Hledat

Ubytování

1 three-room apartment with panoramic view Apartmán

Str. Boscdaplan, 132, 39036 La Villa, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) 1 three-room apartment with panoramic view. 1 3pokojový apartmán s panoramatickým výhledem na hory nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 24 km od průsmyku Pordoi. Ubytování 1 three-room apartment with panoramic view se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Popis ubytování 1 three-room apartment with panoramic view

Apartmán má terasu. Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu s bidetem. K průsmyku Sella a Saslong je to 24 km a 31 km. 1 třípokojový apartmán s panoramatickým výhledem je vzdálený 47 km od jezera Sorapiss. 1 3pokojový apartmán s panoramatickým výhledem na hory nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 24 km od průsmyku Pordoi. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Na letiště Bolzano je to 72 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování 1 three-room apartment with panoramic view

 • Parkoviště
 • Kávovar
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Bidet
 • Vlastní koupelna
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Pohovka
 • Satelitní programy
 • TV
 • Věšák na oblečení
 • Balkon
 • Terasa
 • Výhled na hory
 • Výhled
 • Topení
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • italsky
 • vietnamsky

Jiná ubytování ve městě La Villa

Ciasa Willy App Conturines

10

Ciasa Willy App Conturines

Ubytování (Apartmán) Ciasa Willy App Conturines. Ciasa Willy App Conturines se nachází asi 24 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ciasa Willy App Conturines se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Alfred App 4 Personen

10

Ciasa Alfred App 4 Personen

Ubytování (Apartmán) Ciasa Alfred App 4 Personen. Ciasa Alfred App 4 Personen se nachází v La Villa, 23 km od průsmyku Sella a 30 km od Saslong. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Ciasa Alfred App 4 Personen se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Baumann Living

10

Apartments Baumann Living

UbytováníApartments Baumann Living. Apartments Baumann Living se nachází v Rodengu, 11 km od opatství Novacella, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Baumann Living se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Larix Lodge

9,9

Larix Lodge

Ubytování (Apartmány) Larix Lodge. Larix Lodge se nachází v La Villa, 24 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Larix Lodge se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Bel Pre

9,7

Apt Bel Pre

Ubytování (Apartmány) Apt Bel Pre. Apt Bel Pre se nachází v La Villa, 24 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apt Bel Pre se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Picenin 61 Lodging

9,7

Picenin 61 Lodging

Ubytování (Chata) Picenin 61 Lodging. Picenin 61 Lodging se nachází asi 200 metrů od lanovky Alta Badia a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Picenin 61 Lodging se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Raisc - La tua casa in Val Badia

9,7

Raisc - La tua casa in Val Badia

UbytováníRaisc - La tua casa in Val Badia. Raisc - La tua casa in Val Badia nabízí ubytování s výhledem na město v La Villa, 23 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. Ubytování Raisc - La tua casa in Val Badia se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sport Tony

9,7

Sport Tony

Ubytování (Aparthotel) Sport Tony. Sport Tony se nachází pouhých 100 metrů od lanovky Piz La Villa a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným parkováním. Ubytování Sport Tony se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Les Viles

9,7

Appartamenti Les Viles

UbytováníAppartamenti Les Viles. Appartamenti Les Viles se nachází v obci La Villa v regionu Trentino Alto Adige, 25 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským... Ubytování Appartamenti Les Viles se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Mi Amur

9,7

Chalet Mi Amur

Ubytování (Horské chaty) Chalet Mi Amur. Chalet Mi Amur se nachází 10 minut chůze od vily La Villa a 700 metrů od lyžařského areálu Alta Badia. Ubytování Chalet Mi Amur se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni La Ciasota 3s

9,6

Garni La Ciasota 3s

UbytováníGarni La Ciasota 3s. Garni La Ciasota 3s stojí v nadmořské výšce 1450 metrů a nabízí výhled na hrad Coltz. Hotel má rovněž zahradu se slunnou terasou, saunu a tureckou lázeň. Ubytování Garni La Ciasota 3s se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sotmarin

