Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Strakonice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strakonice

Apartmán Malá Turná

9,8

Apartmán Malá Turná

UbytováníApartmán Malá Turná. Apartmán Malá Turná se nachází ve Strakonicích, pouhých 43 km od hradu Zvíkov, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartmán Malá Turná se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

Nebřehovická, Strakonice.

9,6

Nebřehovická, Strakonice.

UbytováníNebřehovická, Strakonice.. Nebřehovická, Strakonice. Nachází se ve Strakonicích. Hosté mohou zdarma využívat WiFithroughout. Ubytování Nebřehovická, Strakonice. se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Koflík

9,3

Hotel Koflík

Ubytování (Hotel) Hotel Koflík. Hotel Koflík se nachází v Strakonicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Tento 4hvězdičkový hotel má pokojovou službu a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Hotel Koflík se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Koflík má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Koflík momentálně evidujeme 32 recenzí.

Lovecká Bašta

9,3

Lovecká Bašta

Ubytování (Penzion) Lovecká Bašta. Lovecká Bašta je 4hvězdičkový penzion situovaný ve Strakonicích. Nabízí dětské hřiště a pokojovou službu. Ubytování Lovecká Bašta se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Lovecká Bašta má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Lovecká Bašta momentálně evidujeme 336 recenzí.

Apartman Barmeo

9,2

Apartman Barmeo

Ubytování (Apartmán) Apartman Barmeo. Apartmán Barmeo se nachází ve Strakonicích a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Apartman Barmeo se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartman Barmeo má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Barmeo momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion na Zborově

8,8

Penzion na Zborově

Ubytování (Penzion) Penzion na Zborově. Penzion na Zborově je rodinný penzion, který se nachází 5 minut chůze od centra města, nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a každé ráno podává snídani. Ubytování Penzion na Zborově se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion na Zborově má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion na Zborově momentálně evidujeme 104 recenzí.

Kemp Otava Strakonice

8,7

Kemp Otava Strakonice

Ubytování (Kemp) Kemp Otava Strakonice. Kemp Otava Strakonice nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Restaurace připravuje pokrmy evropské kuchyně. Ubytování Kemp Otava Strakonice se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Kemp Otava Strakonice má celkové hodnocení 8,7. Pro Kemp Kemp Otava Strakonice momentálně evidujeme 45 recenzí.

Ubytovna Na Sadkach

8,5

Ubytovna Na Sadkach

Ubytování (Hostel) Ubytovna Na Sadkach. Ubytovna Na Sádkách se nachází ve Strakonicích. Nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, zázemí pro vodní sporty, neplacené soukromé... Ubytování Ubytovna Na Sadkach se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Bila Ruze

8,4

Hotel Bila Ruze

Ubytování (Hotel) Hotel Bila Ruze. Hotel Bílá Růže byl poprvé otevřen v roce 1905 a nachází se v historickém centru Strakonic v jižních Čechách. Ubytování Hotel Bila Ruze se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Bila Ruze má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Bila Ruze momentálně evidujeme 264 recenzí.

Guest House Splávek

8,4

Guest House Splávek

Ubytování (Penzion) Guest House Splávek. Guest House Splávek se nachází ve Strakonicích a nabízí satelitní TV s plochou obrazovkou, koupelnu a Wi-Fi zdarma. Penzion má terasu. Ubytování Guest House Splávek se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Guest House Splávek má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Guest House Splávek momentálně evidujeme 66 recenzí.

Penzion V Ráji

7,9

Penzion V Ráji

Ubytování (Penzion) Penzion V Ráji. Penzion V Ráji se nachází ve Strakonicích a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. V penzionu je k dispozici sdílená kuchyň a dětské hřiště. Ubytování Penzion V Ráji se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion V Ráji má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion V Ráji momentálně evidujeme 164 recenzí.

Hotel Garnet

Hotel Garnet

Ubytování (Hotel) Hotel Garnet. Located in Strakonice, Hotel Garnet features a restaurant and bar. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytování Hotel Garnet se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087

Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087. Tento apartmán ve Strakonicích má balkon. Bavorská Železná Ruda je odsud vzdálená 26 km. V kuchyni je k dispozici mikrovlnná trouba a varná deska. Ubytování Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087 se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Strakonice/Böhmerwald 1087 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice

Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice

Ubytování (Apartmán) Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice. Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice is set in Strakonice. Offering free WiFi, the property also has free bikes. Ubytování Prostorné 3+1 Bezděkovská Strakonice se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Koflík

Apartmány Koflík

Ubytování (Apartmány) Apartmány Koflík. Apartmány Koflík is situated in Strakonice. Free WiFi is available. The apartment is equipped with a flat-screen TV. Ubytování Apartmány Koflík se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzión Na Protivinske

Penzión Na Protivinske

Ubytování (Apartmán) Penzión Na Protivinske. Penzión Na Protivínské se nachází ve Strakonicích a nabízí apartmány s kuchyní, posezením s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzión Na Protivinske se nachází ve městě Strakonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Penzión Na Protivinske nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Leticia

Penzion Leticia

Ubytování (Penzion) Penzion Leticia. Penzion Leticia in Strakonice provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Penzion Leticia se nachází ve městě Strakonice (Česko - Jihočeský kraj).