Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Písek

Ubytování v městech v okrese Písek

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Písek

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Písek

Cosy tiny house

10

Cosy tiny house

Ubytování (Prázdninový dům) Cosy tiny house. Cosy tiny house se nachází v Písku a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Cosy tiny house se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj).

Hausbot “Bejk”

10

Hausbot “Bejk”

UbytováníHausbot “Bejk”. Hausbot "Bejk" nabízí ubytování ve Ždákově u Chrástu, 23 km od Orlické přehrady a 27 km od Na Litavce. 18 km od hradu Zvíkov. Ubytování Hausbot “Bejk” se nachází ve městě Orlík nad Vltavou (Česko).

Apartment 53 Zvíkovské Podhradí

9,8

Apartment 53 Zvíkovské Podhradí

Ubytování (Apartmán) Apartment 53 Zvíkovské Podhradí. Apartment 53 Zvíkovské Podhradí se nachází ve Zvíkovském Podhradí. Nabízí zázemí pro vodní sporty, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment 53 Zvíkovské Podhradí se nachází ve městě Zvíkovské Podhradí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment 53 Zvíkovské Podhradí má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment 53 Zvíkovské Podhradí momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartman JITKA Protivin

9,8

Apartman JITKA Protivin

Ubytování (Apartmán) Apartman JITKA Protivin. Apartmán JITKA Protivín se nachází v Protivíně a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a výhled do zahrady. Ubytování Apartman JITKA Protivin se nachází ve městě Protivín (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartman JITKA Protivin má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman JITKA Protivin momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán Jasmin

9,7

Apartmán Jasmin

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jasmin. Apartmán Jasmin se nachází ve Frymburku, 7 km od lanovky. Nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Apartmán Jasmin se nachází ve městě Kovářov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Jasmin má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Jasmin momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán s terasou a výhledem na jezero Lipno

9,7

Apartmán s terasou a výhledem na jezero Lipno

UbytováníApartmán s terasou a výhledem na jezero Lipno. Apartmán s terasou a výhledem na Jezerní Lipno nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmán s terasou a výhledem na jezero Lipno se nachází ve městě Kovářov (Česko - Jihočeský kraj).

Camping & Guest House Pliskovice

9,7

Camping & Guest House Pliskovice

Ubytování (Apartmán) Camping & Guest House Pliskovice. Kemp a penzion Camping & Guest House Plíškovice se nachází v Plíškovicích spadající pod Mirovice. Ubytování Camping & Guest House Pliskovice se nachází ve městě Mirovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Camping & Guest House Pliskovice má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Camping & Guest House Pliskovice momentálně evidujeme 46 recenzí.

Chalupa Líšnice

9,7

Chalupa Líšnice

UbytováníChalupa Líšnice. Chalupa Líšnice se nachází 19 km od hradu Zvíkov a nabízí ubytování se zahradou, grilem, sdíleným loungem a výhledem do zahrady. Ubytování Chalupa Líšnice se nachází ve městě Sepekov (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Villa Conti

9,6

Hotel Villa Conti

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Conti. Hotel Villa Conti se nachází na klidném předměstí Písku v jižních Čechách. Nabízí pokoje s balkónem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Hotel Villa Conti se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Villa Conti má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Villa Conti momentálně evidujeme 267 recenzí.

KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA

9,6

KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA

Ubytování (Apartmán) KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA. KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA se nachází v Písku v Jihočeském kraji. Tento apartmán nabízí terasu, výhled do zahrady a plně vybavenou kuchyni. Ubytování KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán KOUSEK DO PŘÍRODY I DO CENTRA momentálně evidujeme 68 recenzí.

Podkroví v Jihočeském Statku

9,5

Podkroví v Jihočeském Statku

Ubytování (Venkovský dům) Podkroví v Jihočeském Statku. Podkroví v Jihočeském Statku se nachází v Němejicích v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Podkroví v Jihočeském Statku se nachází ve městě Slabčice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Podkroví v Jihočeském Statku má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Podkroví v Jihočeském Statku momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmany Pisek

9,5

Apartmany Pisek

Ubytování (Apartmán) Apartmany Pisek. Apartmán Písek nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, kuchyní a posezením v Písku. Kuchyně jsou vybavené mikrovlnnou troubou, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Apartmany Pisek se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmany Pisek má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmany Pisek momentálně evidujeme 154 recenzí.

