Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Písek

Ubytování v městech v okrese Písek

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Písek

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Písek

Cosy tiny house

10

Cosy tiny house

Ubytování (Prázdninový dům) Cosy tiny house. Cosy tiny house se nachází v Písku a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Cosy tiny house se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Fousek

9,9

Penzion Fousek

Ubytování (Penzion) Penzion Fousek. Tento penzion se nachází v jižních Čechách, přímo u Orlické přehrady, největší vodní nádrže v České republice. Ubytování Penzion Fousek se nachází ve městě Zvíkovské Podhradí (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment 53 Zvíkovské Podhradí

9,8

Apartment 53 Zvíkovské Podhradí

Ubytování (Apartmán) Apartment 53 Zvíkovské Podhradí. Apartment 53 Zvíkovské Podhradí se nachází ve Zvíkovském Podhradí. Nabízí zázemí pro vodní sporty, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment 53 Zvíkovské Podhradí se nachází ve městě Zvíkovské Podhradí (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 53 Zvíkovské Podhradí má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment 53 Zvíkovské Podhradí momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartman JITKA Protivin

9,8

Apartman JITKA Protivin

Ubytování (Apartmán) Apartman JITKA Protivin. Apartmán JITKA Protivín se nachází v Protivíně a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a výhled do zahrady. Ubytování Apartman JITKA Protivin se nachází ve městě Protivín (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman JITKA Protivin má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman JITKA Protivin momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán Jasmin

9,7

Apartmán Jasmin

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jasmin. Apartmán Jasmin se nachází ve Frymburku, 7 km od lanovky. Nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Apartmán Jasmin se nachází ve městě Kovářov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Jasmin má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Jasmin momentálně evidujeme 12 recenzí.

Camping & Guest House Pliskovice

9,7

Camping & Guest House Pliskovice

Ubytování (Apartmán) Camping & Guest House Pliskovice. Kemp a penzion Camping & Guest House Plíškovice se nachází v Plíškovicích spadající pod Mirovice. Ubytování Camping & Guest House Pliskovice se nachází ve městě Mirovice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Camping & Guest House Pliskovice má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Camping & Guest House Pliskovice momentálně evidujeme 46 recenzí.

Hotel Villa Conti

9,6

Hotel Villa Conti

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Conti. Hotel Villa Conti se nachází na klidném předměstí Písku v jižních Čechách. Nabízí pokoje s balkónem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Hotel Villa Conti se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Villa Conti má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Villa Conti momentálně evidujeme 267 recenzí.

KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA

9,6

KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA

Ubytování (Apartmán) KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA. KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA se nachází v Písku v Jihočeském kraji. Tento apartmán nabízí terasu, výhled do zahrady a plně vybavenou kuchyni. Ubytování KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA momentálně evidujeme 68 recenzí.

Podkroví v Jihočeském Statku

9,5

Podkroví v Jihočeském Statku

Ubytování (Venkovský dům) Podkroví v Jihočeském Statku. Podkroví v Jihočeském Statku se nachází v Němejicích v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Podkroví v Jihočeském Statku se nachází ve městě Slabčice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Podkroví v Jihočeském Statku má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Podkroví v Jihočeském Statku momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmany Pisek

9,5

Apartmany Pisek

Ubytování (Apartmán) Apartmany Pisek. Apartmán Písek nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, kuchyní a posezením v Písku. Kuchyně jsou vybavené mikrovlnnou troubou, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Apartmany Pisek se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Pisek má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmany Pisek momentálně evidujeme 154 recenzí.

Apartmán Pisek centrum

9,4

Apartmán Pisek centrum

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pisek centrum. Apartmán Písek centrum se nachází v Písku, 46 km od Tábora. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město i na řeku. Ubytování Apartmán Pisek centrum se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Šimonů

9,4

Ubytování U Šimonů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Šimonů. Ubytování U Šimonů se nachází v Čimelicích a nabízí zahradu, gril, terasu. sdílenou kuchyň, společný lounge a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Ubytování U Šimonů se nachází ve městě Čimelice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Pod Putimskou branou

9,4

Apartmány Pod Putimskou branou

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Putimskou branou. Apartmány Pod Putimskou branou se nachází v Písku a nabízí ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Pod Putimskou branou se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Pod Putimskou branou má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Pod Putimskou branou momentálně evidujeme 70 recenzí.

Ubytování U Vodáka

9,3

Ubytování U Vodáka

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Vodáka. Ubytování U Vodáka se nachází v Písku, 43 km od Českých Budějovic a 45 km od Tábora. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování U Vodáka se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Vodáka má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Ubytování U Vodáka momentálně evidujeme 26 recenzí.

