Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Milovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Milovice

Apartmán Esser

9,2

Apartmán Esser

Ubytování (Apartmán) Apartmán Esser. Apartmán Esser se nachází v Milovicích, 300 metrů od zábavního parku Mirakulum a v oblíbené rybářské oblasti. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Esser se nachází ve městě Milovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Esser má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Esser momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Kotvas

8,8

Penzion Kotvas

Ubytování (Penzion) Penzion Kotvas. Penzion Kotvas se nachází v Milovicích, 2,8 km od parku Mirakulum. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Penzion Kotvas se nachází ve městě Milovice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Lesni

8,8

Penzion Lesni

Ubytování (Penzion) Penzion Lesni. Penzion Lesní se nachází v Milovicích, 1,3 km od parku Mirakulum, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bar. Ubytování Penzion Lesni se nachází ve městě Milovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Lesni má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Lesni momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmán Esser 3

Apartmán Esser 3

Ubytování (Apartmán) Apartmán Esser 3. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartmán Esser 3 is located in Milovice. Set 2. Ubytování Apartmán Esser 3 se nachází ve městě Milovice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Šafářův statek Milovice

Šafářův statek Milovice

Ubytování (Apartmán) Šafářův statek Milovice. Šafářův statek Milovice se nachází v Milovicích, 3,5 km od zábavního parku Mirakulum. Ubytování Šafářův statek Milovice se nachází ve městě Milovice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Esser 2

Apartmán Esser 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán Esser 2. Apartmán Esser 2 v Milovicích nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní a bezplatným Wi-Fi, pouhých 400 metrů od parku Mirakulum. Ubytování Apartmán Esser 2 se nachází ve městě Milovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Esser 2 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.