Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Blatná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Blatná

CASTLE AREA BLATNÁ

9,8

CASTLE AREA BLATNÁ

Ubytování (Prázdninový dům) CASTLE AREA BLATNÁ. CASTLE AREA BLATNÁ se nachází v Blatné. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování CASTLE AREA BLATNÁ se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování CASTLE AREA BLATNÁ má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům CASTLE AREA BLATNÁ momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Blatná

9,2

Apartmán Blatná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Blatná. Apartmán Blatná se nachází v Blatné, 43 km od Klatov, a nabízí masážní vanu. Ubytování Apartmán Blatná se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Podskalská Blatná

9,1

Apartmán Podskalská Blatná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Podskalská Blatná. Apartmán Podskalská Blatná is set in Blatná and offers barbecue facilities. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartmán Podskalská Blatná se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Beránek

9

Hotel Beránek

Ubytování (Hotel) Hotel Beránek. Hotel Beránek se nachází v Blatné a má restauraci, která poskytuje slevy hotelovým hostům. Jednotky jsou vybavené TV a mají koupelnu se sprchou. Ubytování Hotel Beránek se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Beránek má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Beránek momentálně evidujeme 170 recenzí.

Apartmány v Podzámčí v blízkosti zámku Blatná

8,9

Apartmány v Podzámčí v blízkosti zámku Blatná

UbytováníApartmány v Podzámčí v blízkosti zámku Blatná. Apartmány v Podzámčí v blízkosti zámku Blatná se nachází v Blatné, 39 km od hradu Zvíkov a 42 km od Orlické přehrady, a nabízí ubytování s TV s plochou... Ubytování Apartmány v Podzámčí v blízkosti zámku Blatná se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Slunce Blatná

8,8

Penzion Slunce Blatná

Ubytování (Penzion) Penzion Slunce Blatná. Penzion Slunce Blatná se nachází v centru Blatné, jen 300 metrů od zámku. Nabízí komfortní studia a apartmány s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Slunce Blatná se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Slunce Blatná má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Slunce Blatná momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion U Tesly

8,3

Penzion U Tesly

Ubytování (Apartmány) Penzion U Tesly. Penzion U Tesly se nachází v Blatné a nabízí ubytování s kuchyní. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Apartmán je vzdálený 24 km od Písku. Ubytování Penzion U Tesly se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování v soukromí U Aničky

Ubytování v soukromí U Aničky

Ubytování (Apartmány) Ubytování v soukromí U Aničky. Ubytování v soukromí U Aničky se nachází v Blatné a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ubytování v soukromí U Aničky se nachází ve městě Blatná (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování Pavel Voborník

Ubytování Pavel Voborník

Ubytování (Vila) Ubytování Pavel Voborník. Vila Ubytování Pavel Voborník se nachází v jihočeské Blatné a nabízí zahradu. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Ubytování Pavel Voborník se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Vila Ubytování Pavel Voborník nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Venkovský dům s kovárnou

Venkovský dům s kovárnou

Ubytování (Privát) Venkovský dům s kovárnou. Venkovský dům s kovárnou is situated in Blatná. This homestay features a garden. Ubytování Venkovský dům s kovárnou se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Privát Venkovský dům s kovárnou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment in Blatna/Südböhmen 34798

Apartment in Blatna/Südböhmen 34798

Ubytování (Apartmán) Apartment in Blatna/Südböhmen 34798. Apartment in Blatna/Südböhmen 34798 is situated in Blatná. This apartment also features free WiFi. Ubytování Apartment in Blatna/Südböhmen 34798 se nachází ve městě Blatná (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartment in Blatna/Südböhmen 34798 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.