Cosy Flat Pisek Downtown

9,3

Cosy Flat Pisek Downtown

Ubytování (Apartmán) Cosy Flat Pisek Downtown. Tento apartmán se nachází v Písku v Jihočeském kraji. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Cosy Flat Pisek Downtown se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cosy Flat Pisek Downtown má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Cosy Flat Pisek Downtown momentálně evidujeme 107 recenzí.

Nice flat close to the town centre in Písek

9,3

Nice flat close to the town centre in Písek

Ubytování (Apartmán) Nice flat close to the town centre in Písek. Nice flat close to the town centre in Písek se nachází v Písku, 46 km od Tábora. Nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nice flat close to the town centre in Písek se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán svatý Václav

9,3

Apartmán svatý Václav

Ubytování (Apartmán) Apartmán svatý Václav. Apartmán svatý Václav se nachází v jihočeském Písku. Nabízí terasu, výhled do zahrady, zahradu a gril. Ubytování Apartmán svatý Václav se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán svatý Václav má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán svatý Václav momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmány nad Otavou

9,3

Apartmány nad Otavou

Ubytování (Apartmán) Apartmány nad Otavou. Apartmány nad Otavou se nachází ve Zvíkovském Podhradí, 10 km od hradu Zvíkov, a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány nad Otavou se nachází ve městě Zvíkovské Podhradí (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány nad Otavou má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány nad Otavou momentálně evidujeme 27 recenzí.

Soho downtown apartment

9,2

Soho downtown apartment

Ubytování (Apartmán) Soho downtown apartment. Soho downtown apartment se nachází v Písku. Nabízí bar a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Soho downtown apartment se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Soho downtown apartment má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Soho downtown apartment momentálně evidujeme 99 recenzí.

Apartmán Čas nemám, ale ubytuji se...

9,2

Apartmán Čas nemám, ale ubytuji se...

Ubytování (Apartmán) Apartmán Čas nemám, ale ubytuji se.... Apartmán Čas nemám, ale ubytuji se ... se nachází v Písku, 46 km od Tábora, a nabízí výhled na město. Ubytování Apartmán Čas nemám, ale ubytuji se... se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezidence U Kamenného mostu

9,1

Rezidence U Kamenného mostu

Ubytování (Apartmán) Rezidence U Kamenného mostu. Rezidence U Kamenného mostu se nachází v Písku. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Apartmán je vzdálený 45 km od Českých Budějovic a 39 km od... Ubytování Rezidence U Kamenného mostu se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivanek guest house

9,1

Ivanek guest house

Ubytování (Penzion) Ivanek guest house. Ivanek guest house se nachází ve Zvíkovském Podhradí, 9 minut jízdy od hradu Zvíkov, a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ivanek guest house se nachází ve městě Zvíkovské Podhradí (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ivanek guest house má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Ivanek guest house momentálně evidujeme 207 recenzí.

Hotel U Kaplicky

9,1

Hotel U Kaplicky

Ubytování (Hotel) Hotel U Kaplicky. Rodinný Hotel U kapličky se nachází v historickém královském městě Písku, 10 minut chůze od starého Kamenného mostu. Ubytování Hotel U Kaplicky se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Kaplicky má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel U Kaplicky momentálně evidujeme 263 recenzí.

Krásný apartmán v centru Písku

8,9

Krásný apartmán v centru Písku

Ubytování (Apartmán) Krásný apartmán v centru Písku. Krásný apartmán v centru Písku se nachází v Písku, 46 km od Tábora, a nabízí výhled na město, bar, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Krásný apartmán v centru Písku se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OtavArena

8,9

OtavArena

Ubytování (Hotel) OtavArena. Tento hotel se nachází v Písku na břehu zlatonosné řeky Otavy. Nabízí pokoje a apartmá se satelitní TV s plochou obrazovkou a psacím stolem. Ubytování OtavArena se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování OtavArena má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel OtavArena momentálně evidujeme 325 recenzí.

Hotel Art

8,9

Hotel Art

Ubytování (Hotel) Hotel Art. Hotel Art se nachází v centru Písku, 50 metrů od řeky Otavy a 300 metrů od Kamenného mostu, a je situován v historické budově. Ubytování Hotel Art se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Art má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Art momentálně evidujeme 371 recenzí.

