Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rataje nad Sázavou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rataje nad Sázavou

Penzion Ctrnactka

9,1

Penzion Ctrnactka

Ubytování (Penzion) Penzion Ctrnactka. Penzion Čtrnáctka se nachází v obci Rataje nad Sázavou, 47 km od Prahy, a nabízí gril, terasu i vlastní bar. Ubytování Penzion Ctrnactka se nachází ve městě Rataje nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ctrnactka má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Ctrnactka momentálně evidujeme 78 recenzí.

Rychta

9

Rychta

Ubytování (Bed and breakfast) Rychta. Rychta se nachází v obci Rataje nad Sázavou ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rychta se nachází ve městě Rataje nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Vilka v Podskali

6,2

Vilka v Podskali

Ubytování (Prázdninový dům) Vilka v Podskali. Vilka v Podskalí se nachází v Ratajích nad Sázavou, 33 km od Kutné Hory. Hosté si mohou užívat výhled na řeku. Ubytování Vilka v Podskali se nachází ve městě Rataje nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vilka v Podskali má celkové hodnocení 6,2. Pro Prázdninový dům Vilka v Podskali momentálně evidujeme 10 recenzí.

Holiday home Malovidy

Holiday home Malovidy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Malovidy. Holiday home Malovidy je prázdninový dům v Ratajích nad Sázavou, 47 km od Prahy, a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. Ubytování Holiday home Malovidy se nachází ve městě Rataje nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).