Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hradištko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hradištko

Hotel Mandat

9,6

Hotel Mandat

Ubytování (Hotel) Hotel Mandat. Hotel Mandat se nachází v obci Hradištko a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné zapůjčení jízdních kol. Ubytování Hotel Mandat se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj).

Rozmarná Róza

Rozmarná Róza

Ubytování (Penzion) Rozmarná Róza. Rozmarná Róza is set in Hradištko and has a restaurant, a bar and a terrace. The accommodation offers nightclub and a tour desk. Ubytování Rozmarná Róza se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kersko

Penzion Kersko

Ubytování (Prázdninové domy) Penzion Kersko. Penzion Kersko se nachází v Hradišťku, 19 km od Poděbrad, a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování Penzion Kersko se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage in Kersko

Cottage in Kersko

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage in Kersko. Cottage in Kersko se nachází v Hradišťku a nabízí terasu a plně vybavenou kuchyň. V tomto prázdninovém domě je k dispozici TV s plochou obrazovkou. Ubytování Cottage in Kersko se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)