Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Čáslav

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čáslav

Ferienhaus Hlidek

9,7

Ferienhaus Hlidek

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hlidek. Ferienhaus Hlídek se nachází v Nové Lhotě a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Hlidek se nachází ve městě Čáslav (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ferienhaus Hlidek má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Ferienhaus Hlidek momentálně evidujeme 13 recenzí.

Hotel Grand

9,6

Hotel Grand

Ubytování (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand se nachází v Čáslavi a nabízí bar, bankomat, testauraci, dětské hřiště a turistické informace. Ubytování Hotel Grand se nachází ve městě Čáslav (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Grand má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Grand momentálně evidujeme 119 recenzí.

Ubytování U Horských

9,4

Ubytování U Horských

Ubytování (Privát) Ubytování U Horských. Ubytování U Horských se nachází v Čáslavi. Lze v něm bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Ubytování U Horských se nachází ve městě Čáslav (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Horských má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Ubytování U Horských momentálně evidujeme 216 recenzí.

Chateau Třebešice

9,3

Chateau Třebešice

Ubytování (Hotel) Chateau Třebešice. Renesanční zámeček Chateau Třebešice se nachází na klidném místě v obci Třebešice. Nabízí stylově zařízené pokoje a sbírku současného umění. Ubytování Chateau Třebešice se nachází ve městě Čáslav (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chateau Třebešice má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Chateau Třebešice momentálně evidujeme 217 recenzí.

Penzion Aviatik

9,1

Penzion Aviatik

Ubytování (Penzion) Penzion Aviatik. Penzion Aviatik nabízí pokoje se satelitní TV a nachází se v centru Čáslavi v blízkosti restaurací, kaváren a barů a 400 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Penzion Aviatik se nachází ve městě Čáslav (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Aviatik má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Aviatik momentálně evidujeme 97 recenzí.

Penzion Česká Koruna

8,9

Penzion Česká Koruna

Ubytování (Penzion) Penzion Česká Koruna. Rodinný Penzion Česká Koruna se nachází naproti vlakovému nádraží v Čáslavi a svým hostům nabízí jednoduše zařízené pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Česká Koruna se nachází ve městě Čáslav (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Česká Koruna má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Česká Koruna momentálně evidujeme 59 recenzí.

Penzion/Motorest Na Písku

8,7

Penzion/Motorest Na Písku

Ubytování (Penzion) Penzion/Motorest Na Písku. Penzion/Motorest Na Písku se nachází 9 km od Čáslavi a nabízí restauraci, bar, zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzion/Motorest Na Písku se nachází ve městě Čáslav (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxusní apartmán s empírovými freskami v centru Čáslavi

Luxusní apartmán s empírovými freskami v centru Čáslavi

Ubytování (Apartmán) Luxusní apartmán s empírovými freskami v centru Čáslavi. Situated in Čáslav in the Central Bohemia region, Luxusní apartmán v centru Čáslavi se secesními freskami features a terrace and garden views. Ubytování Luxusní apartmán s empírovými freskami v centru Čáslavi se nachází ve městě Čáslav (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zizkova brana

Apartment Zizkova brana

Ubytování (Apartmán) Apartment Zizkova brana. Apartmán Žižkova brána je apartmán s plně vybavenou kuchyní situovaný v Čáslavi. Apartmán má 1 ložnici a obývací pokoj s TV a DVD přehrávačem. Ubytování Apartment Zizkova brana se nachází ve městě Čáslav (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment Zizkova brana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.