9,6

Apartment Sotmarin

UbytováníApartment Sotmarin. Sotmarin se nachází v nadmořské výšce 1433 v obci La Villa. Ubytování Apartment Sotmarin se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Sotbosch

9,6

Apartments Sotbosch

Ubytování (Apartmány) Apartments Sotbosch. Apartments Sotbosch se nachází zhruba 5 minut chůze od lyžařských středisek Alta Badia a Sella Ronda. Ubytování Apartments Sotbosch se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartements Precalalt

9,6

Apartements Precalalt

Ubytování (Apartmány) Apartements Precalalt. Apartements Precalalt leží 5 minut od La Villa a nabízí apartmány s výhledem na hory, přímým vstupem na sjezdovku, lyžárnou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartements Precalalt se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Crazzolara

9,6

Residence Crazzolara

Ubytování (Apartmány) Residence Crazzolara. Residence Crazzolara se nachází 24 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Residence Crazzolara se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Prades Dolomiti Lodges

9,5

Chalet Prades Dolomiti Lodges

Ubytování (Apartmány) Chalet Prades Dolomiti Lodges. Ciasa Prades nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a přímý přístup k lanovce, která jezdí do lyžařského areálu Dolomiti Superski. Ubytování Chalet Prades Dolomiti Lodges se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Natur Luch Sossach

9,5

Natur Luch Sossach

Ubytování (Apartmány) Natur Luch Sossach. Ubytování se nachází 23 km od průsmyku Pordoi. Natur Luch Sossach nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Natur Luch Sossach se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolasilla Mountain Panoramic Wellness Hotel

9,5

Dolasilla Mountain Panoramic Wellness Hotel

UbytováníDolasilla Mountain Panoramic Wellness Hotel. Hotel Dolasilla se nachází přímo na sjezdovce Doninz. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné venkovní parkoviště. Ubytování Dolasilla Mountain Panoramic Wellness Hotel se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Bercia Dolomites Chalet

9,5

La Bercia Dolomites Chalet

Ubytování (Aparthotel) La Bercia Dolomites Chalet. Tradiční horská chata La Bercia Dolomites Chalet se nachází v Dolomitech a nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatnou kyvadlovou dopravu ke sjezdovkám střediska... Ubytování La Bercia Dolomites Chalet se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Alba

9,5

Villa Alba

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Alba. Villa Alba se nachází v La Villa, 23 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Alba se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Apartments Ambria

9,5

Chalet Apartments Ambria

UbytováníChalet Apartments Ambria. Chalet Apartments Ambria jsou apartmány situované ve vesnici La Villa v Dolomitech, jen 5 minut chůze od lyžařského areálu Doninz. Ubytování Chalet Apartments Ambria se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Milandora

9,5

Residence Milandora

Ubytování (Apartmány) Residence Milandora. Residence Milandora se nachází v La Ville, 1 km od Piz La Villa, až k ní se dá přijet na lyžích a má terasu. Ubytování Residence Milandora se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Stefan - Apartments

9,4

Chalet Stefan - Apartments

Ubytování (Apartmány) Chalet Stefan - Apartments. La Tradiziun Mountain Charme se nachází ve středisku La Villa, přímo naproti lyžařskému vleku. Ubytování Chalet Stefan - Apartments se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Genziana

9,4

Appartamenti Genziana

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Genziana. Appartamenti Genziana se nachází v obci La Villa v regionu Trentino Alto Adige, 24 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem,... Ubytování Appartamenti Genziana se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cristallo - Wellness Mountain Living

9,4

Hotel Cristallo - Wellness Mountain Living

Ubytování (Hotel) Hotel Cristallo - Wellness Mountain Living. Čtyřhvězdičkový luxusní Hotel Cristallo se nachází 2 km jižně od osady La Villa. Nabízí bezplatné wellness centrum, krytý bazén a vyhřívaný venkovní bazén. Ubytování Hotel Cristallo - Wellness Mountain Living se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Tamarindo

