Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mirovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mirovice

Camping & Guest House Pliskovice

9,7

Camping & Guest House Pliskovice

Ubytování (Apartmán) Camping & Guest House Pliskovice. Kemp a penzion Camping & Guest House Plíškovice se nachází v Plíškovicích spadající pod Mirovice. Ubytování Camping & Guest House Pliskovice se nachází ve městě Mirovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Camping & Guest House Pliskovice má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Camping & Guest House Pliskovice momentálně evidujeme 46 recenzí.

U čerta v Mirovicích

U čerta v Mirovicích

Ubytování (Apartmán) U čerta v Mirovicích. Situated in Mirovice in the South Bohemia region, U čerta v Mirovicích has a terrace and garden views. Ubytování U čerta v Mirovicích se nachází ve městě Mirovice (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytovaní U čerta v Mirovicích

Ubytovaní U čerta v Mirovicích

Ubytování (Apartmán) Ubytovaní U čerta v Mirovicích. Ubytovaní U čerta v Mirovicích is set in Mirovice. Complimentary WiFi is available. The apartment features a flat-screen TV and a living room. Ubytování Ubytovaní U čerta v Mirovicích se nachází ve městě Mirovice (Česko - Jihočeský kraj).

U čerta v Mirovicích

U čerta v Mirovicích

Ubytování (Apartmán) U čerta v Mirovicích. Offering free WiFi and garden views, U čerta v Mirovicích is an accommodation set in Mirovice. The accommodation is 46 km from Tábor. Ubytování U čerta v Mirovicích se nachází ve městě Mirovice (Česko - Jihočeský kraj).