Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Čimelice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čimelice

Ubytování U Šimonů

9,4

Ubytování U Šimonů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Šimonů. Ubytování U Šimonů se nachází v Čimelicích a nabízí zahradu, gril, terasu. sdílenou kuchyň, společný lounge a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Ubytování U Šimonů se nachází ve městě Čimelice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Na Knizeci

8,4

Penzion Na Knizeci

Ubytování (Penzion) Penzion Na Knizeci. Penzion Na Knížecí se nachází se v Čimelicích. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí Wi-Fi zdarma, bar a restauraci. Ubytování Penzion Na Knizeci se nachází ve městě Čimelice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Knizeci má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Na Knizeci momentálně evidujeme 22 recenzí.

Schwarzenberský panský dvůr

Schwarzenberský panský dvůr

Ubytování (Penzion) Schwarzenberský panský dvůr. Schwarzenberský panský dvůr se nachází v Čimelicích a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Schwarzenberský panský dvůr se nachází ve městě Čimelice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)