Kemp a Loděnice Podolsko - Chatka pro 2 osoby

9,5

Kemp a Loděnice Podolsko - Chatka pro 2 osoby

UbytováníKemp a Loděnice Podolsko - Chatka pro 2 osoby. Kemp a Loděnice Podolsko - Chatka pro 2 osoby se nachází v Podolí, 26 km od hradu Zvíkov a 41 km od Orlické přehrady. Ubytování Kemp a Loděnice Podolsko - Chatka pro 2 osoby se nachází ve městě Podolí I (Česko).

Apartmán Orlík nad Vltavou

9,4

Apartmán Orlík nad Vltavou

UbytováníApartmán Orlík nad Vltavou. Apartmán Orlík nad Vltavou se nachází v Orlíku, 21 km od Orlické přehrady a 30 km od Na Litavce. Ubytování Apartmán Orlík nad Vltavou se nachází ve městě Orlík nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Pisek centrum

9,4

Apartmán Pisek centrum

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pisek centrum. Apartmán Písek centrum se nachází v Písku, 46 km od Tábora. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město i na řeku. Ubytování Apartmán Pisek centrum se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Pod Putimskou branou

9,4

Apartmány Pod Putimskou branou

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Putimskou branou. Apartmány Pod Putimskou branou se nachází v Písku a nabízí ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Pod Putimskou branou se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Pod Putimskou branou má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Pod Putimskou branou momentálně evidujeme 70 recenzí.

Ubytování U Vodáka

9,3

Ubytování U Vodáka

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Vodáka. Ubytování U Vodáka se nachází v Písku, 43 km od Českých Budějovic a 45 km od Tábora. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování U Vodáka se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování U Vodáka má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Ubytování U Vodáka momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmán u potoka

9,3

Apartmán u potoka

UbytováníApartmán u potoka. Apartmán u potoka se nachází v Kestřanech, pouhých 36 km od hradu Zvíkov, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán u potoka se nachází ve městě Kestřany (Česko - Jihočeský kraj).

Cosy Flat Pisek Downtown

9,3

Cosy Flat Pisek Downtown

Ubytování (Apartmán) Cosy Flat Pisek Downtown. Tento apartmán se nachází v Písku v Jihočeském kraji. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Cosy Flat Pisek Downtown se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Cosy Flat Pisek Downtown má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Cosy Flat Pisek Downtown momentálně evidujeme 107 recenzí.

Apartmán svatý Václav

9,3

Apartmán svatý Václav

Ubytování (Apartmán) Apartmán svatý Václav. Apartmán svatý Václav se nachází v jihočeském Písku. Nabízí terasu, výhled do zahrady, zahradu a gril. Ubytování Apartmán svatý Václav se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán svatý Václav má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán svatý Václav momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmány nad Otavou

9,3

Apartmány nad Otavou

Ubytování (Apartmán) Apartmány nad Otavou. Apartmány nad Otavou se nachází ve Zvíkovském Podhradí, 10 km od hradu Zvíkov, a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány nad Otavou se nachází ve městě Zvíkovské Podhradí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány nad Otavou má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány nad Otavou momentálně evidujeme 27 recenzí.

Soho downtown apartment

9,2

Soho downtown apartment

Ubytování (Apartmán) Soho downtown apartment. Soho downtown apartment se nachází v Písku. Nabízí bar a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Soho downtown apartment se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Soho downtown apartment má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Soho downtown apartment momentálně evidujeme 99 recenzí.

Apartmán Čas nemám, ale ubytuji se...

9,2

Apartmán Čas nemám, ale ubytuji se...

Ubytování (Apartmán) Apartmán Čas nemám, ale ubytuji se.... Apartmán Čas nemám, ale ubytuji se ... se nachází v Písku, 46 km od Tábora, a nabízí výhled na město. Ubytování Apartmán Čas nemám, ale ubytuji se... se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj).

Chata Živec - restaurace a ubytování

9,2

Chata Živec - restaurace a ubytování

Ubytování (Penzion) Chata Živec - restaurace a ubytování. Chata Živec - restaurace a ubytování se nachází v Písku. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Chata Živec - restaurace a ubytování se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj).

Rezidence U Kamenného mostu

9,1

Rezidence U Kamenného mostu

Ubytování (Apartmán) Rezidence U Kamenného mostu. Rezidence U Kamenného mostu se nachází v Písku. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Apartmán je vzdálený 45 km od Českých Budějovic a 39 km od... Ubytování Rezidence U Kamenného mostu se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj).

