Hledat

Ubytování

Ubytování město Vezzano

Ve městě Vezzano (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Trentino Alto Adige

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Trentino Alto Adige

Attic Campiglio Style 7

10

Attic Campiglio Style 7

Ubytování (Apartmán) Attic Campiglio Style 7. Attic Campiglio Style 7 se nachází v Pinzolu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 31 km od města Riva del Garda. Ubytování Attic Campiglio Style 7 se nachází ve městě Pinzolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Almhütte Jägerrast

10

Almhütte Jägerrast

Ubytování (Prázdninové domy) Almhütte Jägerrast. Almhütte Jägerrast se nachází ve městě Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 33 km od Ortisei. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Almhütte Jägerrast se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Almhütte Tirler Schweige

10

Almhütte Tirler Schweige

Ubytování (Prázdninový dům) Almhütte Tirler Schweige. Almhütte Tirler Schweige se nachází asi 41 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Almhütte Tirler Schweige se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpine Chalet Aurora Dolomites

10

Alpine Chalet Aurora Dolomites

Ubytování (Apartmán) Alpine Chalet Aurora Dolomites. Set in Laion, 20 km from Train Station Bressanone, Alpine Chalet Aurora Dolomites offers accommodation with a garden, free WiFi and an ATM. Ubytování Alpine Chalet Aurora Dolomites se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpinchalet Weber

10

Alpinchalet Weber

Ubytování (Chata) Alpinchalet Weber. Alpinchalet Weber se nachází v obci Dobbiaco, pouhých 16 km od jezera Lago di Braies, a nabízí restauraci, zahradu a pokojovou službu. Ubytování Alpinchalet Weber se nachází ve městě Arco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Ferdi

10

Apartment Ferdi

Ubytování (Apartmány) Apartment Ferdi. Apartment Ferdi se nachází v obci Chiusa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Ferdi se nachází ve městě Chiusa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment 7 - Zur Sonne

10

Apartment 7 - Zur Sonne

Ubytování (Apartmán) Apartment 7 - Zur Sonne. Apartment 7 - Zur Sonne se nachází v Laionu, 21 km od katedrály Bressanone, 21 km od lékařského muzea a 24 km od opatství Novacella. Ubytování Apartment 7 - Zur Sonne se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Abendrot

10

Apartment Abendrot

Ubytování (Apartmány) Apartment Abendrot. Apartment Abendrot se nachází asi 20 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Abendrot se nachází ve městě Maranza (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Judith - Gallhof

10

Apartment Judith - Gallhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Judith - Gallhof. Apartment Judith - Gallhof se nachází ve Vollanu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Apartment Judith - Gallhof se nachází ve městě Vollan (Itálie - Trentino Alto Adige).

1 three-room apartment with panoramic view

10

1 three-room apartment with panoramic view

Ubytování (Apartmán) 1 three-room apartment with panoramic view. 1 3pokojový apartmán s panoramatickým výhledem na hory nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 24 km od průsmyku Pordoi. Ubytování 1 three-room apartment with panoramic view se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Ai Bonetei 3

10

Appartamenti Ai Bonetei 3

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Ai Bonetei 3. Appartamenti Ai Bonetei 3 se nachází v Dimaru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 40 km od Ponte di Legno. Ubytování Appartamenti Ai Bonetei 3 se nachází ve městě Dimaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Boschetto Giulia

10

Appartamento Boschetto Giulia

Ubytování (Apartmán) Appartamento Boschetto Giulia. Appartamento Boschetto Giulia se nachází v Caranu. 41 km od Canazei. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Boschetto Giulia se nachází ve městě Carano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Casa Fia per gruppi e famiglie

10

Appartamento Casa Fia per gruppi e famiglie

Ubytování (Apartmán) Appartamento Casa Fia per gruppi e famiglie. Appartamento Casa Fia per gruppi e famiglie se nachází v Teseru, 33 km od jezera Carezza a 48 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Casa Fia per gruppi e famiglie se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Mesdi

