Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Protivín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Protivín

Apartman JITKA Protivin

9,8

Apartman JITKA Protivin

Ubytování (Apartmán) Apartman JITKA Protivin. Apartmán JITKA Protivín se nachází v Protivíně a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a výhled do zahrady. Ubytování Apartman JITKA Protivin se nachází ve městě Protivín (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartman JITKA Protivin má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman JITKA Protivin momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion U Dřevěného ptáka

8,7

Penzion U Dřevěného ptáka

UbytováníPenzion U Dřevěného ptáka. Penzion U Dřevěného ptáka se nachází v Protivíně, 44 km od náměstí Přemysla Otakara II., a nabízí terasu, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Dřevěného ptáka se nachází ve městě Protivín (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Chmelničky

8,7

Apartmány Chmelničky

UbytováníApartmány Chmelničky. Apartmány Chmelničky se nachází v Protivíně a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Chmelničky se nachází ve městě Protivín (Česko - Jihočeský kraj).

Kempink U Šerifa

7,1

Kempink U Šerifa

Ubytování (Penzion – hostinec) Kempink U Šerifa. Dvouhvězdičkové ubytování Kempink U Šerifa se nachází v Protivíně a nabízí gril, zahradu, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci, Wi-Fi zdarma a bar, kam si... Ubytování Kempink U Šerifa se nachází ve městě Protivín (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Kempink U Šerifa má celkové hodnocení 7,1. Pro Penzion – hostinec Kempink U Šerifa momentálně evidujeme 69 recenzí.

Apartmán se zahradou v Protivíně

Apartmán se zahradou v Protivíně

Ubytování (Apartmán) Apartmán se zahradou v Protivíně. Set in Protivín, Apartmán se zahradou v Jižních Čechách offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmán se zahradou v Protivíně se nachází ve městě Protivín (Česko - Jihočeský kraj).

Four-Bedroom Holiday Home in Protivin

Four-Bedroom Holiday Home in Protivin

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Protivin. Four-Bedroom Holiday Home in Protivin is set in Protivín. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Protivin se nachází ve městě Protivín (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Four-Bedroom Holiday Home in Protivin nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán se zahradou v Protivíně č.2

Apartmán se zahradou v Protivíně č.2

Ubytování (Apartmán) Apartmán se zahradou v Protivíně č.2. Set in Protivín in the South Bohemia region, Apartmán se zahradou v Protivíně č.2 features a garden. Ubytování Apartmán se zahradou v Protivíně č.2 se nachází ve městě Protivín (Česko - Jihočeský kraj).

One-Bedroom Holiday Home in Protivin

One-Bedroom Holiday Home in Protivin

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Protivin. One-Bedroom Holiday Home in Protivin se nachází v Protivíně. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování leží 37 km od Českých Budějovic. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Protivin se nachází ve městě Protivín (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům One-Bedroom Holiday Home in Protivin nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán u ZOO

Apartmán u ZOO

Ubytování (Apartmán) Apartmán u ZOO. Apartmán u ZOO is set in Protivín and offers a restaurant and a casino. The apartment has city views and is 37 km from České Budějovice. Ubytování Apartmán u ZOO se nachází ve městě Protivín (Česko - Jihočeský kraj).

Kemp pod Mostem luxus

Kemp pod Mostem luxus

Ubytování (Kemp) Kemp pod Mostem luxus. Kemp pod Mostem luxus se nachází v Protivíně. Kemp je vzdálený 35 km od Českých Budějovic a 48 km od Tábora. Ubytování Kemp pod Mostem luxus se nachází ve městě Protivín (Česko - Jihočeský kraj).

One-Bedroom Holiday Home in Desna-Slavonice

One-Bedroom Holiday Home in Desna-Slavonice

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Desna-Slavonice. Set in Protivín in the South Bohemia region, One-Bedroom Holiday Home in Desna-Slavonice is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Desna-Slavonice se nachází ve městě Protivín (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům One-Bedroom Holiday Home in Desna-Slavonice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Těšínov

Chalupa Těšínov

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Těšínov. Chalupa Těšínov is located in Protivín. The accommodation is 42 km from Český Krumlov. Ubytování Chalupa Těšínov se nachází ve městě Protivín (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa Těšínov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Nova Ves c.

Holiday home Nova Ves c.

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nova Ves c.. Holiday home Nova Ves c. Is set in Protivín. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Holiday home Nova Ves c. se nachází ve městě Protivín (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Nova Ves c. nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.