Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Malenice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malenice

Penzion Na Zámostí

Penzion Na Zámostí

Ubytování (Venkovský dům) Penzion Na Zámostí. Penzion Na Zámostí sídlí ve venkovském domě v Malenicích. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Penzion Na Zámostí se nachází ve městě Malenice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Venkovský dům Penzion Na Zámostí nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování Ranč Malenice

Ubytování Ranč Malenice

Ubytování (Chata) Ubytování Ranč Malenice. Ubytování Ranč Malenice se nachází v Malenicích. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování Ranč Malenice se nachází ve městě Malenice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Ubytování Ranč Malenice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Modra Chaloupka

Modra Chaloupka

Ubytování (Prázdninový dům) Modra Chaloupka. Modrá Chaloupka se nachází v Malenicích a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Je v ní 1 koupelna. Nechybí ani terasa. Ubytování Modra Chaloupka se nachází ve městě Malenice (Česko - Jihočeský kraj).