Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Nymburk

Ubytování v městech v okrese Nymburk

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Nymburk

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Nymburk

Apartmán U Kolonády, Poděbrady

10

Apartmán U Kolonády, Poděbrady

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Kolonády, Poděbrady. Apartmán U Kolonády, Poděbrady se nachází v Poděbradech, 48 km od Pardubic. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán U Kolonády, Poděbrady se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Dobré časy Apartment

10

Dobré časy Apartment

Ubytování (Apartmány) Dobré časy Apartment. Dobré časy Apartment se nachází v Poděbradech a nabízí ubytování se vstupem do zahrady. Ubytování Dobré časy Apartment se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

REZIDENCE PODĚBRADY

10

REZIDENCE PODĚBRADY

UbytováníREZIDENCE PODĚBRADY. REZIDENCE PODĚBRADY se nachází v Poděbradech, 30 km od kostnice Sedlec, kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a 32 km od kostela sv.Barbara. Ubytování REZIDENCE PODĚBRADY se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Hlucov - Penzion & Restaurace -

10

Hlucov - Penzion & Restaurace -

Ubytování (Bed and breakfast) Hlucov - Penzion & Restaurace -. Hlucov - Penzion & Restaurace - se nachází v Kaninském Důle, 14 km od Mělníku, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hlucov - Penzion & Restaurace - se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Přírodní dům v duchu velryby v Polabí

10

Přírodní dům v duchu velryby v Polabí

UbytováníPřírodní dům v duchu velryby v Polabí. Přírodní dům v duchu velryby v Přírodní dům se může pochlubit zahradou, venkovním bazénem a bezplatnou půjčovnou jízdních kol. Ubytování Přírodní dům v duchu velryby v Polabí se nachází ve městě Kamenné Zboží (Česko - Středočeský kraj).

Apartment Archa Poděbrady

9,9

Apartment Archa Poděbrady

Ubytování (Apartmán) Apartment Archa Poděbrady. Apartment Archa Poděbrady se nachází v Poděbradech ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s balkonem. Do Mladé Boleslavi je to odtud 41 km. Ubytování Apartment Archa Poděbrady se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Archa Poděbrady má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Archa Poděbrady momentálně evidujeme 6 recenzí.

Lazensky Kout Poděbrady

9,9

Lazensky Kout Poděbrady

Ubytování (Privát) Lazensky Kout Poděbrady. Lázeňský Kout Poděbrady se nachází v Poděbradech. Nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, gril a zahradu. Ubytování Lazensky Kout Poděbrady se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Lazensky Kout Poděbrady má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Lazensky Kout Poděbrady momentálně evidujeme 53 recenzí.

Solitaire

9,9

Solitaire

Ubytování (Penzion) Solitaire. Solitaire je penzion situovaný v lázeňském parku v Poděbradech. Nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost masáží. Ubytování Solitaire se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Solitaire má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Solitaire momentálně evidujeme 44 recenzí.

Rekreační vilka Zlenice

9,8

Rekreační vilka Zlenice

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační vilka Zlenice. Rekreační vilka Zlenice je prázdninový dům situovaný ve Zlenici ve Středočeském kraji, 40 km od Prahy. Ubytování Rekreační vilka Zlenice se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartment Husova

9,8

Apartment Husova

Ubytování (Apartmán) Apartment Husova. Apartment Husova jsou apartmány s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma situované v centru Poděbrad. Ubytování Apartment Husova se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Husova má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Husova momentálně evidujeme 158 recenzí.

Apartment Promenada

9,8

Apartment Promenada

Ubytování (Apartmán) Apartment Promenada. Apartmány Promenáda nabízejí ubytování v Poděbradech, 45 km od Prahy a 85 km od mezinárodního letiště Praha. Poskytují výhled do zahrady. Ubytování Apartment Promenada se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Promenada má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Promenada momentálně evidujeme 86 recenzí.

Apartmán U Labe

9,7

Apartmán U Labe

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Labe. Apartmán U Labe nabízí ubytování v Nymburce. Je vzdálen 46 km od Prahy a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ve všech prostorách je zdarma dostupné... Ubytování Apartmán U Labe se nachází ve městě Nymburk (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmán U Labe má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán U Labe momentálně evidujeme 57 recenzí.

Penzion Luční

9,7

Penzion Luční

Ubytování (Penzion) Penzion Luční. Penzion Luční se nachází v Poděbradech. Nabízí zahradu, terasu, společný salonek, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Luční se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Luční má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Luční momentálně evidujeme 43 recenzí.

Elodia

9,7

Elodia

UbytováníElodia. Elodia se nachází v obci Choťánky, 26 km od kostnice Sedlec a 26 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Ubytování Elodia se nachází ve městě Choťánky (Česko).

