Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Zruč nad Sázavou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zruč nad Sázavou

Jurta na polosamotě

9,5

Jurta na polosamotě

UbytováníJurta na polosamotě. Nachází se pouhých 31 km od kostela sv.Barbara, Jurta na polosamotě se nachází ve Zruči nad Sázavou a nabízí vstup do lázeňského a wellness centra,... Ubytování Jurta na polosamotě se nachází ve městě Zruč nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Vila Zruč

9,4

Vila Zruč

UbytováníVila Zruč. Vila Zruč se nachází ve Zruči nad Sázavou, 33 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele, 33 km od kostnice v Sedlci a 32 km od... Ubytování Vila Zruč se nachází ve městě Zruč nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Pod Zámkem

9,3

Penzion Pod Zámkem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Zámkem. Penzion Pod Zámkem ve Zruči nad Sázavou nabízí dětské hřiště, bar a zdarma Wi-Fi a parkování. Ubytování Penzion Pod Zámkem se nachází ve městě Zruč nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Pod Zámkem má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Pod Zámkem momentálně evidujeme 93 recenzí.

Rodinný půldomek s vybavením a bazenem

8

Rodinný půldomek s vybavením a bazenem

UbytováníRodinný půldomek s vybavením a bazenem. Do 33 km od kostela sv.Barbara a 33 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele, Rodinný půldomek s K dispozici je bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Rodinný půldomek s vybavením a bazenem se nachází ve městě Zruč nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Zruč n.S.

Zruč n.S.

Ubytování (Bed and breakfast) Zruč n.S.. Set in Zruč nad Sázavou, Zruč n.S. Offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Zruč n.S. se nachází ve městě Zruč nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Holiday home Zruc nad Sazavou 1

Holiday home Zruc nad Sazavou 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zruc nad Sazavou 1. Prázdninový dům Zruč nad Sázavou 1 se nachází ve Zruči nad Sázavou. Poskytuje hostům k využití plně vybavenou kuchyň. Na místě je dále TV a 2 ložnice. Ubytování Holiday home Zruc nad Sazavou 1 se nachází ve městě Zruč nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Zruc nad Sazavou 1 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.