Ivanek guest house

9,1

Ivanek guest house

Ubytování (Penzion) Ivanek guest house. Ivanek guest house se nachází ve Zvíkovském Podhradí, 9 minut jízdy od hradu Zvíkov, a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ivanek guest house se nachází ve městě Zvíkovské Podhradí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ivanek guest house má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Ivanek guest house momentálně evidujeme 207 recenzí.

Hotel U Kaplicky

9,1

Hotel U Kaplicky

Ubytování (Hotel) Hotel U Kaplicky. Rodinný Hotel U kapličky se nachází v historickém královském městě Písku, 10 minut chůze od starého Kamenného mostu. Ubytování Hotel U Kaplicky se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel U Kaplicky má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel U Kaplicky momentálně evidujeme 263 recenzí.

Apartmány U rybníčku

9,1

Apartmány U rybníčku

UbytováníApartmány U rybníčku. Apartmány U rybníčku se nachází v Kostelci nad Vltavou, 13 km od hradu Zvíkov a 18 km od Orlické přehrady. Nabízí ubytování s posezením. Ubytování Apartmány U rybníčku se nachází ve městě Kostelec nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán u Čarků

9

Apartmán u Čarků

UbytováníApartmán u Čarků. Apartmán u Čarků se nachází v Čížové, 28 km od hradu Zvíkov a 46 km od Orlické přehrady. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán u Čarků se nachází ve městě Čížová (Česko).

Kemp a Loděnice Podolsko - Chatka pro 3 osoby

9

Kemp a Loděnice Podolsko - Chatka pro 3 osoby

UbytováníKemp a Loděnice Podolsko - Chatka pro 3 osoby. Kemp a Loděnice Podolsko - Chatka pro 3 osoby se nachází v Podolí, 26 km od hradu Zvíkov a 41 km od Orlické přehrady, a nabízí zahradu, terasu a bar. Ubytování Kemp a Loděnice Podolsko - Chatka pro 3 osoby se nachází ve městě Podolí I (Česko).

Krásný apartmán v centru Písku

8,9

Krásný apartmán v centru Písku

Ubytování (Apartmán) Krásný apartmán v centru Písku. Krásný apartmán v centru Písku se nachází v Písku, 46 km od Tábora, a nabízí výhled na město, bar, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Krásný apartmán v centru Písku se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj).

OtavArena

8,9

OtavArena

Ubytování (Hotel) OtavArena. Tento hotel se nachází v Písku na břehu zlatonosné řeky Otavy. Nabízí pokoje a apartmá se satelitní TV s plochou obrazovkou a psacím stolem. Ubytování OtavArena se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování OtavArena má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel OtavArena momentálně evidujeme 325 recenzí.

Hotel Art

8,9

Hotel Art

Ubytování (Hotel) Hotel Art. Hotel Art se nachází v centru Písku, 50 metrů od řeky Otavy a 300 metrů od Kamenného mostu, a je situován v historické budově. Ubytování Hotel Art se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Art má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Art momentálně evidujeme 371 recenzí.

Hotel U Zlatého býka

8,9

Hotel U Zlatého býka

Ubytování (Hotel) Hotel U Zlatého býka. Hotel U Zlatého býka najdete v centru Písku, 400 metrů od historického kamenného mostu přes řeku Otavu. Ubytování Hotel U Zlatého býka se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel U Zlatého býka má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel U Zlatého býka momentálně evidujeme 73 recenzí.

Chaty U Cvrků

8,8

Chaty U Cvrků

Ubytování (Apartmán) Chaty U Cvrků. Chaty U Cvrků se nachází v Orlíku a nabízí ubytování s barem a Wi-Fi zdarma. Nechybí ani terasa. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Chaty U Cvrků se nachází ve městě Orlík nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Privát Mirovice-Březnice

8,8

Privát Mirovice-Březnice

Ubytování (Privát) Privát Mirovice-Březnice. Privát Mirovice-Březnice v Mirovicích nabízí sezonní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Privát Mirovice-Březnice se nachází ve městě Mirotice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Privát Mirovice-Březnice má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Privát Mirovice-Březnice momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán Zlatý kříž

8,8

Apartmán Zlatý kříž

UbytováníApartmán Zlatý kříž. Apartmán Zlatý kříž se nachází v Písku, pouhých 27 km od hradu Zvíkov. Ubytování Apartmán Zlatý kříž se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj).