Fara No71 apart 3

9,7

Fara No71 apart 3

UbytováníFara No71 apart 3. Fara No71 se nachází v Libicích nad Cidlinou, 23 km od kostnice Sedlec a 24 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Ubytování Fara No71 apart 3 se nachází ve městě Libice nad Cidlinou (Česko - Středočeský kraj).

Královské apartmá na kolonádě

9,7

Královské apartmá na kolonádě

UbytováníKrálovské apartmá na kolonádě. Královské apartmá na kolonádě se nachází v Poděbradech, 27 km od parku Mirakulum a 29 km od kostnice v Sedlecu. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Královské apartmá na kolonádě se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Residence Dymokury

9,7

Residence Dymokury

UbytováníResidence Dymokury. Residence Dymokury se nachází v Dymokury a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Residence Dymokury se nachází ve městě Dymokury (Česko).

Apartmán U Kostela

9,7

Apartmán U Kostela

UbytováníApartmán U Kostela. Apartmán U Kostela se nachází v Poděbradech, 29 km od parku Mirakulum a kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Ubytování Apartmán U Kostela se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Pod vodárenskou věží

9,7

Apartmány Pod vodárenskou věží

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod vodárenskou věží. Apartmány Pod Vodárenskou věží se nachází v klidné části Poděbrad, 5 minut chůze od centra města a 100 metrů od Labe. Ubytování Apartmány Pod vodárenskou věží se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmány Pod vodárenskou věží má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Pod vodárenskou věží momentálně evidujeme 28 recenzí.

Alisa Apartments

9,7

Alisa Apartments

Ubytování (Apartmán) Alisa Apartments. Alisa Apartments se nachází v Kostomlatech a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Do Prahy je to odtud 40 km. Ubytování Alisa Apartments se nachází ve městě Kostomlaty nad Labem (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Alisa Apartments má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Alisa Apartments momentálně evidujeme 109 recenzí.

Chalupa U Stuchlů

9,6

Chalupa U Stuchlů

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa U Stuchlů. Chalupa U Stuchlů se nachází v Žernovce, 50 km od Poděbrad, a nabízí sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa U Stuchlů se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Na Staré Poště

9,6

Penzion Na Staré Poště

Ubytování (Penzion) Penzion Na Staré Poště. Penzion Na Staré Poště se nachází v Nymburku a nabízí bar a zahradu. Všechny ubytovací jednotky mají vlastní koupelnu. Praha je vzdálená 45 km. Ubytování Penzion Na Staré Poště se nachází ve městě Nymburk (Česko - Středočeský kraj).

Apartmá v srdci Poděbrad

9,6

Apartmá v srdci Poděbrad

UbytováníApartmá v srdci Poděbrad. Apartmá v srdci Poděbrad se nachází v Poděbradech, 27 km od parku Mirakulum a 29 km od kostnice v Sedlecu. Nabízí sdílený lounge a výhled do zahrady. Ubytování Apartmá v srdci Poděbrad se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Modern Apartament in Spa Centre

9,6

Modern Apartament in Spa Centre

Ubytování (Apartmán) Modern Apartament in Spa Centre. Modern Apartament in Spa Center se nachází v Poděbradech ve Středočeském kraji, 20 km od Kolína. Ubytování Modern Apartament in Spa Centre se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Tereza

9,6

Apartmán Tereza

UbytováníApartmán Tereza. Apartmán Tereza se nachází v Poděbradech a nabízí ubytování s balkonem. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Tereza se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Chata u Hřiště

9,6

Chata u Hřiště

UbytováníChata u Hřiště. Chata u Hřiště se nachází v Loučeni. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata u Hřiště se nachází ve městě Loučeň (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Dobré Časy

9,6

Penzion Dobré Časy

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Dobré Časy. Penzion Dobré Časy se nachází v historické části Poděbrad ve Středočeském kraji, 25 minut jízdy od Prahy. Ubytování Penzion Dobré Časy se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Dobré Časy má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast Penzion Dobré Časy momentálně evidujeme 478 recenzí.

Pension Viktorin

9,6

Pension Viktorin

Ubytování (Penzion) Pension Viktorin. Pension Viktorin se nachází v Poděbradech a disponuje zahradou. Nabízí ubytování se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Pension Viktorin se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Viktorin má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Viktorin momentálně evidujeme 448 recenzí.

Penzion Linhart

9,5

Penzion Linhart

Ubytování (Penzion) Penzion Linhart. Penzion Linhart se nachází v lázeňském městě Poděbrady a nabízí prostorné ubytování s obývací částí, rustikálně zařízenou restauraci připravující pokrmy... Ubytování Penzion Linhart se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Linhart má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Linhart momentálně evidujeme 70 recenzí.