Hotel U Zlatého býka

8,9

Hotel U Zlatého býka

Ubytování (Hotel) Hotel U Zlatého býka. Hotel U Zlatého býka najdete v centru Písku, 400 metrů od historického kamenného mostu přes řeku Otavu. Ubytování Hotel U Zlatého býka se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Zlatého býka má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel U Zlatého býka momentálně evidujeme 73 recenzí.

Privát Mirovice-Březnice

8,8

Privát Mirovice-Březnice

Ubytování (Privát) Privát Mirovice-Březnice. Privát Mirovice-Březnice v Mirovicích nabízí sezonní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Privát Mirovice-Březnice se nachází ve městě Mirotice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Mirovice-Březnice má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Privát Mirovice-Březnice momentálně evidujeme 22 recenzí.

Chaty U Cvrků

8,8

Chaty U Cvrků

Ubytování (Apartmán) Chaty U Cvrků. Chaty U Cvrků se nachází v Orlíku a nabízí ubytování s barem a Wi-Fi zdarma. Nechybí ani terasa. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Chaty U Cvrků se nachází ve městě Orlík nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Broucka

8,7

Penzion U Broucka

Ubytování (Penzion) Penzion U Broucka. Penzion U Broučka se nachází v Milevsku. Nabízí bar, přepážku s turistickými informacemi, restauraci, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion U Broucka se nachází ve městě Milevsko (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Broucka má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion U Broucka momentálně evidujeme 123 recenzí.

Pivovarský dvůr Zvíkov

8,7

Pivovarský dvůr Zvíkov

Ubytování (Hotel) Pivovarský dvůr Zvíkov. Pivovarský dvůr Zvíkov se nachází v obci Zvíkovské Podhradí, 900 metrů od hradu Zvíkov, a má restauraci s pivovarem, krbem a 2 terasami. Ubytování Pivovarský dvůr Zvíkov se nachází ve městě Zvíkovské Podhradí (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pivovarský dvůr Zvíkov má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Pivovarský dvůr Zvíkov momentálně evidujeme 180 recenzí.

Hotel Biograf

8,7

Hotel Biograf

Ubytování (Hotel) Hotel Biograf. Hotel Biograf se nachází v budově bývalého kina v centru Písku a nabízí tradiční restauraci, která láká na klasické české pokrmy, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Hotel Biograf se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Biograf má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Biograf momentálně evidujeme 385 recenzí.

Hotel Cade

8,6

Hotel Cade

Ubytování (Hotel) Hotel Cade. Cadillac Hotel se nachází na klidném místě, pouhých 200 metrů od vlakového nádraží v Písku a 10 minut chůze od hlavního náměstí. Ubytování Hotel Cade se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Cade má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Cade momentálně evidujeme 151 recenzí.

Chaty Oslov & Restaurace

8,6

Chaty Oslov & Restaurace

Ubytování (Kemp) Chaty Oslov & Restaurace. Chaty Oslov se nachází v Oslově a nabízí ubytování s venkovním bazénem, restaurací a barem. V tomto kempu se každé ráno podává snídaně formou bufetu. Ubytování Chaty Oslov & Restaurace se nachází ve městě Oslov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurace Staré Sedlo

8,6

Restaurace Staré Sedlo

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurace Staré Sedlo. Restaurace Staré Sedlo se nachází v obci Orlík nad Vltavou a nabízí zahradu a bezplatnou službu půjčení jízdních kol. Ubytování Restaurace Staré Sedlo se nachází ve městě Orlík nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace Staré Sedlo má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion – hostinec Restaurace Staré Sedlo momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzion Na Knizeci

8,4

Penzion Na Knizeci

Ubytování (Penzion) Penzion Na Knizeci. Penzion Na Knížecí se nachází se v Čimelicích. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí Wi-Fi zdarma, bar a restauraci. Ubytování Penzion Na Knizeci se nachází ve městě Čimelice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Knizeci má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Na Knizeci momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion Putim

8,4

Penzion Putim

Ubytování (Penzion) Penzion Putim. Penzion Putim zaujímá klidnou polohu ve vesničce Putim v jižních Čechách. Ubytování Penzion Putim se nachází ve městě Putim (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Putim má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Putim momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion U Nováků

8,4

Penzion U Nováků

Ubytování (Penzion) Penzion U Nováků. Penzion U Nováků má venkovní bazén a nachází se na klidném místě v obci Orlík nad Vltavou, nedaleko zámku Orlík a 2 km od přehrady Orlík. Ubytování Penzion U Nováků se nachází ve městě Orlík nad Vltavou (Česká republika). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Nováků má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion U Nováků momentálně evidujeme 50 recenzí.

