Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Kutná Hora

Ubytování v městech v okrese Kutná Hora

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Kutná Hora

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Kutná Hora

Apartmán Kampelička

10

Apartmán Kampelička

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kampelička. Apartmán Kampelička se nachází ve městě Rataje nad Sázavou, 36 km od Poděbrad, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování Apartmán Kampelička se nachází ve městě Rataje nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Apartment 28m2,holiday home, Kutná Hora

10

Apartment 28m2,holiday home, Kutná Hora

UbytováníApartment 28m2,holiday home, Kutná Hora. Apartmán 28m2, holiday home, Kutná Hora se nachází v Kutné Hoře a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 1 km od kostela sv. Ubytování Apartment 28m2,holiday home, Kutná Hora se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

You and Me Apartments

9,9

You and Me Apartments

UbytováníYou and Me Apartments. You and Me Apartments se nachází v Prosenické Lhotě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem do zahrady, zahradou s terasou a vstupem do sauny a... Ubytování You and Me Apartments se nachází ve městě Suchdol (Česko - Středočeský kraj).

Chata na řece Sázavě

9,9

Chata na řece Sázavě

UbytováníChata na řece Sázavě. Chata na řece Sázavě se nachází v obci Samopše, 35 km od kostela sv. Marka, a nabízí sdílený lounge a výhled na řeku. Ubytování Chata na řece Sázavě se nachází ve městě Samopše (Česko - Středočeský kraj).

Chaloupka u potoka

9,9

Chaloupka u potoka

UbytováníChaloupka u potoka. Nachází se 12 km od kostela sv.Barbara, Chaloupka u potoka se nachází v Kutné Hoře a nabízí vířivku. Ubytování Chaloupka u potoka se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Vista Apartments

9,8

Vista Apartments

Ubytování (Apartmány) Vista Apartments. Vista Apartments se nachází v Kutné Hoře, 100 metrů od kostela sv. Mikuláše, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vista Apartments se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Starý farhof

9,8

Starý farhof

Ubytování (Apartmán) Starý farhof. Starý farhof se nachází v Kutné Hoře, jen 1,1 km od chrámu sv. Barbory a 500 metrů od historického centra města. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Starý farhof se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Villa Magdalena

9,8

Villa Magdalena

Ubytování (Apartmán) Villa Magdalena. Villa Magdalena se nachází v Kutné Hoře, 1,8 km od kostela sv. Barbory, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Magdalena se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Villa Magdalena má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Villa Magdalena momentálně evidujeme 154 recenzí.

Apartmány Dačický 1

9,8

Apartmány Dačický 1

Ubytování (Apartmány) Apartmány Dačický 1. Apartmány Dačický 1 se nachází v Kutné Hoře a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Kostel sv. Barbory je vzdálený 400 metrů. Ubytování Apartmány Dačický 1 se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Apartment Ortenova 74

9,7

Apartment Ortenova 74

Ubytování (Apartmán) Apartment Ortenova 74. Apartmán Ortenova 74 se nachází v Kutné Hoře, 600 metrů od kostnice v Sedleci, 1,2 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Apartment Ortenova 74 se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Ortenova 74 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Ortenova 74 momentálně evidujeme 145 recenzí.

Apartmány Močovice

9,7

Apartmány Močovice

UbytováníApartmány Močovice. Apartmány Močovice se nacházejí v Močovicích, 10 km od kostela sv. Ubytování Apartmány Močovice se nachází ve městě Močovice (Česko).

Garsoniéra Sedlecká v centru Kutné Hory

9,7

Garsoniéra Sedlecká v centru Kutné Hory

Ubytování (Apartmán) Garsoniéra Sedlecká v centru Kutné Hory. Garsoniéra Sedlecká v centru Kutné Hory se nachází v Kutné Hoře, necelý 1 km od kostela sv. Barbory a 1,6 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Garsoniéra Sedlecká v centru Kutné Hory se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Ferienhaus Hlidek

9,7

Ferienhaus Hlidek

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hlidek. Ferienhaus Hlídek se nachází v Nové Lhotě a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Hlidek se nachází ve městě Čáslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Ferienhaus Hlidek má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Ferienhaus Hlidek momentálně evidujeme 13 recenzí.

