Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Milovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Milovice

Apartmán Esser

9,2

Apartmán Esser

Ubytování (Apartmán) Apartmán Esser. Apartmán Esser se nachází v Milovicích, 300 metrů od zábavního parku Mirakulum a v oblíbené rybářské oblasti. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Esser se nachází ve městě Milovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Esser má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Esser momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Kotvas

8,8

Penzion Kotvas

Ubytování (Penzion) Penzion Kotvas. Penzion Kotvas se nachází v Milovicích, 2,8 km od parku Mirakulum. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Penzion Kotvas se nachází ve městě Milovice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Lesni

8,8

Penzion Lesni

Ubytování (Penzion) Penzion Lesni. Penzion Lesní se nachází v Milovicích, 1,3 km od parku Mirakulum, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bar. Ubytování Penzion Lesni se nachází ve městě Milovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Lesni má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Lesni momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmán Esser 3

Apartmán Esser 3

Ubytování (Apartmán) Apartmán Esser 3. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartmán Esser 3 is located in Milovice. Set 2. Ubytování Apartmán Esser 3 se nachází ve městě Milovice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WELLNESS APARTMÁN KAROLÍNA

WELLNESS APARTMÁN KAROLÍNA

Ubytování (Apartmán) WELLNESS APARTMÁN KAROLÍNA. Featuring a hot tub, WELLNESS APARTMÁN KAROLÍNA is set in Milovice. Free WiFi is available in the apartment, situated 1.3 km from Park Mirakulum. Ubytování WELLNESS APARTMÁN KAROLÍNA se nachází ve městě Milovice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Šafářův statek Milovice

Šafářův statek Milovice

Ubytování (Apartmán) Šafářův statek Milovice. Šafářův statek Milovice se nachází v Milovicích, 3,5 km od zábavního parku Mirakulum. Ubytování Šafářův statek Milovice se nachází ve městě Milovice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Esser 2

Apartmán Esser 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán Esser 2. Apartmán Esser 2 v Milovicích nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní a bezplatným Wi-Fi, pouhých 400 metrů od parku Mirakulum. Ubytování Apartmán Esser 2 se nachází ve městě Milovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Esser 2 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.