městě Malenice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion V Ráji

7,9

Penzion V Ráji

Ubytování (Penzion) Penzion V Ráji. Penzion V Ráji se nachází ve Strakonicích a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. V penzionu je k dispozici sdílená kuchyň a dětské hřiště. Ubytování Penzion V Ráji se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion V Ráji má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion V Ráji momentálně evidujeme 164 recenzí.

Penzion Park

7,2

Penzion Park

Ubytování (Penzion) Penzion Park. Penzion Park se nachází ve Vodňanech a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Penzion Park se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Park má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Penzion Park momentálně evidujeme 15 recenzí.

Tvrz Čepřovice

7

Tvrz Čepřovice

UbytováníTvrz Čepřovice. Tvrz Čepřovice se nachází v Čepřovicích a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tvrz Čepřovice se nachází ve městě Čepřovice (Česko - Jihočeský kraj).

Zájezdní hostinec Labuť

6,7

Zájezdní hostinec Labuť

UbytováníZájezdní hostinec Labuť. Zájezdní hostinec Labuť se nachází v Myšticích v Jihočeském kraji, 31 km od hradu Zvíkov, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, terasou a... Ubytování Zájezdní hostinec Labuť se nachází ve městě Myštice (Česko).

Hotel Na Panské

4,3

Hotel Na Panské

UbytováníHotel Na Panské. Hotel Na Panské se nachází v Lnářích, 44 km od Orlické přehrady, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou a restaurací. Ubytování Hotel Na Panské se nachází ve městě Lnáře (Česko - Plzeňský kraj).

Ubytování v soukromí U Aničky

Ubytování v soukromí U Aničky

Ubytování (Apartmány) Ubytování v soukromí U Aničky. Ubytování v soukromí U Aničky se nachází v Blatné a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ubytování v soukromí U Aničky se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Ostrovec

Hotel Ostrovec

Ubytování (Hotel) Hotel Ostrovec. Tříhvězdičkový Hotel Ostrovec se nachází v Praze. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Ostrovec se nachází ve městě Volyně (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Garnet

Hotel Garnet

Ubytování (Hotel) Hotel Garnet. Located in Strakonice, Hotel Garnet features a restaurant and bar. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytování Hotel Garnet se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

Farma Malenice

Farma Malenice

Ubytování (Apartmán) Farma Malenice. Farma Malenice is set in Malenice. Guests have access to free WiFi. This apartment features 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchenette. Ubytování Farma Malenice se nachází ve městě Malenice (Česko - Jihočeský kraj).

Kamenný mlýn

Kamenný mlýn

Ubytování (Apartmán) Kamenný mlýn. Kamenný mlýn is situated in Přední Zborovice and offers a garden. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Kamenný mlýn se nachází ve městě Přední Zborovice (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087

Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087. Tento apartmán ve Strakonicích má balkon. Bavorská Železná Ruda je odsud vzdálená 26 km. V kuchyni je k dispozici mikrovlnná trouba a varná deska. Ubytování Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087 se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Mačura

Penzion Mačura

Ubytování (Aparthotel) Penzion Mačura. Penzion Mačura se nachází ve městě Zálesí a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Penzion Mačura se nachází ve městě Drážov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Aparthotel Penzion Mačura nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.