Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kovářov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kovářov

Apartmán Jasmin

9,7

Apartmán Jasmin

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jasmin. Apartmán Jasmin se nachází ve Frymburku, 7 km od lanovky. Nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Apartmán Jasmin se nachází ve městě Kovářov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Jasmin má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Jasmin momentálně evidujeme 12 recenzí.

Yacht club Radava

7,5

Yacht club Radava

Ubytování (Aparthotel) Yacht club Radava. Set in Kovářov, Yacht club Radava features accommodation with a flat-screen TV and a kitchenette. A balcony with river views is offered in every unit. Ubytování Yacht club Radava se nachází ve městě Kovářov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

tvrz Holešice Orlická přehrada - Chaty

6,7

tvrz Holešice Orlická přehrada - Chaty

Ubytování (Chata) tvrz Holešice Orlická přehrada - Chaty. Tvrz Holešice Orlická přehrada se nachází ve starém statku z 12. století v Kovářově a nabízí bezplatné Wi-Fi, pronájem loděk, dětský klub a venkovní bazén. Ubytování tvrz Holešice Orlická přehrada - Chaty se nachází ve městě Kovářov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stromový srub s karavanem u řeky

Stromový srub s karavanem u řeky

Ubytování (Prázdninový dům) Stromový srub s karavanem u řeky. Stromový srub s karavanem u řeky se nachází u pláže v Kovářově v Jihočeském kraji. Nabízí patio, výhled na řeku, restauraci, zahradu, bar a bezplatné... Ubytování Stromový srub s karavanem u řeky se nachází ve městě Kovářov (Česko - Jihočeský kraj).

Astra Lipno

Astra Lipno

Ubytování (Apartmány) Astra Lipno. Astra Lipno se nachází ve Frymburku a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem. Český Krumlov a rakouský Bad Leonfelden leží 29 km odsud. Ubytování Astra Lipno se nachází ve městě Kovářov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942

Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942. Holiday Home Kovářov/Lipno-Stausee 1942 je prázdninový dům, který se nachází v Kovářově. Hosté zde mají k dispozici balkon a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942 se nachází ve městě Kovářov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

tvrz Holešice-Orlická přehrada, Penzion

tvrz Holešice-Orlická přehrada, Penzion

Ubytování (Penzion) tvrz Holešice-Orlická přehrada, Penzion. Rekreační areál tvrz Holešice-Orlická přehrada se nachází v Kovářově a nabízí zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování tvrz Holešice-Orlická přehrada, Penzion se nachází ve městě Kovářov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Horelka

Chata Horelka

Ubytování (Chata) Chata Horelka. Chata Horelka se nachází v Kovářově, 45 km od Tábora. Nabízí restauraci, terasu, zázemí pro grilování a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Horelka se nachází ve městě Kovářov (Česko - Jihočeský kraj).