Hledat

Ubytování

Almhütte Tirler Schweige Prázdninový dům

Saltria 58, 39040 Alpe di Siusi, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Almhütte Tirler Schweige. Almhütte Tirler Schweige se nachází asi 41 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Almhütte Tirler Schweige se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Popis ubytování Almhütte Tirler Schweige

Prázdninový dům má 2 ložnice, TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí a 1 koupelnu se sprchou. 41 km od vlakového nádraží Bressanone. Almhütte Tirler Schweige se nachází asi 41 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Na lyžích lze dojet až ke dveřím a v okolí se lze věnovat lyžování. Almhütte Tirler Schweige stojí 42 km od katedrály Bressanone a lékařského muzea. Na letiště Bolzano je to 44 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Almhütte Tirler Schweige

 • Parkování na ulici
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Sprcha
 • TV
 • Topení
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Přímo u sjezdovky
 • Lyžování
 • Výhled na památku
 • Výhled na hory
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • portugalsky

Jiná ubytování ve městě Alpe di Siusi

Alpina Dolomites

9,7

Alpina Dolomites

Ubytování (Hotel) Alpina Dolomites. Alpina Dolomit je ultramoderní 5hvězdičkový hotel s nápadnou skleněnou fasádou a wellness centrem s krytým a venkovním bazénem, situovaný ​​přímo na... Ubytování Alpina Dolomites se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Santner Alpine Sport & Relax

9,5

Hotel Santner Alpine Sport & Relax

UbytováníHotel Santner Alpine Sport & Relax. Hotel Santner Alpine Sport & Relax se nachází v Alpe di Siusi a nabízí fitness centrum, zahradu, sluneční terasu s bazénem a kontinentální snídani. Ubytování Hotel Santner Alpine Sport & Relax se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rosa Eco Alpine Spa Resort

9,4

Hotel Rosa Eco Alpine Spa Resort

Ubytování (Hotel) Hotel Rosa Eco Alpine Spa Resort. Hotel Rosa Eco Alpine Spa Resort se nachází v nadmořské výšce 1800 metrů, přímo v lyžařském areálu Alpe di Siusi. Ubytování Hotel Rosa Eco Alpine Spa Resort se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Chalet Dolomites

9,4

Hotel Chalet Dolomites

Ubytování (Hotel) Hotel Chalet Dolomites. Hotel Chalet Dolomites se nachází uprostřed Dolomit, přímo na svazích lyžařského areálu Alpe di Siusi, 200 metrů od lyžařských vleků Alpe di Siusi, Laurin... Ubytování Hotel Chalet Dolomites se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

ICARO Hotel

9,4

ICARO Hotel

Ubytování (Hotel) ICARO Hotel. Hotel Icaro je moderní horský hotel uprostřed nádherné alpské zeleně, který nabízí vřelou pohostinnost a jedinečné prostředí zaručující pohodovou... Ubytování ICARO Hotel se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Paradiso Pure Living Vegetarian-Vegan Hotel

9,3

Paradiso Pure Living Vegetarian-Vegan Hotel

Ubytování (Hotel) Paradiso Pure Living Vegetarian-Vegan Hotel. Paradiso Pure Living Vegetarian-Vegan Hotel se nachází v nadmořské výšce 2020 metrů v oblasti Alpe di Siusi v Dolomitech. Ubytování Paradiso Pure Living Vegetarian-Vegan Hotel se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Goldknopf

9,3

Hotel Goldknopf

Ubytování (Hotel) Hotel Goldknopf. Hotel Goldknopf se nachází u turistických stezek a sjezdovek Seiser Alm a nabízí lázně s krytým nekonečným panoramatickým bazénem se slanou vodou a zahradu... Ubytování Hotel Goldknopf se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienparadies Sabina Föhre

9,3

Ferienparadies Sabina Föhre

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Sabina Föhre. Ferienparadies Sabina Föhre se nachází asi 35 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienparadies Sabina Föhre se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sporthotel Floralpina

9,2

Sporthotel Floralpina

Ubytování (Hotel) Sporthotel Floralpina. Sporthotel Floralpina má vlastní lyžařský vlek, lázně a tyrolskou restauraci. Dojedete k němu na lyžích přímo ze sjezdovek Floralpina. Ubytování Sporthotel Floralpina se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Seelaus

9,1

Hotel Seelaus

Ubytování (Hotel) Hotel Seelaus. Hotel Seelaus se nachází na sjezdovkách a turistických stezkách Seiser Alm (Alpe di Siusi). Ubytování Hotel Seelaus se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Steger-Dellai

9

Hotel Steger-Dellai

Ubytování (Hotel) Hotel Steger-Dellai. Hotel Steger Dellai se nachází 1900 metrů nad mořem, v srdci Dolomit v oblasti Seiser Alm, a nabízí úžasný výhled na horu Mount Schlern, elegantní... Ubytování Hotel Steger-Dellai se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brunelle Seiser Alm Lodge

9

Brunelle Seiser Alm Lodge

Ubytování (Hotel) Brunelle Seiser Alm Lodge. Brunelle Seiser Alm Lodge se nachází v Alpe di Siusi a nabízí restauraci, fitness centrum, bar a sdílený lounge. Ubytování Brunelle Seiser Alm Lodge se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienparadies Sabina Piz

9

Ferienparadies Sabina Piz

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Sabina Piz. Ferienparadies Sabina Piz se nachází asi 35 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienparadies Sabina Piz se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Schmung

9

Hotel Schmung

Ubytování (Hotel) Hotel Schmung. Rodinný Hotel Schmung se nachází v bezprostřední blízkosti sjezdovky Alpe di Siusi v nadmořské výšce 1811 metrů. Ubytování Hotel Schmung se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tirler - Dolomites Living Hotel