9,4

B&B Tamarindo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Tamarindo. B&B Tamarindo se nachází v La Villa v regionu Trentino Alto Adige, 23 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování B&B Tamarindo se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casteller Apartment Deluxe

9,4

Casteller Apartment Deluxe

Ubytování (Apartmán) Casteller Apartment Deluxe. Casteller Apartment Deluxe se nachází v La Villa, 22 km od průsmyku Sella a 29 km od Saslong. V okolí se můžete věnovat lyžování. 22 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Casteller Apartment Deluxe se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel La Majun

9,4

Hotel La Majun

Ubytování (Hotel) Hotel La Majun. La Majun se nachází v srdci obce Badia v části La Villa přímo na sjezdovkách a nabízí celou řadu rekreačních zařízení, včetně krytého bazénu a wellness... Ubytování Hotel La Majun se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Lasteis

9,4

Apartments Lasteis

Ubytování (Aparthotel) Apartments Lasteis. Apartments Lasteis jsou rodinné apartmány v alpském stylu s výhledem na pohoří Sella, a nabízí bezplatný skibus ke sjezdovkám Alta Badia, zahradu,... Ubytování Apartments Lasteis se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Ciasa Colz

9,4

Apartments Ciasa Colz

Ubytování (Apartmány) Apartments Ciasa Colz. Apartments Ciasa Colz se nachází v obci La Villa v regionu Trentino Alto Adige, 70 metrů od lanovky Alta Badia. Ubytování Apartments Ciasa Colz se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Col Cuch

9,4

Ciasa Col Cuch

UbytováníCiasa Col Cuch. Ciasa Col Cuch má zařízenou zahradu a nabízí apartmány s balkonem nebo terasou s výhledem na hory. Ubytování Ciasa Col Cuch se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ciasa Soleil

9,3

Hotel Ciasa Soleil

Ubytování (Hotel) Hotel Ciasa Soleil. Hotel Ciasa Soleil se nachází v centru města La Villa, 300 m od lyžařského centra La Rua a nabízí bezplatné parkování a wellness centrum. Ubytování Hotel Ciasa Soleil se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peaceful Autumn - Luxury Chalet at the foot of the Dolomites

9,3

Peaceful Autumn - Luxury Chalet at the foot of the Dolomites

Ubytování (Apartmán) Peaceful Autumn - Luxury Chalet at the foot of the Dolomites. Peaceful Autumn - Luxury Chalet at the foot of the Dolomites se nachází v obci La Villa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Peaceful Autumn - Luxury Chalet at the foot of the Dolomites se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti La Sajun & Les Viles

9,3

Appartamenti La Sajun & Les Viles

Ubytování (Aparthotel) Appartamenti La Sajun & Les Viles. Rodinné Appartamenti La Sajun & Les Viles se nachází 50 metrů od La Villa a nabízí bazén a panoramatické apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem. Ubytování Appartamenti La Sajun & Les Viles se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Funtanacia

9,3

Chalet Funtanacia

Ubytování (Horské chaty) Chalet Funtanacia. Chalet Funtanacia se nachází v La Villa, 22 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. Nabízí sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Funtanacia se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Les Contrades

9,2

Les Contrades

Ubytování (Aparthotel) Les Contrades. Les Contrades se nachází v obci La Villa, 300 metrů od nejbližších lyžařských vleků. Aparthotel nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi a výhled na Dolomity. Ubytování Les Contrades se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Dolomites

9,2

Ciasa Dolomites

Ubytování (Apartmány) Ciasa Dolomites. Tlisüra Dependance se nachází v La Villa, 200 metrů od sjezdovky Doninz. Nabízí apartmány s balkonem s výhledem na Dolomity. Ubytování Ciasa Dolomites se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Picenin

9,2

Apartments Picenin

Ubytování (Apartmány) Apartments Picenin. Apartments Picenin se nachází v La Villa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Picenin se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Agreiter

