Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartmán Esser 4

Apartmán Esser 4 je vzdálený 45 km od letiště Václava Havla Praha a za příplatek zajišťuje kyvadlovou dopravu na letiště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán se nachází v přízemí a má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, pračkou, sporákem a varnou deskou. V okolí se lze věnovat pěší turistice a cyklistice. Park Mirakulum je vzdálený 600 metrů. Apartmán Esser 4 se nachází v Milovicích a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady.

Jiná ubytování ve městě Milovice

Apartmán Esser

9,2

Apartmán Esser

Ubytování (Apartmán) Apartmán Esser. Apartmán Esser se nachází v Milovicích, 300 metrů od zábavního parku Mirakulum a v oblíbené rybářské oblasti. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Esser se nachází ve městě Milovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmán Esser má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Esser momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Kotvas

8,8

Penzion Kotvas

Ubytování (Penzion) Penzion Kotvas. Penzion Kotvas se nachází v Milovicích, 2,8 km od parku Mirakulum. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Penzion Kotvas se nachází ve městě Milovice (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Lesni

8,8

Penzion Lesni

Ubytování (Penzion) Penzion Lesni. Penzion Lesní se nachází v Milovicích, 1,3 km od parku Mirakulum, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bar. Ubytování Penzion Lesni se nachází ve městě Milovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Lesni má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Lesni momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmán Esser 3

Apartmán Esser 3

Ubytování (Apartmán) Apartmán Esser 3. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartmán Esser 3 is located in Milovice. Set 2. Ubytování Apartmán Esser 3 se nachází ve městě Milovice (Česko - Středočeský kraj).

WELLNESS APARTMÁN KAROLÍNA

WELLNESS APARTMÁN KAROLÍNA

Ubytování (Apartmán) WELLNESS APARTMÁN KAROLÍNA. Featuring a hot tub, WELLNESS APARTMÁN KAROLÍNA is set in Milovice. Free WiFi is available in the apartment, situated 1.3 km from Park Mirakulum. Ubytování WELLNESS APARTMÁN KAROLÍNA se nachází ve městě Milovice (Česko - Středočeský kraj).

Šafářův statek Milovice

Šafářův statek Milovice

Ubytování (Apartmán) Šafářův statek Milovice. Šafářův statek Milovice se nachází v Milovicích, 3,5 km od zábavního parku Mirakulum. Ubytování Šafářův statek Milovice se nachází ve městě Milovice (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Esser 2

Apartmán Esser 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán Esser 2. Apartmán Esser 2 v Milovicích nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní a bezplatným Wi-Fi, pouhých 400 metrů od parku Mirakulum. Ubytování Apartmán Esser 2 se nachází ve městě Milovice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Apartmán Esser 2 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.