Hledat

Ubytování

Popis ubytování Sport-Radava

V kempu se podává snídaně à la carte. Sport-Radava má také terasu a zahradu. Na letiště Václava Havla Praha je to 65 km. Sport-Radava se nachází v Kovářově a nabízí bar. Ubytování je vzdálené 37 km od Tábora a 24 km od Písku.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Kovářov

Apartmán Jasmin

9,7

Apartmán Jasmin

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jasmin. Apartmán Jasmin se nachází ve Frymburku, 7 km od lanovky. Nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Apartmán Jasmin se nachází ve městě Kovářov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Jasmin má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Jasmin momentálně evidujeme 12 recenzí.

Yacht club Radava

7,5

Yacht club Radava

Ubytování (Aparthotel) Yacht club Radava. Set in Kovářov, Yacht club Radava features accommodation with a flat-screen TV and a kitchenette. A balcony with river views is offered in every unit. Ubytování Yacht club Radava se nachází ve městě Kovářov (Česko - Jihočeský kraj).

tvrz Holešice Orlická přehrada - Chaty

6,7

tvrz Holešice Orlická přehrada - Chaty

Ubytování (Chata) tvrz Holešice Orlická přehrada - Chaty. Tvrz Holešice Orlická přehrada se nachází ve starém statku z 12. století v Kovářově a nabízí bezplatné Wi-Fi, pronájem loděk, dětský klub a venkovní bazén. Ubytování tvrz Holešice Orlická přehrada - Chaty se nachází ve městě Kovářov (Česko - Středočeský kraj).

Astra Lipno

Astra Lipno

Ubytování (Apartmány) Astra Lipno. Astra Lipno se nachází ve Frymburku a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem. Český Krumlov a rakouský Bad Leonfelden leží 29 km odsud. Ubytování Astra Lipno se nachází ve městě Kovářov (Česko - Jihočeský kraj).

tvrz Holešice-Orlická přehrada, Penzion

tvrz Holešice-Orlická přehrada, Penzion

Ubytování (Penzion) tvrz Holešice-Orlická přehrada, Penzion. Rekreační areál tvrz Holešice-Orlická přehrada se nachází v Kovářově a nabízí zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování tvrz Holešice-Orlická přehrada, Penzion se nachází ve městě Kovářov (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942

Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942. Holiday Home Kovářov/Lipno-Stausee 1942 je prázdninový dům, který se nachází v Kovářově. Hosté zde mají k dispozici balkon a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942 se nachází ve městě Kovářov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Kovarov/Lipno-Stausee 1942 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.