Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Zruč nad Sázavou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zruč nad Sázavou

Penzion Pod Zámkem

9,3

Penzion Pod Zámkem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Zámkem. Penzion Pod Zámkem ve Zruči nad Sázavou nabízí dětské hřiště, bar a zdarma Wi-Fi a parkování. Ubytování Penzion Pod Zámkem se nachází ve městě Zruč nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pod Zámkem má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Pod Zámkem momentálně evidujeme 93 recenzí.

Zruč n.S.

Zruč n.S.

Ubytování (Bed and breakfast) Zruč n.S.. Set in Zruč nad Sázavou, Zruč n.S. Offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Zruč n.S. se nachází ve městě Zruč nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Zruc nad Sazavou 1

Holiday home Zruc nad Sazavou 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zruc nad Sazavou 1. Prázdninový dům Zruč nad Sázavou 1 se nachází ve Zruči nad Sázavou. Poskytuje hostům k využití plně vybavenou kuchyň. Na místě je dále TV a 2 ložnice. Ubytování Holiday home Zruc nad Sazavou 1 se nachází ve městě Zruč nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Zruc nad Sazavou 1 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.