Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nymburk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nymburk

Apartmán U Labe

9,7

Apartmán U Labe

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Labe. Apartmán U Labe nabízí ubytování v Nymburce. Je vzdálen 46 km od Prahy a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ve všech prostorách je zdarma dostupné... Ubytování Apartmán U Labe se nachází ve městě Nymburk (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmán U Labe má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán U Labe momentálně evidujeme 57 recenzí.

Penzion Na Staré Poště

9,6

Penzion Na Staré Poště

Ubytování (Penzion) Penzion Na Staré Poště. Penzion Na Staré Poště se nachází v Nymburku a nabízí bar a zahradu. Všechny ubytovací jednotky mají vlastní koupelnu. Praha je vzdálená 45 km. Ubytování Penzion Na Staré Poště se nachází ve městě Nymburk (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Na Statku

9,3

Penzion Na Statku

Ubytování (Penzion) Penzion Na Statku. Penzion Na Statku se nachází ve Starém Vestci a nabízí zahradu. K dispozici je doprava na letiště. Pokoje jsou vybavené rychlovarnou konvicí. Ubytování Penzion Na Statku se nachází ve městě Nymburk (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Na Statku má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Na Statku momentálně evidujeme 77 recenzí.

Apartmany U Stareho Labe

9,2

Apartmany U Stareho Labe

Ubytování (Apartmán) Apartmany U Stareho Labe. Apartmány U Starého Labe se nacházejí v Nymburku, na klidném místě u Labe. Ubytování Apartmany U Stareho Labe se nachází ve městě Nymburk (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmany U Stareho Labe má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmany U Stareho Labe momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion U Vinotéky

9,1

Penzion U Vinotéky

Ubytování (Penzion) Penzion U Vinotéky. Penzion U Vinotéky nabízí intimní ubytování s vlastním vchodem. Penzion je umístěný ve vile se zahradou v centru Nymburka. Ubytování Penzion U Vinotéky se nachází ve městě Nymburk (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion U Vinotéky má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion U Vinotéky momentálně evidujeme 68 recenzí.

U Anny Šmejdířky

8,8

U Anny Šmejdířky

Ubytování (Apartmán) U Anny Šmejdířky. Penzion U Anny Šmejdířky je pojednaný v selském stylu a nachází se v historickém centru Nymburku. Ubytování U Anny Šmejdířky se nachází ve městě Nymburk (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování U Anny Šmejdířky má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán U Anny Šmejdířky momentálně evidujeme 411 recenzí.

Relax pokoj se saunou a zahrádka

8,6

Relax pokoj se saunou a zahrádka

UbytováníRelax pokoj se saunou a zahrádka. Relax pokoj se saunou a zahrádka se nachází v Nymburku, 36 km od kostnice Sedlec, kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a 38 km od kostela... Ubytování Relax pokoj se saunou a zahrádka se nachází ve městě Nymburk (Česko - Středočeský kraj).

soukromý apartmán Přemysl

8,6

soukromý apartmán Přemysl

Ubytovánísoukromý apartmán Přemysl. Soukromý apartmán Přemysl se nachází v Nymburku, 18 km od parku Mirakulum, 35 km od kostnice Sedlec a 35 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování soukromý apartmán Přemysl se nachází ve městě Nymburk (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Ostrov

7,9

Hotel Ostrov

Ubytování (Hotel) Hotel Ostrov. Tento hotel se nachází uprostřed lesoparku rozkládajícím se 600 metrů od centra Nymburku a nabízí zahradní terasu i bar ve vstupní hale. Ubytování Hotel Ostrov se nachází ve městě Nymburk (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Ostrov má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Ostrov momentálně evidujeme 155 recenzí.

Hotel Zimní stadion

7,4

Hotel Zimní stadion

Ubytování (Hotel) Hotel Zimní stadion. Hotel Zimní stadion nabízí ubytování v Nymburku, 45 km od Prahy. Ubytování Hotel Zimní stadion se nachází ve městě Nymburk (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Zimní stadion má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel Zimní stadion momentálně evidujeme 61 recenzí.

U Čepičků

U Čepičků

Ubytování (Prázdninový dům) U Čepičků. Prázdninový dům U Čepičků se nachází v Nymburce ve Středočeském kraji a nabízí ubytování se zahradou a Wi-Fi připojením zdarma. Ubytování U Čepičků se nachází ve městě Nymburk (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům U Čepičků nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Přírodní dům v duchu Velryby

Přírodní dům v duchu Velryby

Ubytování (Prázdninový dům) Přírodní dům v duchu Velryby. Boasting accommodation with a private pool, lake view and a balcony, Přírodní dům v duchu Velryby is situated in Nymburk. Ubytování Přírodní dům v duchu Velryby se nachází ve městě Nymburk (Česko - Středočeský kraj).