10

Apartment Mesdi

Ubytování (Apartmány) Apartment Mesdi. Apartment Mesdi se nachází asi 20 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Mesdi se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Maso Roncal

10

Apartment Maso Roncal

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Maso Roncal. Tříhvězdičkový apartmán Maso Roncal se nachází v Peiu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Maso Roncal se nachází ve městě Peio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aumia Apartment Opal

10

Aumia Apartment Opal

Ubytování (Apartmány) Aumia Apartment Opal. Aumia Apartment Opal se nachází asi 35 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Aumia Apartment Opal se nachází ve městě Vols am Schlern (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartementhaus Tratter

10

Appartementhaus Tratter

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Tratter. Appartementhaus Tratter se nachází v obci Lagundo, 33 km od Söldenu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartementhaus Tratter se nachází ve městě Lagundo (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Mulin Loise mit Sauna

10

App Mulin Loise mit Sauna

Ubytování (Apartmán) App Mulin Loise mit Sauna. App Mulin Loise mit Sauna se nachází v Mühlbachu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování App Mulin Loise mit Sauna se nachází ve městě Mühlbach (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Piz de Plaies -ciasa Lavarella

10

App Piz de Plaies -ciasa Lavarella

Ubytování (Apartmán) App Piz de Plaies -ciasa Lavarella. App. Piz de Plaje - Ciasa Lavarella nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 41 km od opatství Novacella. Ubytování App Piz de Plaies -ciasa Lavarella se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Waldgrün

10

Apartment Waldgrün

Ubytování (Apartmány) Apartment Waldgrün. Apartment Waldgrün se nachází v Laives, 34 km od jezera Carezza a 35 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartment Waldgrün se nachází ve městě Cervo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Poggio dei Pini

10

Casa Poggio dei Pini

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Poggio dei Pini. Casa Poggio dei Pini se nachází v Basileji di Pinè v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Poggio dei Pini se nachází ve městě Arco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Caterina

10

Casa Caterina

Ubytování (Apartmány) Casa Caterina. Casa Caterina se nachází v Siroru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Passo San Pellegrino-Falcade leží 48 km daleko. Ubytování Casa Caterina se nachází ve městě Siror (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brantenhof Ferienwohnung Pomum

10

Brantenhof Ferienwohnung Pomum

Ubytování (Apartmán) Brantenhof Ferienwohnung Pomum. Brantenhof Ferienwohnung Pomum se nachází v Cortaccii a nabízí zahradu a gril. 25 km od Bolzana. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Brantenhof Ferienwohnung Pomum se nachází ve městě Cortaccia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Al parco: mansarda, giardino, relax

10

Casa Al parco: mansarda, giardino, relax

Ubytování (Apartmán) Casa Al parco: mansarda, giardino, relax. Featuring a terrace, Casa Al parco: mansarda, giardino, relax offers accommodation in Calavino with free WiFi and mountain views. Ubytování Casa Al parco: mansarda, giardino, relax se nachází ve městě Calavino (Itálie - Trentino Alto Adige).

BMP APARTMENT EDELWEISS PASSO DEL TONALE

10

BMP APARTMENT EDELWEISS PASSO DEL TONALE

Ubytování (Apartmány) BMP APARTMENT EDELWEISS PASSO DEL TONALE. Nachází se v Passo del Tonale, v blízkosti Tonale Pass, BMP APARTMENT EDELWEISS PASSO DEL TONALE nabízí možnost pronájmu lyžařského vybavení, přímý přístup... Ubytování BMP APARTMENT EDELWEISS PASSO DEL TONALE se nachází ve městě Passo del Tonale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Engadinerhof

10

Engadinerhof

Ubytování (Farma) Engadinerhof. Engadinerhof se nachází v obci Montagna a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a gril. 45 km od Trenta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Engadinerhof se nachází ve městě Montagna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Charmed House

