Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Vodňany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vodňany

Annemarie

9,5

Annemarie

Ubytování (Penzion) Annemarie. Annemarie se nachází ve Vodňanech. Nabízí společný salonek, zahradu, gril, terasu, rodinné pokoje, dětské hřiště, nepřetržitě otevřenou recepci, kyvadlovou... Ubytování Annemarie se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování u Josefa

9,2

Ubytování u Josefa

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Josefa. U Josefa se nachází ve Vodňanech. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 2 ložnice a TV s plochou obrazovkou. K zázemí patří kuchyně. Ubytování Ubytování u Josefa se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman Špalek

8,6

apartman Špalek

Ubytování (Apartmán) apartman Špalek. Apartmán Špalek se nachází ve Vodňanech a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartman Špalek se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování apartman Špalek má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán apartman Špalek momentálně evidujeme 37 recenzí.

Hotel Prajer

8,3

Hotel Prajer

Ubytování (Hotel) Hotel Prajer. Hotel Prajer se nachází 400 metrů od vlakového nádraží Vodňany a od roku 2008 v něm probíhala nepřetržitá renovace. Ubytování Hotel Prajer se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Prajer má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Prajer momentálně evidujeme 83 recenzí.

Penzion Park

7,2

Penzion Park

Ubytování (Penzion) Penzion Park. Penzion Park se nachází ve Vodňanech a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Penzion Park se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Park má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Penzion Park momentálně evidujeme 15 recenzí.

Vodnanske Svobodne Hory 15

Vodnanske Svobodne Hory 15

Ubytování (Apartmán) Vodnanske Svobodne Hory 15. Apartmány Vodňanské Svobodné Hory 15 se nacházejí ve Vodňanech. Českých Budějovice leží od apartmánů 38 km. Ubytování Vodnanske Svobodne Hory 15 se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Vodnanske Svobodne Hory 15 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování U Zimů

Ubytování U Zimů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Zimů. Located in Vodňany, Ubytování U Zimů provides a garden. Rooms include a balcony. All rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytování Ubytování U Zimů se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

chalupa Blanice

chalupa Blanice

Ubytování (Apartmán) chalupa Blanice. Chalupa Blanice se nachází ve Vodňanech, 33 km od Českých Budějovic. Ubytování chalupa Blanice se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování pod Haniperkem

Ubytování pod Haniperkem

Ubytování (Farma) Ubytování pod Haniperkem. Situated in Vodňany, Ranč Apollo features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A fridge and kettle are also provided. Ubytování Ubytování pod Haniperkem se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)