Hledat

Ubytování

Lazensky Kout Poděbrady Privát

Koutecká 103, Poděbrady, 290 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Lazensky Kout Poděbrady. Lázeňský Kout Poděbrady se nachází v Poděbradech. Nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, gril a zahradu. Ubytování Lazensky Kout Poděbrady se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Lazensky Kout Poděbrady má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Lazensky Kout Poděbrady momentálně evidujeme 53 recenzí.

Popis ubytování Lazensky Kout Poděbrady

Lázeňský Kout Poděbrady se nachází v Poděbradech. Na letiště Pardubice je to 71 km. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří cyklistika. Nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, gril a zahradu. Toto ubytování v soukromí disponuje terasou. Všechny pokoje mají klimatizaci, satelitní TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Lázeňský Kout Poděbrady je vzdálený 41 km od Mladé Boleslavi a 33 km od Kutné Hory. Každé ráno se podává kontinentální nebo italská snídaně.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Parkování zdarma
 • Wi-Fi zdarma
 • Bar

Vybavení ubytování Lazensky Kout Poděbrady

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Jízda na koni Dodatečný poplatek
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Dodatečný poplatek
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Snídaně do pokoje
 • Bar
 • Fantastická káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Bazén
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Individuální přihlášení/ odhlášení
 • Úschova zavazadel
 • Turistické informace
 • Recepce 24 hodin denně
 • Denní úklid
 • Služba praní
 • Fax/kopírka Dodatečný poplatek
 • Kyvadlová doprava
 • Dovoz potravin
 • Pouze pro dospělé
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Kyvadlová doprava (zdarma)
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Pokojová služba

Jiná ubytování ve městě Poděbrady

Apartmán U Kolonády, Poděbrady

10

Apartmán U Kolonády, Poděbrady

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Kolonády, Poděbrady. Apartmán U Kolonády, Poděbrady se nachází v Poděbradech, 48 km od Pardubic. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán U Kolonády, Poděbrady se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Dobré časy Apartment

10

Dobré časy Apartment

Ubytování (Apartmány) Dobré časy Apartment. Dobré časy Apartment se nachází v Poděbradech a nabízí ubytování se vstupem do zahrady. Ubytování Dobré časy Apartment se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

REZIDENCE PODĚBRADY

10

REZIDENCE PODĚBRADY

UbytováníREZIDENCE PODĚBRADY. REZIDENCE PODĚBRADY se nachází v Poděbradech, 30 km od kostnice Sedlec, kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a 32 km od kostela sv.Barbara. Ubytování REZIDENCE PODĚBRADY se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Hlucov - Penzion & Restaurace -

10

Hlucov - Penzion & Restaurace -

Ubytování (Bed and breakfast) Hlucov - Penzion & Restaurace -. Hlucov - Penzion & Restaurace - se nachází v Kaninském Důle, 14 km od Mělníku, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hlucov - Penzion & Restaurace - se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartment Archa Poděbrady

9,9

Apartment Archa Poděbrady

Ubytování (Apartmán) Apartment Archa Poděbrady. Apartment Archa Poděbrady se nachází v Poděbradech ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s balkonem. Do Mladé Boleslavi je to odtud 41 km. Ubytování Apartment Archa Poděbrady se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Archa Poděbrady má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Archa Poděbrady momentálně evidujeme 6 recenzí.

Solitaire

9,9

Solitaire

Ubytování (Penzion) Solitaire. Solitaire je penzion situovaný v lázeňském parku v Poděbradech. Nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost masáží. Ubytování Solitaire se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Solitaire má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Solitaire momentálně evidujeme 44 recenzí.

Rekreační vilka Zlenice

9,8

Rekreační vilka Zlenice

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační vilka Zlenice. Rekreační vilka Zlenice je prázdninový dům situovaný ve Zlenici ve Středočeském kraji, 40 km od Prahy. Ubytování Rekreační vilka Zlenice se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartment Husova

9,8

Apartment Husova

Ubytování (Apartmán) Apartment Husova. Apartment Husova jsou apartmány s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma situované v centru Poděbrad. Ubytování Apartment Husova se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Husova má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Husova momentálně evidujeme 158 recenzí.