10

Charmed House

Ubytování (Prázdninový dům) Charmed House. Charmed House se nachází asi 7,1 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Charmed House se nachází ve městě Fiumes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Charming Design Loft Isola Milano

10

Charming Design Loft Isola Milano

Ubytování (Apartmán) Charming Design Loft Isola Milano. Charming Design Loft Isola Milano se nachází v Miláně, 1,3 km od lanovky Bosco Verticale a 1,9 km od stanice metra Centrale, a nabízí bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Charming Design Loft Isola Milano se nachází ve městě Stelvio (Itálie - Lombardie).

Chalet Lechnerhof

10

Chalet Lechnerhof

Ubytování (Chata) Chalet Lechnerhof. Chalet Lechnerhof se nachází 48 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Chalet Lechnerhof se nachází ve městě Lutago (Itálie - Trentino Alto Adige).

CHALET VILLA RITA

10

CHALET VILLA RITA

Ubytování (Apartmán) CHALET VILLA RITA. CHALET VILLA RITA se nachází v Teseru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na řeku. Ubytování CHALET VILLA RITA se nachází ve městě Tesero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cauriol Suites 1.1

10

Cauriol Suites 1.1

Ubytování (Apartmány) Cauriol Suites 1.1. Cauriol Suites 1.1 se nachází v Cavalese, 32 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cauriol Suites 1.1 se nachází ve městě Cavalese (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Willy App Conturines

10

Ciasa Willy App Conturines

Ubytování (Apartmán) Ciasa Willy App Conturines. Ciasa Willy App Conturines se nachází asi 24 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ciasa Willy App Conturines se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Sommavilla Calendula

10

Ciasa Sommavilla Calendula

Ubytování (Apartmán) Ciasa Sommavilla Calendula. Ciasa Sommavilla Calendula se nachází v obci Vigo di Fassa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ciasa Sommavilla Calendula se nachází ve městě Vigo di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Alfred App 4 Personen

10

Ciasa Alfred App 4 Personen

Ubytování (Apartmán) Ciasa Alfred App 4 Personen. Ciasa Alfred App 4 Personen se nachází v La Villa, 23 km od průsmyku Sella a 30 km od Saslong. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Ciasa Alfred App 4 Personen se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

La casa di Pupa

10

La casa di Pupa

Ubytování (Apartmán) La casa di Pupa. La casa di Pupa se nachází asi 800 metrů od divadla Merano a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování La casa di Pupa se nachází ve městě Merano (Itálie - Trentino Alto Adige).

La casa di carlo

10

La casa di carlo

Ubytování (Prázdninové domy) La casa di carlo. La casa di carlo se nachází asi 20 km od jezera Lago di Levico a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování La casa di carlo se nachází ve městě Lavarone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Haus Fliri

10

Ferienwohnung Haus Fliri

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Fliri. Ferienwohnung Haus Fliri se nachází v Melagu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 46 km od Bormia. Ubytování Ferienwohnung Haus Fliri se nachází ve městě Melago (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Maria Arnika

10

Ferienhaus Maria Arnika

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Maria Arnika. Ferienhaus Maria Arnika se nachází v obci Pfelders a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Ferienhaus Maria Arnika se nachází ve městě Pfelders (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eichernhof Apartment Apfelblüte

10

Eichernhof Apartment Apfelblüte

Ubytování (Apartmány) Eichernhof Apartment Apfelblüte. Eichernhof Apartment Apfelblüte se nachází v obci Verano v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 34 km od Ortisei. Ubytování Eichernhof Apartment Apfelblüte se nachází ve městě Verano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Forchnerhof -Appartement Dolomitenblick

10

Forchnerhof -Appartement Dolomitenblick

Ubytování (Apartmán) Forchnerhof -Appartement Dolomitenblick. Forchnerhof -Appartement Dolomitenblick se nachází v Rodengu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a terasu. 39 km od Dobbiaca. Ubytování Forchnerhof -Appartement Dolomitenblick se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hilltop apartment in Commezzadura with garden