9

Tirler - Dolomites Living Hotel

Ubytování (Hotel) Tirler - Dolomites Living Hotel. Dolomites Living Hotel se nachází v přírodním parku Sciliar a nabízí přímý přístup na sjezdovku Zallinger Tirler. Ubytování Tirler - Dolomites Living Hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienparadies Sabina Birke

9

Ferienparadies Sabina Birke

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Sabina Birke. Ferienparadies Sabina Birke se nachází asi 35 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienparadies Sabina Birke se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Seiser Alm Urthaler

8,9

Seiser Alm Urthaler

Ubytování (Hotel) Seiser Alm Urthaler. Seiser Alm Urthaler je první alpský hotel postavený výhradně z masivního dřeva, nachází se v Alpe di Siusi v nadmořské výšce 1850 metrů a nabízí luxusní... Ubytování Seiser Alm Urthaler se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gstatsch

8,8

Hotel Gstatsch

Ubytování (Hotel) Hotel Gstatsch. Hotel Gstatsch se nachází do 5 km od lyžařských areálů Castelrotto-Kastelruth a Kompatsch, 30 minut jízdy autem od města Bozen-Bolzano. Ubytování Hotel Gstatsch se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Saltria - your Alpine experience

8,8

Saltria - your Alpine experience

Ubytování (Hotel) Saltria - your Alpine experience. Čtyřhvězdičkový Saltria - your Alpine experience poskytuje pohodlí a relaxaci v dobře vybaveném wellness centru se saunou, vířivkou, tureckou lázní a... Ubytování Saltria - your Alpine experience se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienparadies Sabina Zirbel

8,5

Ferienparadies Sabina Zirbel

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Sabina Zirbel. Ferienparadies Sabina Zirbel se nachází asi 35 km od Saslong a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Ferienparadies Sabina Zirbel se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mahlknechthuette Seiseralm

8,3

Mahlknechthuette Seiseralm

Ubytování (Hotel) Mahlknechthuette Seiseralm. Mahlknechthuette Seiseralm je odlehlé alpské útočiště v chráněné krajinné oblasti Schlern-Rosengarten. Nabízí saunu, sluneční terasu a dětské hřiště. Ubytování Mahlknechthuette Seiseralm se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Seiser Alm Plaza

8,2

Seiser Alm Plaza

Ubytování (Hotel) Seiser Alm Plaza. Hotel Seiser Alm Plaza se nachází v srdci přírodního parku Sciliar. Je v něm útulný bar s krbem, sauna a restaurace, kde se podávají krajové speciality. Ubytování Seiser Alm Plaza se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienparadies Sabina Spitzbühl

8

Ferienparadies Sabina Spitzbühl

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Sabina Spitzbühl. Ferienparadies Sabina Spitzbühl se nachází asi 35 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienparadies Sabina Spitzbühl se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienparadies Sabina Euringer

8

Ferienparadies Sabina Euringer

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Sabina Euringer. Ferienparadies Sabina EURINGER se nachází asi 35 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienparadies Sabina Euringer se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Alpe di Siusi

6,6

Appartamento Alpe di Siusi

Ubytování (Apartmán) Appartamento Alpe di Siusi. Appartamento Alpe di Siusi se nachází v lyžařském středisku Alpe di Siusi, 100 metrů od lyžařského vleku Eurotel, a je přístupný přímo ze sjezdovky. Ubytování Appartamento Alpe di Siusi se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Camera Alpe di Siusi

6,5

Camera Alpe di Siusi

Ubytování (Aparthotel) Camera Alpe di Siusi. Camera Alpe di Siusi se nachází v alpském lyžařském areálu Compatsch v nadmořské výšce 1 850 metrů. Ubytování Camera Alpe di Siusi se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienparadies Sabina Conpatsch

Ferienparadies Sabina Conpatsch

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Sabina Conpatsch. Ferienparadies Sabina Conpatsch se nachází asi 35 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienparadies Sabina Conpatsch se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienparadies Sabina Schlern

Ferienparadies Sabina Schlern

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Sabina Schlern. Ferienparadies Sabina Schlern se nachází asi 35 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienparadies Sabina Schlern se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienparadies Sabina Joch

Ferienparadies Sabina Joch

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Sabina Joch. Ferienparadies Sabina JOCH se nachází v Bulle v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Ferienparadies Sabina Joch se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienparadies Sabina Puflatsch

Ferienparadies Sabina Puflatsch

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Sabina Puflatsch. Ferienparadies Sabina PUFLATSCH se nachází v Bulle v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 3,9 km od Alpe di Siusi - Seiser Alm. Ubytování Ferienparadies Sabina Puflatsch se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienparadies Sabina Lärche

Ferienparadies Sabina Lärche

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Sabina Lärche. Ferienparadies Sabina LÄRCHE se nachází asi 35 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienparadies Sabina Lärche se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienparadies Sabina Santner

Ferienparadies Sabina Santner

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Sabina Santner. Ferienparadies Sabina SANTNER se nachází v Bulle v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 3,9 km od Alpe di Siusi - Seiser Alm. Ubytování Ferienparadies Sabina Santner se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienparadies Sabina Latsche

Ferienparadies Sabina Latsche

Ubytování (Apartmán) Ferienparadies Sabina Latsche. Ferienparadies Sabina Latsche se nachází asi 35 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienparadies Sabina Latsche se nachází ve městě Alpe di Siusi (Itálie - Trentino Alto Adige).