Pivovarský dvůr Zvíkov

8,7

Pivovarský dvůr Zvíkov

Ubytování (Hotel) Pivovarský dvůr Zvíkov. Pivovarský dvůr Zvíkov se nachází v obci Zvíkovské Podhradí, 900 metrů od hradu Zvíkov, a má restauraci s pivovarem, krbem a 2 terasami. Ubytování Pivovarský dvůr Zvíkov se nachází ve městě Zvíkovské Podhradí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pivovarský dvůr Zvíkov má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Pivovarský dvůr Zvíkov momentálně evidujeme 180 recenzí.

Penzion U Broucka

8,7

Penzion U Broucka

Ubytování (Penzion) Penzion U Broucka. Penzion U Broučka se nachází v Milevsku. Nabízí bar, přepážku s turistickými informacemi, restauraci, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion U Broucka se nachází ve městě Milevsko (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Broucka má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion U Broucka momentálně evidujeme 123 recenzí.

Hotel Biograf

8,7

Hotel Biograf

Ubytování (Hotel) Hotel Biograf. Hotel Biograf se nachází v budově bývalého kina v centru Písku a nabízí tradiční restauraci, která láká na klasické české pokrmy, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Hotel Biograf se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Biograf má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Biograf momentálně evidujeme 385 recenzí.

Penzion U Dřevěného ptáka

8,7

Penzion U Dřevěného ptáka

UbytováníPenzion U Dřevěného ptáka. Penzion U Dřevěného ptáka se nachází v Protivíně, 44 km od náměstí Přemysla Otakara II., a nabízí terasu, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Dřevěného ptáka se nachází ve městě Protivín (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Chmelničky

8,7

Apartmány Chmelničky

UbytováníApartmány Chmelničky. Apartmány Chmelničky se nachází v Protivíně a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Chmelničky se nachází ve městě Protivín (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Cade

8,6

Hotel Cade

Ubytování (Hotel) Hotel Cade. Cadillac Hotel se nachází na klidném místě, pouhých 200 metrů od vlakového nádraží v Písku a 10 minut chůze od hlavního náměstí. Ubytování Hotel Cade se nachází ve městě Písek (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Cade má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Cade momentálně evidujeme 151 recenzí.

Penzion Kovářov

8,6

Penzion Kovářov

UbytováníPenzion Kovářov. Penzion Kovářov se nachází v centru města, 300 metrů od vodní nádrže Lipno, a nabízí vlastní restauraci, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Kovářov se nachází ve městě Kovářov (Česko - Jihočeský kraj).

Chaty Oslov & Restaurace

8,6

Chaty Oslov & Restaurace

Ubytování (Kemp) Chaty Oslov & Restaurace. Chaty Oslov se nachází v Oslově a nabízí ubytování s venkovním bazénem, restaurací a barem. V tomto kempu se každé ráno podává snídaně formou bufetu. Ubytování Chaty Oslov & Restaurace se nachází ve městě Oslov (Česko - Jihočeský kraj).

Restaurace Staré Sedlo

8,6

Restaurace Staré Sedlo

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurace Staré Sedlo. Restaurace Staré Sedlo se nachází v obci Orlík nad Vltavou a nabízí zahradu a bezplatnou službu půjčení jízdních kol. Ubytování Restaurace Staré Sedlo se nachází ve městě Orlík nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Restaurace Staré Sedlo má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion – hostinec Restaurace Staré Sedlo momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzion Restaurace Ostrov

8,5

Penzion Restaurace Ostrov

UbytováníPenzion Restaurace Ostrov. Penzion Restaurace Ostrov se nachází v Písku v Jihočeském kraji, 28 km od hradu Zvíkov a 48 km od zámku Hluboká. Ubytování Penzion Restaurace Ostrov se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Na Knizeci

8,4

Penzion Na Knizeci

Ubytování (Penzion) Penzion Na Knizeci. Penzion Na Knížecí se nachází se v Čimelicích. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí Wi-Fi zdarma, bar a restauraci. Ubytování Penzion Na Knizeci se nachází ve městě Čimelice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Na Knizeci má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Na Knizeci momentálně evidujeme 22 recenzí.