Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Malenice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malenice

U Tří pecek - Malenice

10

U Tří pecek - Malenice

Ubytování (Apartmán) U Tří pecek - Malenice. U Tří pecek - Malenice is located in Malenice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování U Tří pecek - Malenice se nachází ve městě Malenice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Na Zámostí Malenice

8

Penzion Na Zámostí Malenice

UbytováníPenzion Na Zámostí Malenice. Penzion Na Zámostí Malenice se nachází v Malenicích a nabízí přímý přístup na sjezdovku, gril a restauraci. Ubytování Penzion Na Zámostí Malenice se nachází ve městě Malenice (Česko - Jihočeský kraj).

Farma Malenice

Farma Malenice

Ubytování (Apartmán) Farma Malenice. Farma Malenice is set in Malenice. Guests have access to free WiFi. This apartment features 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchenette. Ubytování Farma Malenice se nachází ve městě Malenice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Na Zámostí

Penzion Na Zámostí

Ubytování (Venkovský dům) Penzion Na Zámostí. Penzion Na Zámostí sídlí ve venkovském domě v Malenicích. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Penzion Na Zámostí se nachází ve městě Malenice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Venkovský dům Penzion Na Zámostí nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Statek Straňovice Apartmán 2 velký

Statek Straňovice Apartmán 2 velký

Ubytování (Apartmán) Statek Straňovice Apartmán 2 velký. Statek Straňovice Apartmán 2 velký se nachází v Malenicích v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 49 km od Waldkirchenu. Ubytování Statek Straňovice Apartmán 2 velký se nachází ve městě Malenice (Česko - Jihočeský kraj).

Statek Straňovice

Statek Straňovice

Ubytování (Apartmán) Statek Straňovice. Statek Straňovice is located in Malenice. This apartment offers a terrace. This apartment is equipped with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytování Statek Straňovice se nachází ve městě Malenice (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování Ranč Malenice

Ubytování Ranč Malenice

Ubytování (Chata) Ubytování Ranč Malenice. Ubytování Ranč Malenice se nachází v Malenicích. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování Ranč Malenice se nachází ve městě Malenice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Chata Ubytování Ranč Malenice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.