10

Hilltop apartment in Commezzadura with garden

Ubytování (Chata) Hilltop apartment in Commezzadura with garden. Hilltop apartment in Commezzadura with garden se nachází ve městě Deggiano a nabízí zázemí pro vodní sporty. Madonna di Campiglio je vzdálená 10 km. Ubytování Hilltop apartment in Commezzadura with garden se nachází ve městě Deggiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Sonnegg Sonnenuntergang

10

Haus Sonnegg Sonnenuntergang

Ubytování (Apartmán) Haus Sonnegg Sonnenuntergang. Haus Sonnegg Sonnenuntergang se nachází asi 16 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Haus Sonnegg Sonnenuntergang se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Hohenrain Ferienwohnung 4

10

Haus Hohenrain Ferienwohnung 4

Ubytování (Apartmán) Haus Hohenrain Ferienwohnung 4. Haus Hohenrain Ferienwohnung 4 se nachází v obci Schenna a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Haus Hohenrain Ferienwohnung 4 se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Hohenrain Ferienwohnung 2

10

Haus Hohenrain Ferienwohnung 2

Ubytování (Apartmán) Haus Hohenrain Ferienwohnung 2. Haus Hohenrain Ferienwohnung 2 se nachází v obci Schenna a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Haus Hohenrain Ferienwohnung 2 se nachází ve městě Schenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Lohengrin Ferienwohnung 3

10

Haus Lohengrin Ferienwohnung 3

Ubytování (Apartmán) Haus Lohengrin Ferienwohnung 3. Haus Lohengrin Ferienwohnung 3 se nachází v Siusi, 27 km od vlakového nádraží Bressanone a Saslong, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Haus Lohengrin Ferienwohnung 3 se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Lohengrin Ferienwohnung 4

10

Haus Lohengrin Ferienwohnung 4

Ubytování (Apartmán) Haus Lohengrin Ferienwohnung 4. Haus Lohengrin Ferienwohnung 4 se nachází v Siusi, 27 km od vlakového nádraží Bressanone a Saslong, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Haus Lohengrin Ferienwohnung 4 se nachází ve městě Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

iFlat Lovely apartment in Trento

10

iFlat Lovely apartment in Trento

Ubytování (Apartmány) iFlat Lovely apartment in Trento. IFlat Lovely apartment in Trento se nachází v Trentu, 45 km od hradu Castello di Avio, 45 km od jezera Molveno a 500 metrů od náměstí Piazza Duomo. Ubytování iFlat Lovely apartment in Trento se nachází ve městě Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Mondo di Patty 4

10

Il Mondo di Patty 4

Ubytování (Apartmán) Il Mondo di Patty 4. Il Mondo di Patty 4 se nachází v obci Pera a nabízí zahradu a gril. 39 km od Ortisei. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Il Mondo di Patty 4 se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gamperhof Apartment Latemar

10

Gamperhof Apartment Latemar

Ubytování (Apartmán) Gamperhof Apartment Latemar. Gamperhof Apartment Latemar se nachází v obci Collepietra v regionu Trentino Alto Adige a nabízí patio a výhled do zahrady. Ubytování Gamperhof Apartment Latemar se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberfallerhof Apartment Aui

10

Oberfallerhof Apartment Aui

Ubytování (Apartmány) Oberfallerhof Apartment Aui. Oberfallerhof Apartment Aui nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 22 km od katedrály v Bressanone. Ubytování Oberfallerhof Apartment Aui se nachází ve městě Barbiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Perkmannhof

10

Perkmannhof

Ubytování (Apartmány) Perkmannhof. Perkmannhof se nachází v Martellu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Perkmannhof se nachází ve městě Martello (Itálie - Trentino Alto Adige).