Mlyn Danemark

9,7

Mlyn Danemark

Ubytování (Hotel) Mlyn Danemark. Mlýn Danemark nabízí ubytování výhradně pro dospělé v Kutné Hoře, 2 km od kostela sv. Barbory. Nabízí restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mlyn Danemark se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Mlyn Danemark má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Mlyn Danemark momentálně evidujeme 64 recenzí.

Penzion Soukeníkův dům

9,7

Penzion Soukeníkův dům

Ubytování (Penzion) Penzion Soukeníkův dům. Ubytování se nachází v Kutné Hoře, 500 metrů od kostela sv. Ubytování Penzion Soukeníkův dům se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Crystal Studio

9,6

Crystal Studio

Ubytování (Apartmán) Crystal Studio. Crystal Studio se nachází v Kutné Hoře, 200 metrů od kostela sv. Barbory a 2,7 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Ubytování Crystal Studio se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Café Havlíček Penzion

9,6

Café Havlíček Penzion

Ubytování (Penzion) Café Havlíček Penzion. Penzion Café Havlíček se nachází v Kutné Hoře, necelý 1 km od chrámu sv. Barbory, a nabízí zahradu. Ubytování Café Havlíček Penzion se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Café Havlíček Penzion má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Café Havlíček Penzion momentálně evidujeme 593 recenzí.

Hotel Grand

9,6

Hotel Grand

Ubytování (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand se nachází v Čáslavi a nabízí bar, bankomat, testauraci, dětské hřiště a turistické informace. Ubytování Hotel Grand se nachází ve městě Čáslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Grand má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Grand momentálně evidujeme 119 recenzí.

Světnice U Koudelníka

9,6

Světnice U Koudelníka

UbytováníSvětnice U Koudelníka. Světnice U Koudelníka se nachází v Kutné Hoře, necelý 1 km od kostela sv. Ubytování Světnice U Koudelníka se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Tylova Apartments

9,6

Tylova Apartments

Ubytování (Apartmán) Tylova Apartments. Tento apartmán nabízí ubytování v Kutné Hoře, 300 metrů od Kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Tylova Apartments se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Tylova Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Tylova Apartments momentálně evidujeme 78 recenzí.

Kutnohorská vyhlídka

9,6

Kutnohorská vyhlídka

UbytováníKutnohorská vyhlídka. Kutnohorská vyhlídka nabízí ubytování s výhledem do zahrady, krytým bazénem, zahradou a terasou, asi 2,4 km od kostnice v Sedlci. Ubytování Kutnohorská vyhlídka se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Ve starém pivovaru

9,6

Apartmány Ve starém pivovaru

UbytováníApartmány Ve starém pivovaru. Ubytování se nachází v Malešově, 10 km od kostela sv.Apartmány Ve starém pivovaru se nachází 10 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Apartmány Ve starém pivovaru se nachází ve městě Malešov (Česko - Středočeský kraj).

Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral

9,5

Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral

Ubytování (Apartmán) Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral. Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral se nachází 200 metrů od kostela sv. Barbory a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Comfortable apartments under the St. Barbara´s Cathedral momentálně evidujeme 144 recenzí.

Byt s krásným výhledem

9,5

Byt s krásným výhledem

Ubytování (Apartmán) Byt s krásným výhledem. Byt s krásným výhledem se nachází v Kutné Hoře, 1,6 km od kostela sv. Barbory, 1,7 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Byt s krásným výhledem se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Byt s krásným výhledem má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Byt s krásným výhledem momentálně evidujeme 5 recenzí.

House of Roses

9,5

House of Roses

Ubytování (Privát) House of Roses. House of Roses se nachází v Kutné Hoře, nedaleko historického centra města s chrámem sv. Barbory. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování House of Roses se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování House of Roses má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát House of Roses momentálně evidujeme 257 recenzí.

Jurta na polosamotě

9,5

Jurta na polosamotě

UbytováníJurta na polosamotě. Nachází se pouhých 31 km od kostela sv.Barbara, Jurta na polosamotě se nachází ve Zruči nad Sázavou a nabízí vstup do lázeňského a wellness centra,... Ubytování Jurta na polosamotě se nachází ve městě Zruč nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Chalupa Laziště v Posázaví

9,5

Chalupa Laziště v Posázaví

Ubytování (Apartmán) Chalupa Laziště v Posázaví. Chalupa Laziště v Posázaví se nachází v Pertolticích. Nabízí zahradu. Některé apartmány mají kuchyň se sporákem a mikrovlnnou troubou. Ubytování Chalupa Laziště v Posázaví se nachází ve městě Pertoltice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chalupa Laziště v Posázaví má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Chalupa Laziště v Posázaví momentálně evidujeme 7 recenzí.