Apartman Centrum

9,5

Apartman Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartman Centrum. Apartmán Centrum se nachází v Poděbradech a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a bankomat. 24 km od Kutné Hory. Ubytování Apartman Centrum se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Budka

9,5

Budka

UbytováníBudka. Budka se nachází asi 32 km od Vyšehradu a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Budka se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Resident

9,5

Apartmány Resident

Ubytování (Apartmán) Apartmány Resident. Apartmány Resident se nachází v centru Poděbrad, 50 metrů od hlavního náměstí, a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartmány Resident se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmány Resident má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Resident momentálně evidujeme 137 recenzí.

Nevšední ubytování s privátním wellness

9,5

Nevšední ubytování s privátním wellness

UbytováníNevšední ubytování s privátním wellness. Nevšední ubytování s privátním wellness se nachází v obci Lipence a nabízí saunu. Ubytování Nevšední ubytování s privátním wellness se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Mamma´s Boutique Hotel

9,5

Mamma´s Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Mamma´s Boutique Hotel. Mamma's Boutique Hotel se nachází v nově zrekonstruovaném domě z roku 1932 přímo v centru Poděbrad. Ubytování Mamma´s Boutique Hotel se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Mamma´s Boutique Hotel má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Mamma´s Boutique Hotel momentálně evidujeme 459 recenzí.

Villa A. Malka

9,4

Villa A. Malka

Ubytování (Penzion) Villa A. Malka. Tento zrenovovaný hotel v centru Poděbrad byl postaven v roce 1910 a leží pouhých 100 metrů od lázeňského parku. Ubytování Villa A. Malka se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Villa A. Malka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Villa A. Malka momentálně evidujeme 179 recenzí.

Boutiques Apartment Centro

9,4

Boutiques Apartment Centro

Ubytování (Apartmán) Boutiques Apartment Centro. Boutiques Apartment Centro se nachází v Poděbradech, 41 km od Mladé Boleslavi, a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Boutiques Apartment Centro se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Boutiques Apartment Centro má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Boutiques Apartment Centro momentálně evidujeme 14 recenzí.

Penzion Labska Marina

9,4

Penzion Labska Marina

Ubytování (Penzion) Penzion Labska Marina. Penzion Labská Marína se nachází v Poděbradech. Nabízí restauraci a turistické informace. Hosté si tu mohou také zajít do baru s výběrem nápojů. Ubytování Penzion Labska Marina se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Labska Marina má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Labska Marina momentálně evidujeme 349 recenzí.

Pension Rondel

9,4

Pension Rondel

Ubytování (Penzion) Pension Rondel. Pension Rondel se nachází v historickém centru Poděbrad, pouhých 200 metrů od poděbradského zámku a hlavního náměstí a nabízí lázeňské centrum a venkovní... Ubytování Pension Rondel se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Rondel má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Rondel momentálně evidujeme 81 recenzí.

Apartment Spa and Fontain Poděbrady

9,4

Apartment Spa and Fontain Poděbrady

UbytováníApartment Spa and Fontain Poděbrady. Apartment Spa and Fontain Poděbrady se nachází v Poděbradech ve Středočeském kraji a nabízí balkon. Ubytování Apartment Spa and Fontain Poděbrady se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Obora

9,4

Penzion Obora

Ubytování (Penzion) Penzion Obora. Penzion Obora se nachází v lázeňském městě Poděbrady, 15 minut chůze od jeho centra, a nabízí terasu. Na místě si lze zajistit projížďku na koni. Ubytování Penzion Obora se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Obora má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Obora momentálně evidujeme 495 recenzí.

Apartmán Terasa u kolonády

9,4

Apartmán Terasa u kolonády

UbytováníApartmán Terasa u kolonády. Apartmán Terasa se může pochlubit saunou. brady Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Terasa u kolonády se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Vila Walter & Son

9,3

Vila Walter & Son

Ubytování (Penzion) Vila Walter & Son. Secesní vila Walter & Son se nachází v centru lázeňského města Poděbrady a nabízí bezplatné Wi-Fi, ráno snídani v kavárně Rituál a půjčovnu kol. Ubytování Vila Walter & Son se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Vila Walter & Son má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Vila Walter & Son momentálně evidujeme 210 recenzí.

Penzion Orlov

9,3

Penzion Orlov

Ubytování (Penzion) Penzion Orlov. Penzion Orlov se nachází v Kozičíně. Nabízí restauraci, sdílený salonek, zahradu, Wi-Fi zdarma a gril. Ubytování Penzion Orlov se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Na Statku

9,3

Penzion Na Statku

Ubytování (Penzion) Penzion Na Statku. Penzion Na Statku se nachází ve Starém Vestci a nabízí zahradu. K dispozici je doprava na letiště. Pokoje jsou vybavené rychlovarnou konvicí. Ubytování Penzion Na Statku se nachází ve městě Nymburk (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Na Statku má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Na Statku momentálně evidujeme 77 recenzí.

CHATA Privlaky

9,3

CHATA Privlaky

Ubytování (Chata) CHATA Privlaky. CHATA Přívlaky se nachází v Přívlacích a nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování CHATA Privlaky se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).