Apartment Promenada

9,8

Apartment Promenada

Ubytování (Apartmán) Apartment Promenada. Apartmány Promenáda nabízejí ubytování v Poděbradech, 45 km od Prahy a 85 km od mezinárodního letiště Praha. Poskytují výhled do zahrady. Ubytování Apartment Promenada se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Promenada má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Promenada momentálně evidujeme 86 recenzí.

Penzion Luční

9,7

Penzion Luční

Ubytování (Penzion) Penzion Luční. Penzion Luční se nachází v Poděbradech. Nabízí zahradu, terasu, společný salonek, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Luční se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Luční má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Luční momentálně evidujeme 43 recenzí.

Královské apartmá na kolonádě

9,7

Královské apartmá na kolonádě

UbytováníKrálovské apartmá na kolonádě. Královské apartmá na kolonádě se nachází v Poděbradech, 27 km od parku Mirakulum a 29 km od kostnice v Sedlecu. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Královské apartmá na kolonádě se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán U Kostela

9,7

Apartmán U Kostela

UbytováníApartmán U Kostela. Apartmán U Kostela se nachází v Poděbradech, 29 km od parku Mirakulum a kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Ubytování Apartmán U Kostela se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Pod vodárenskou věží

9,7

Apartmány Pod vodárenskou věží

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod vodárenskou věží. Apartmány Pod Vodárenskou věží se nachází v klidné části Poděbrad, 5 minut chůze od centra města a 100 metrů od Labe. Ubytování Apartmány Pod vodárenskou věží se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmány Pod vodárenskou věží má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Pod vodárenskou věží momentálně evidujeme 28 recenzí.

Chalupa U Stuchlů

9,6

Chalupa U Stuchlů

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa U Stuchlů. Chalupa U Stuchlů se nachází v Žernovce, 50 km od Poděbrad, a nabízí sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa U Stuchlů se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmá v srdci Poděbrad

9,6

Apartmá v srdci Poděbrad

UbytováníApartmá v srdci Poděbrad. Apartmá v srdci Poděbrad se nachází v Poděbradech, 27 km od parku Mirakulum a 29 km od kostnice v Sedlecu. Nabízí sdílený lounge a výhled do zahrady. Ubytování Apartmá v srdci Poděbrad se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Modern Apartament in Spa Centre

9,6

Modern Apartament in Spa Centre

Ubytování (Apartmán) Modern Apartament in Spa Centre. Modern Apartament in Spa Center se nachází v Poděbradech ve Středočeském kraji, 20 km od Kolína. Ubytování Modern Apartament in Spa Centre se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Tereza

9,6

Apartmán Tereza

UbytováníApartmán Tereza. Apartmán Tereza se nachází v Poděbradech a nabízí ubytování s balkonem. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Tereza se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Dobré Časy

9,6

Penzion Dobré Časy

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Dobré Časy. Penzion Dobré Časy se nachází v historické části Poděbrad ve Středočeském kraji, 25 minut jízdy od Prahy. Ubytování Penzion Dobré Časy se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Dobré Časy má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast Penzion Dobré Časy momentálně evidujeme 478 recenzí.

Pension Viktorin

9,6

Pension Viktorin

Ubytování (Penzion) Pension Viktorin. Pension Viktorin se nachází v Poděbradech a disponuje zahradou. Nabízí ubytování se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Pension Viktorin se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Viktorin má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Viktorin momentálně evidujeme 448 recenzí.

Penzion Linhart

9,5

Penzion Linhart

Ubytování (Penzion) Penzion Linhart. Penzion Linhart se nachází v lázeňském městě Poděbrady a nabízí prostorné ubytování s obývací částí, rustikálně zařízenou restauraci připravující pokrmy... Ubytování Penzion Linhart se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Linhart má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Linhart momentálně evidujeme 70 recenzí.

