Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Vodňany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vodňany

Annemarie

9,5

Annemarie

Ubytování (Penzion) Annemarie. Annemarie se nachází ve Vodňanech. Nabízí společný salonek, zahradu, gril, terasu, rodinné pokoje, dětské hřiště, nepřetržitě otevřenou recepci, kyvadlovou... Ubytování Annemarie se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování u Josefa

9,2

Ubytování u Josefa

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Josefa. U Josefa se nachází ve Vodňanech. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 2 ložnice a TV s plochou obrazovkou. K zázemí patří kuchyně. Ubytování Ubytování u Josefa se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj).

MěKS Vodňany ubytování

8,8

MěKS Vodňany ubytování

UbytováníMěKS Vodňany ubytování. MěKS Vodňany ubytování se nachází ve Vodňanech v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování MěKS Vodňany ubytování se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj).

apartman Špalek

8,6

apartman Špalek

Ubytování (Apartmán) apartman Špalek. Apartmán Špalek se nachází ve Vodňanech a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartman Špalek se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování apartman Špalek má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán apartman Špalek momentálně evidujeme 37 recenzí.

Hotel Prajer

8,3

Hotel Prajer

Ubytování (Hotel) Hotel Prajer. Hotel Prajer se nachází 400 metrů od vlakového nádraží Vodňany a od roku 2008 v něm probíhala nepřetržitá renovace. Ubytování Hotel Prajer se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Prajer má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Prajer momentálně evidujeme 83 recenzí.

Penzion Park

7,2

Penzion Park

Ubytování (Penzion) Penzion Park. Penzion Park se nachází ve Vodňanech a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Penzion Park se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Park má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Penzion Park momentálně evidujeme 15 recenzí.

Ubytování U Zimů

Ubytování U Zimů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Zimů. Located in Vodňany, Ubytování U Zimů provides a garden. Rooms include a balcony. All rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytování Ubytování U Zimů se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj).

chalupa Blanice

chalupa Blanice

Ubytování (Apartmán) chalupa Blanice. Chalupa Blanice se nachází ve Vodňanech, 33 km od Českých Budějovic. Ubytování chalupa Blanice se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování pod Haniperkem

Ubytování pod Haniperkem

Ubytování (Farma) Ubytování pod Haniperkem. Situated in Vodňany, Ranč Apollo features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A fridge and kettle are also provided. Ubytování Ubytování pod Haniperkem se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj).