Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kácov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kácov

Pivovar Hubertus Kácov

8,6

Pivovar Hubertus Kácov

Ubytování (Hotel) Pivovar Hubertus Kácov. Pivovar Hubertus Kácov se nachází u řeky Sázavy v Kácově, 26 km od Kutné Hory. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Na místě je restaurace. Ubytování Pivovar Hubertus Kácov se nachází ve městě Kácov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pivovar Hubertus Kácov má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Pivovar Hubertus Kácov momentálně evidujeme 52 recenzí.

Hotel Kácov

7,2

Hotel Kácov

Ubytování (Hotel) Hotel Kácov. Hotel Kácov byl zrenovován v roce 2011 a nabízí sportovní centrum a restauraci s letní terasou, kde si můžete vybrat z menu à la carte. Ubytování Hotel Kácov se nachází ve městě Kácov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kácov má celkové hodnocení 7,2. Pro Hotel Hotel Kácov momentálně evidujeme 10 recenzí.

Letovisko Chobot - village resort

Letovisko Chobot - village resort

Ubytování (Apartmán) Letovisko Chobot - village resort. Letovisko Chobot - village resort se nachází v obci Kácov, 25 km od Kutné Hory a 40 km od Poděbrad. Ubytování Letovisko Chobot - village resort se nachází ve městě Kácov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sporthotel Kácov

Sporthotel Kácov

Ubytování (Rezort) Sporthotel Kácov. Sporthotel Kácov has a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Kácov. Ubytování Sporthotel Kácov se nachází ve městě Kácov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví

Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví

Ubytování (Vila) Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví. Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví se nachází v obci Kácov a nabízí vybavení pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví se nachází ve městě Kácov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Vila Mánička - vznešený dům v Posázaví nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Panorama Golf Resort

Panorama Golf Resort

Ubytování (Rezort) Panorama Golf Resort. Panorama Golf Resort has a restaurant and a bar in Kácov. Boasting a 24-hour front desk, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Panorama Golf Resort se nachází ve městě Kácov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)