Apartman Centrum

9,5

Apartman Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartman Centrum. Apartmán Centrum se nachází v Poděbradech a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a bankomat. 24 km od Kutné Hory. Ubytování Apartman Centrum se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Resident

9,5

Apartmány Resident

Ubytování (Apartmán) Apartmány Resident. Apartmány Resident se nachází v centru Poděbrad, 50 metrů od hlavního náměstí, a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartmány Resident se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmány Resident má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Resident momentálně evidujeme 137 recenzí.

Nevšední ubytování s privátním wellness

9,5

Nevšední ubytování s privátním wellness

UbytováníNevšední ubytování s privátním wellness. Nevšední ubytování s privátním wellness se nachází v obci Lipence a nabízí saunu. Ubytování Nevšední ubytování s privátním wellness se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Mamma´s Boutique Hotel

9,5

Mamma´s Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Mamma´s Boutique Hotel. Mamma's Boutique Hotel se nachází v nově zrekonstruovaném domě z roku 1932 přímo v centru Poděbrad. Ubytování Mamma´s Boutique Hotel se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Mamma´s Boutique Hotel má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Mamma´s Boutique Hotel momentálně evidujeme 459 recenzí.

Villa A. Malka

9,4

Villa A. Malka

Ubytování (Penzion) Villa A. Malka. Tento zrenovovaný hotel v centru Poděbrad byl postaven v roce 1910 a leží pouhých 100 metrů od lázeňského parku. Ubytování Villa A. Malka se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Villa A. Malka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Villa A. Malka momentálně evidujeme 179 recenzí.

Boutiques Apartment Centro

9,4

Boutiques Apartment Centro

Ubytování (Apartmán) Boutiques Apartment Centro. Boutiques Apartment Centro se nachází v Poděbradech, 41 km od Mladé Boleslavi, a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Boutiques Apartment Centro se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Boutiques Apartment Centro má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Boutiques Apartment Centro momentálně evidujeme 14 recenzí.

Penzion Labska Marina

9,4

Penzion Labska Marina

Ubytování (Penzion) Penzion Labska Marina. Penzion Labská Marína se nachází v Poděbradech. Nabízí restauraci a turistické informace. Hosté si tu mohou také zajít do baru s výběrem nápojů. Ubytování Penzion Labska Marina se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Labska Marina má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Labska Marina momentálně evidujeme 349 recenzí.

Pension Rondel

9,4

Pension Rondel

Ubytování (Penzion) Pension Rondel. Pension Rondel se nachází v historickém centru Poděbrad, pouhých 200 metrů od poděbradského zámku a hlavního náměstí a nabízí lázeňské centrum a venkovní... Ubytování Pension Rondel se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Rondel má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Rondel momentálně evidujeme 81 recenzí.

Apartment Spa and Fontain Poděbrady

9,4

Apartment Spa and Fontain Poděbrady

UbytováníApartment Spa and Fontain Poděbrady. Apartment Spa and Fontain Poděbrady se nachází v Poděbradech ve Středočeském kraji a nabízí balkon. Ubytování Apartment Spa and Fontain Poděbrady se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Obora

9,4

Penzion Obora

Ubytování (Penzion) Penzion Obora. Penzion Obora se nachází v lázeňském městě Poděbrady, 15 minut chůze od jeho centra, a nabízí terasu. Na místě si lze zajistit projížďku na koni. Ubytování Penzion Obora se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Obora má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Obora momentálně evidujeme 495 recenzí.

Apartmán Terasa u kolonády

9,4

Apartmán Terasa u kolonády

UbytováníApartmán Terasa u kolonády. Apartmán Terasa se může pochlubit saunou. brady Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Terasa u kolonády se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Vila Walter & Son

9,3

Vila Walter & Son

Ubytování (Penzion) Vila Walter & Son. Secesní vila Walter & Son se nachází v centru lázeňského města Poděbrady a nabízí bezplatné Wi-Fi, ráno snídani v kavárně Rituál a půjčovnu kol. Ubytování Vila Walter & Son se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Vila Walter & Son má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Vila Walter & Son momentálně evidujeme 210 recenzí.