Apartmán v centru Písku

8,2

Apartmán v centru Písku

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centru Písku. Apartmán v centru Písku se nachází v Písku. Nabízí výhled na řeku a město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán v centru Písku se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán v centru Písku má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Apartmán v centru Písku momentálně evidujeme 78 recenzí.

U Jindřicha

8,1

U Jindřicha

Ubytování (Penzion) U Jindřicha. Penzion U Jindřicha se nachází v Milevsku a nabízí sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Pokoje a apartmán jsou vybavené TV a ledničkou. Ubytování U Jindřicha se nachází ve městě Milevsko (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Jindřicha má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion U Jindřicha momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Přeštěnice

8,1

Penzion Přeštěnice

Ubytování (Penzion) Penzion Přeštěnice. Penzion Přeštěnice nabízí sezonní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi v obci Přeštěnice. Najdete zde také zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Penzion Přeštěnice se nachází ve městě Přeštěnice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Přeštěnice má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Přeštěnice momentálně evidujeme 37 recenzí.

Hotel Zvíkov

8,1

Hotel Zvíkov

Ubytování (Hotel) Hotel Zvíkov. Tento hotel se nachází ve Zvíkovském podhradí, 20 minut pěší chůze od hradu Zvíkov, na soutoku řek Vltavy a Otavy. Ubytování Hotel Zvíkov se nachází ve městě Zvíkovské Podhradí (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Kožlí

7,9

Chalupa Kožlí

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Kožlí. Chalupa Kožlí se nachází v Písku a nabízí sdílený salonek, zahradu a vybavení pro grilování. Ubytování Chalupa Kožlí se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Buly

7,7

Hotel Buly

Ubytování (Hotel) Hotel Buly. Hotel Buly se nachází v Písku, hned vedle městských sportovišť včetně hokejového stadionu, tenisových kurtů, bazénu a zařízení na bowling a squash. Ubytování Hotel Buly se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Buly má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Buly momentálně evidujeme 313 recenzí.

Manhattan Penzion

7,6

Manhattan Penzion

Ubytování (Penzion) Manhattan Penzion. Manhattan Penzion stojí na klidném místě na okraji Písku, 10 minut chůze od centra města. Zdarma nabízí Wi-Fi a parkování. Ubytování Manhattan Penzion se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Manhattan Penzion má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Manhattan Penzion momentálně evidujeme 82 recenzí.

Hotel Pod skalou

7,6

Hotel Pod skalou

Ubytování (Hotel) Hotel Pod skalou. Hotel Pod skalou se nachází pouze 200 metrů od hlavního náměstí v Písku, přímo na břehu řeky Otavy, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a Wi-Fi zdarma,... Ubytování Hotel Pod skalou se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Pod skalou má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Pod skalou momentálně evidujeme 35 recenzí.

Yacht club Radava

7,5

Yacht club Radava

Ubytování (Aparthotel) Yacht club Radava. Set in Kovářov, Yacht club Radava features accommodation with a flat-screen TV and a kitchenette. A balcony with river views is offered in every unit. Ubytování Yacht club Radava se nachází ve městě Kovářov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Interhotel America

7,4

Interhotel America

Ubytování (Hotel) Interhotel America. Interhotel America se nachází v historickém Písku, přímo na úpatí Píseckých hor. Ubytování Interhotel America se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Interhotel America má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Interhotel America momentálně evidujeme 343 recenzí.

Pension Bernartice

7,3

Pension Bernartice

Ubytování (Penzion) Pension Bernartice. Pension Bernartice se nachází v Bernarticích a nabízí bar, restauraci, pokojovou službu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Bernartice se nachází ve městě Bernartice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bila Ruze

7,2

Hotel Bila Ruze

Ubytování (Hotel) Hotel Bila Ruze. Tento hotel se nachází v jihočeském Písku a nabízí restauraci i terasu s panoramatickým výhledem na řeku Otavu, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi a... Ubytování Hotel Bila Ruze se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bila Ruze má celkové hodnocení 7,2. Pro Hotel Hotel Bila Ruze momentálně evidujeme 146 recenzí.

Kempink U Šerifa

7,1

Kempink U Šerifa

Ubytování (Penzion – hostinec) Kempink U Šerifa. Dvouhvězdičkové ubytování Kempink U Šerifa se nachází v Protivíně a nabízí gril, zahradu, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci, Wi-Fi zdarma a bar, kam si... Ubytování Kempink U Šerifa se nachází ve městě Protivín (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kempink U Šerifa má celkové hodnocení 7,1. Pro Penzion – hostinec Kempink U Šerifa momentálně evidujeme 69 recenzí.