9,2

Ciasa Agreiter

Ubytování (Aparthotel) Ciasa Agreiter. Ciasa Agreiter se nachází pouhých 50 metrů od lyžařských vleků Baby Alting a Doninz a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným... Ubytování Ciasa Agreiter se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Antines

9,2

Hotel Antines

Ubytování (Hotel) Hotel Antines. Hotel Antines se nachází vedle lyžařských vleků Piz La Ila v obci La Villa v Alta Badii. Ubytování Hotel Antines se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ladinia

9,2

Hotel Ladinia

Ubytování (Hotel) Hotel Ladinia. Ladinia hotel je rodinný hotel v obci La Villa a již více než 100 let nabízí komfortní pokoje a relaxační procedury v srdci Dolomit. Ubytování Hotel Ladinia se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Gana

9,2

Apartments Gana

Ubytování (Apartmány) Apartments Gana. Apartments Gana je dům s apartmány situovaný 5 minut chůze od lyžařských lokalit Alta Badia a Sella Ronda. Ubytování Apartments Gana se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Miriam

9,1

Garni Miriam

Ubytování (Hotel) Garni Miriam. Garni Miriam nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v La Villa a k dispozici má zázemí pro grilování a dětské hřiště. Ubytování Garni Miriam se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sas Vanna

9,1

Residence Sas Vanna

Ubytování (Aparthotel) Residence Sas Vanna. Tato rodinná rezidence se nachází na klidném slunném místě v La Ville. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování, satelitní LCD TV a myčkou nádobí. Ubytování Residence Sas Vanna se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Odlina

9,1

Ciasa Odlina

Ubytování (Apartmán) Ciasa Odlina. Ciasa Odlina se nachází v Ciasa Odlina v La Villa v regionu Tridentsko-Horní Adiže, 300 metrů od 56 Gardenazza. Ubytování Ciasa Odlina se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ciasa Giardun

9,1

Residence Ciasa Giardun

UbytováníResidence Ciasa Giardun. Rodinný Residence Ciasa Giardùn se nachází 100 metrů od lyžařských vleků Gardenaccia a nabízí bezplatnou saunu, infračervenou kabinu a tureckou lázeň. Ubytování Residence Ciasa Giardun se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Rosra

9,1

Ciasa Rosra

Ubytování (Apartmány) Ciasa Rosra. Ciasa Rosra se nachází jen 500 metrů od lanovky Piz La Villa a 15 minut chůze od centra města La Villa. Ubytování Ciasa Rosra se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wellness Hotel Gran Risa***S

9,1

Wellness Hotel Gran Risa***S

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Gran Risa***S. Wellness Hotel Gran Risa se nachází v La Ville hned u lyžařského vleku Piz La Ila na lyžařské areály Dolomiti Superski a Sellaronda. Ubytování Wellness Hotel Gran Risa***S se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Brunella

9,1

Apartments Brunella

Ubytování (Apartmány) Apartments Brunella. Apartmány Brunella se nachází 200 metrů od lyžařských vleků v oblasti Gardenaccia a nabízí ubytování v apartmánech s balkonem s výhledem na hory, bezplatné... Ubytování Apartments Brunella se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpine Hotel Ciasa Lara

9,1

Alpine Hotel Ciasa Lara

Ubytování (Hotel) Alpine Hotel Ciasa Lara. Alpine Hotel Ciasa Lara se nachází v La Villa, 600 metrů od Alta Badia. Nabízí ubytování s restaurací, neplaceným soukromým parkovištěm, barem a zahradou. Ubytování Alpine Hotel Ciasa Lara se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pensione Camoscio

9

Pensione Camoscio

Ubytování (Hotel) Pensione Camoscio. Pensione Camoscio se nachází jen 3 minuty chůze od lyžařského areálu Gardenaccia a nabízí pokoje v horském stylu a bezplatné wellness centrum. Ubytování Pensione Camoscio se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).