Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rataje nad Sázavou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rataje nad Sázavou

Apartmán Kampelička

10

Apartmán Kampelička

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kampelička. Apartmán Kampelička se nachází ve městě Rataje nad Sázavou, 36 km od Poděbrad, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování Apartmán Kampelička se nachází ve městě Rataje nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Ctrnactka

9,1

Penzion Ctrnactka

Ubytování (Penzion) Penzion Ctrnactka. Penzion Čtrnáctka se nachází v obci Rataje nad Sázavou, 47 km od Prahy, a nabízí gril, terasu i vlastní bar. Ubytování Penzion Ctrnactka se nachází ve městě Rataje nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Ctrnactka má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Ctrnactka momentálně evidujeme 78 recenzí.

Vilka v Podskali

6,2

Vilka v Podskali

Ubytování (Prázdninový dům) Vilka v Podskali. Vilka v Podskalí se nachází v Ratajích nad Sázavou, 33 km od Kutné Hory. Hosté si mohou užívat výhled na řeku. Ubytování Vilka v Podskali se nachází ve městě Rataje nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Vilka v Podskali má celkové hodnocení 6,2. Pro Prázdninový dům Vilka v Podskali momentálně evidujeme 10 recenzí.