SUPERB - Medieval apartment

9,5

SUPERB - Medieval apartment

Ubytování (Apartmán) SUPERB - Medieval apartment. Ubytování SUPERB - Medieval apartment se nachází v Kutné Hoře, 600 metrů od kostela sv. Barbory a 2 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování SUPERB - Medieval apartment se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Domácí ubytování Kaňk

9,5

Domácí ubytování Kaňk

Ubytování (Venkovský dům) Domácí ubytování Kaňk. Venkovský dům Domácí ubytování Kaňk se nachází v Kutné Hoře, 2,5 km od kostnice v Sedlci a 2,9 km od katedrály Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Ubytování Domácí ubytování Kaňk se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Domácí ubytování Kaňk má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Domácí ubytování Kaňk momentálně evidujeme 53 recenzí.

Villa Dana Žleby

9,5

Villa Dana Žleby

UbytováníVilla Dana Žleby. Villa Dana Žleby se nachází v obci Žleby a nabízí klimatizované ubytování s relaxačním bazénkem. Ubytování Villa Dana Žleby se nachází ve městě Žleby (Česko - Středočeský kraj).

Vila Zruč

9,4

Vila Zruč

UbytováníVila Zruč. Vila Zruč se nachází ve Zruči nad Sázavou, 33 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele, 33 km od kostnice v Sedlci a 32 km od... Ubytování Vila Zruč se nachází ve městě Zruč nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Ubytování U Horských

9,4

Ubytování U Horských

Ubytování (Privát) Ubytování U Horských. Ubytování U Horských se nachází v Čáslavi. Lze v něm bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Ubytování U Horských se nachází ve městě Čáslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Ubytování U Horských má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Ubytování U Horských momentálně evidujeme 216 recenzí.

Penzion U Brány

9,4

Penzion U Brány

Ubytování (Apartmán) Penzion U Brány. Penzion U Brány se nachází v Kutné Hoře, 1 km od chrámu svaté Barbory a 2,1 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele. Ubytování Penzion U Brány se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion U Brány má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Penzion U Brány momentálně evidujeme 177 recenzí.

Penzion Kutna

9,4

Penzion Kutna

Ubytování (Penzion) Penzion Kutna. Penzion Kutná se nachází v klidné části středověkého města Kutná Hora, 5 minut chůze od centra zapsaného na seznamu UNESCO i kostela svaté Barbory. Ubytování Penzion Kutna se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Kutna má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Kutna momentálně evidujeme 162 recenzí.

Chaloupka která má šmrnc

9,4

Chaloupka která má šmrnc

UbytováníChaloupka která má šmrnc. Nachází se v Čáslavi, pouhých 20 km od kostela sv.Barbara, Chaloupka která má šmrnc nabízí ubytování s výhledem do vnitřního dvora, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Chaloupka která má šmrnc se nachází ve městě Čáslav (Česko - Středočeský kraj).

Chata Vrchlice Kutna Hora

9,3

Chata Vrchlice Kutna Hora

Ubytování (Chata) Chata Vrchlice Kutna Hora. Chata Vrchlice Kutná Hora se nachází v Kutné Hoře, 1,5 km od chrámu sv. Barbory, a nabízí terasu, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Chata Vrchlice Kutna Hora se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chata Vrchlice Kutna Hora má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chata Vrchlice Kutna Hora momentálně evidujeme 35 recenzí.

Chateau Třebešice

9,3

Chateau Třebešice

Ubytování (Hotel) Chateau Třebešice. Renesanční zámeček Chateau Třebešice se nachází na klidném místě v obci Třebešice. Nabízí stylově zařízené pokoje a sbírku současného umění. Ubytování Chateau Třebešice se nachází ve městě Čáslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chateau Třebešice má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Chateau Třebešice momentálně evidujeme 217 recenzí.

