Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hradištko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hradištko

Hotel Mandat

9,6

Hotel Mandat

Ubytování (Hotel) Hotel Mandat. Hotel Mandat se nachází v obci Hradištko a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné zapůjčení jízdních kol. Ubytování Hotel Mandat se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj).

Rozmarná Róza

Rozmarná Róza

Ubytování (Penzion) Rozmarná Róza. Rozmarná Róza is set in Hradištko and has a restaurant, a bar and a terrace. The accommodation offers nightclub and a tour desk. Ubytování Rozmarná Róza se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Kersko

Penzion Kersko

Ubytování (Prázdninové domy) Penzion Kersko. Penzion Kersko se nachází v Hradišťku, 19 km od Poděbrad, a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování Penzion Kersko se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Hradištko

Vila Hradištko

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Hradištko. Rekreační objekt Hradištko is set in Hradištko. The holiday home features garden views and is 25 km from Prague. Ubytování Vila Hradištko se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage in Kersko

Cottage in Kersko

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage in Kersko. Cottage in Kersko se nachází v Hradišťku a nabízí terasu a plně vybavenou kuchyň. V tomto prázdninovém domě je k dispozici TV s plochou obrazovkou. Ubytování Cottage in Kersko se nachází ve městě Hradištko (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)