Penzion Orlov

9,3

Penzion Orlov

Ubytování (Penzion) Penzion Orlov. Penzion Orlov se nachází v Kozičíně. Nabízí restauraci, sdílený salonek, zahradu, Wi-Fi zdarma a gril. Ubytování Penzion Orlov se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

CHATA Privlaky

9,3

CHATA Privlaky

Ubytování (Chata) CHATA Privlaky. CHATA Přívlaky se nachází v Přívlacích a nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování CHATA Privlaky se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Královské lázně

9,3

Penzion Královské lázně

Ubytování (Penzion) Penzion Královské lázně. Penzion Královské lázně v Poděbradech nabízí rodinné pokoje s terasou, společnou terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Královské lázně se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Kvasejovice

9,3

Apartmány Kvasejovice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Kvasejovice. Apartmány Kvasejovice se nachází v obci Sušetice, 32 km od Tábora. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. V okolí se lze věnovat cyklistice. Ubytování Apartmány Kvasejovice se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartman Amanda

9,3

Apartman Amanda

Ubytování (Apartmán) Apartman Amanda. Apartmán Amanda nabízí ubytování v Poděbradech, 50 km od Prahy a 33 km od Mladé Boleslavi. Ubytování Apartman Amanda se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartman Amanda má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman Amanda momentálně evidujeme 20 recenzí.

Soukromí v centru Poděbrad s Wifi připojením

9,3

Soukromí v centru Poděbrad s Wifi připojením

Ubytování (Prázdninový dům) Soukromí v centru Poděbrad s Wifi připojením. Soukromí v centru Poděbrad se nachází v Poděbradech. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Soukromí v centru Poděbrad s Wifi připojením se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Pension Fontana

9,2

Pension Fontana

Ubytování (Penzion) Pension Fontana. Penzion Fontana nabízí nekuřácké ubytování v Poděbradech. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Na místě můžete zdarma zaparkovat. Ubytování Pension Fontana se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Fontana má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pension Fontana momentálně evidujeme 208 recenzí.

Design Pension Twenty 20

9,2

Design Pension Twenty 20

Ubytování (Penzion) Design Pension Twenty 20. Design Penzion Twenty provides accommodation in Poděbrady. The accommodation features free WiFi. Ubytování Design Pension Twenty 20 se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Ekofarma Rytířova Lhota

9,2

Ekofarma Rytířova Lhota

Ubytování (Penzion) Ekofarma Rytířova Lhota. Ekofarma Rytířova Lhota se nachází v obci Rytířová Lhota v České republice. Ubytování Ekofarma Rytířova Lhota se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán u Jiříka

9,2

Apartmán u Jiříka

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Jiříka. Apartmán u Jiříka se nachází v Poděbradech. Nabízí restauraci a terasu. Kutná Hora leží 24 km odsud. Ubytování Apartmán u Jiříka se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Homestay Poděbrady

9,2

Homestay Poděbrady

Ubytování (Privát) Homestay Poděbrady. Ubytování v soukromí Poděbrady je ubytování v pokoji, který je součástí apartmánu, ve kterém bydlí i majitelé. Ve všech prostorách je zdarma dostupné... Ubytování Homestay Poděbrady se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Homestay Poděbrady má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Homestay Poděbrady momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartment U Lochů

9,2

Apartment U Lochů

Ubytování (Apartmán) Apartment U Lochů. Apartmán U Lochů se nachází v obci Kňovičky, 50 km od Tábora, a nabízí terasu, službu půjčení jízdních kol zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment U Lochů se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Poděbrady

9,2

Apartmán Poděbrady

UbytováníApartmán Poděbrady. Apartmán Poděbrady se nachází v Poděbradech, 29 km od kostnice Sedlec, parku Mirakulum a kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Apartmán Poděbrady se nachází ve městě Poděbrady (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Na Farmě Choťovice

9,1

Hotel Na Farmě Choťovice

Ubytování (Hotel) Hotel Na Farmě Choťovice. Hotel Na Farmě Choťovice se nachází v Choťovicích a nabízí zahradu, terasu, restauraci, dětské hřiště, Wi-Fi zdarma a pokojovou službu. Ubytování Hotel Na Farmě Choťovice se nachází ve městě Poděbrady (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Na Farmě Choťovice má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Na Farmě Choťovice momentálně evidujeme 134 recenzí.