Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Žleby

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Žleby

Apartmán U Fuxů

9,3

Apartmán U Fuxů

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Fuxů. Apartmán U Fuxů se nachází ve Žlebech a nabízí restauraci a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování Apartmán U Fuxů se nachází ve městě Žleby (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kamenne Mosty

8,7

Apartman Kamenne Mosty

Ubytování (Apartmán) Apartman Kamenne Mosty. Apartmán Kamenné Mosty se nachází ve Žlebech, 19 km od Kutné Hory, 28 km od Pardubic a 46 km od Hradce Králové. Ubytování Apartman Kamenne Mosty se nachází ve městě Žleby (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Kamenne Mosty má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartman Kamenne Mosty momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmán Kamenné Mosty

Apartmán Kamenné Mosty

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kamenné Mosty. Apartmán Kamenné Mosty is located in Žleby. This apartment also features free WiFi. Ubytování Apartmán Kamenné Mosty se nachází ve městě Žleby (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)