Apartmány Za branou

9,3

Apartmány Za branou

UbytováníApartmány Za branou. Apartmány Za branou se nacházejí v Kutné Hoře, 2,3 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a 2,4 km od kostnice v Sedlci. Ubytování Apartmány Za branou se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Palace Kutná Hora

9,3

Palace Kutná Hora

Ubytování (Hotel) Palace Kutná Hora. Palace Kutná Hora nabízí ubytování v historickém centru Kutné Hory, která je od roku 1995 na seznamu UNESCO. Ke chrámu sv. Ubytování Palace Kutná Hora se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Palace Kutná Hora má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Palace Kutná Hora momentálně evidujeme 77 recenzí.

Penzion Pod Zámkem

9,3

Penzion Pod Zámkem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Zámkem. Penzion Pod Zámkem ve Zruči nad Sázavou nabízí dětské hřiště, bar a zdarma Wi-Fi a parkování. Ubytování Penzion Pod Zámkem se nachází ve městě Zruč nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Pod Zámkem má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Pod Zámkem momentálně evidujeme 93 recenzí.

Chata Vidlák

9,3

Chata Vidlák

UbytováníChata Vidlák. Chata Vidlák se nachází v Černíně, 16 km od kostela sv. Marka, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Barbara. Ubytování Chata Vidlák se nachází ve městě Černíny (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán U Fuxů

9,3

Apartmán U Fuxů

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Fuxů. Apartmán U Fuxů se nachází ve Žlebech a nabízí restauraci a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování Apartmán U Fuxů se nachází ve městě Žleby (Česko - Středočeský kraj).

Kutná Hora Apartment

9,3

Kutná Hora Apartment

Ubytování (Apartmán) Kutná Hora Apartment. Apartmán Kutná Hora je apartmán s plně vybavenou kuchyní a Wi-Fi zdarma situovaný v Kutné Hoře, necelý 1 km od chrámu svaté Barbory, 2,1 km od kostela... Ubytování Kutná Hora Apartment se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Kutná Hora Apartment má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Kutná Hora Apartment momentálně evidujeme 94 recenzí.

Hostinec u Janatů s ubytováním

9,2

Hostinec u Janatů s ubytováním

Ubytování (Penzion – hostinec) Hostinec u Janatů s ubytováním. Hostinec U Janatů nabízí ubytování v penzionu, kde je zdarma dostupné Wi-Fi. Má restauraci a ráno na objednávku podává snídani. U domu lze zdarma parkovat. Ubytování Hostinec u Janatů s ubytováním se nachází ve městě Čestín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hostinec u Janatů s ubytováním má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion – hostinec Hostinec u Janatů s ubytováním momentálně evidujeme 157 recenzí.

Libušina Villa

9,2

Libušina Villa

Ubytování (Penzion) Libušina Villa. Penzion Libušina Vila se nachází v Kutné Hoře, 1,2 km od chrámu sv. Barbory, a nabízí zahradu i terasu. Ke kostelu Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ubytování Libušina Villa se nachází ve městě Kutná Hora (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Libušina Villa má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Libušina Villa momentálně evidujeme 310 recenzí.

Apartmán Katlov

9,2

Apartmán Katlov

UbytováníApartmán Katlov. Apartmán Katlov se nachází v Čáslavi a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na jezero. Ubytování Apartmán Katlov se nachází ve městě Čáslav (Česko - Středočeský kraj).

Statek Malín 42

9,2

Statek Malín 42

Ubytování (Apartmán) Statek Malín 42. Statek Malín 42 s terasou se nachází v Kutné Hoře, 1,4 km od kostnice Sedlec i od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a 4 km od chrámu sv. Ubytování Statek Malín 42 se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Palace Kutná Hora

9,2

Palace Kutná Hora

Ubytování (Aparthotel) Palace Kutná Hora. Palace Kutná Hora se nachází v Kutné Hoře, jen kousek od kostela sv. Barbory. Nabízí výhled na město a společný lounge. Ubytování Palace Kutná Hora se nachází ve městě Kutná Hora (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Aviatik

9,1

Penzion Aviatik

Ubytování (Penzion) Penzion Aviatik. Penzion Aviatik nabízí pokoje se satelitní TV a nachází se v centru Čáslavi v blízkosti restaurací, kaváren a barů a 400 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Penzion Aviatik se nachází ve městě Čáslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Aviatik má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Aviatik momentálně evidujeme 97 recenzí.