Hledat

Ubytování

Ciasa Willy App Conturines Apartmán

Str. Boscdaplan 96, 39030 La Villa, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Ciasa Willy App Conturines. Ciasa Willy App Conturines se nachází asi 24 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ciasa Willy App Conturines se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Popis ubytování Ciasa Willy App Conturines

Apartmán má 2 ložnice, TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí a 1 koupelnu se sprchou. Na místě je k dispozici lyžárna a v okolí se lze věnovat lyžování. 24 km od průsmyku Pordoi. Ciasa Willy App Conturines se nachází asi 24 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ciasa Willy App Conturines stojí 31 km od Saslong a 46 km od jezera Sorapiss. Na letiště Bolzano je to 74 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Lyžování
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Ciasa Willy App Conturines

 • Parkování na ulici
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Sprcha
 • TV
 • Topení
 • Žehlicí potřeby
 • Venkovní nábytek
 • Balkon
 • Zahrada
 • Lyžárna
 • Lyžování
 • Výhled na hory
 • Výhled do zahrady
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • Trezor
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • portugalsky

Jiná ubytování ve městě La Villa

1 three-room apartment with panoramic view

10

1 three-room apartment with panoramic view

Ubytování (Apartmán) 1 three-room apartment with panoramic view. 1 3pokojový apartmán s panoramatickým výhledem na hory nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 24 km od průsmyku Pordoi. Ubytování 1 three-room apartment with panoramic view se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Alfred App 4 Personen

10

Ciasa Alfred App 4 Personen

Ubytování (Apartmán) Ciasa Alfred App 4 Personen. Ciasa Alfred App 4 Personen se nachází v La Villa, 23 km od průsmyku Sella a 30 km od Saslong. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Ciasa Alfred App 4 Personen se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Baumann Living

10

Apartments Baumann Living

UbytováníApartments Baumann Living. Apartments Baumann Living se nachází v Rodengu, 11 km od opatství Novacella, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Baumann Living se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Larix Lodge

9,9

Larix Lodge

Ubytování (Apartmány) Larix Lodge. Larix Lodge se nachází v La Villa, 24 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Larix Lodge se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Bel Pre

9,7

Apt Bel Pre

Ubytování (Apartmány) Apt Bel Pre. Apt Bel Pre se nachází v La Villa, 24 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apt Bel Pre se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Picenin 61 Lodging

9,7

Picenin 61 Lodging

Ubytování (Chata) Picenin 61 Lodging. Picenin 61 Lodging se nachází asi 200 metrů od lanovky Alta Badia a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Picenin 61 Lodging se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Raisc - La tua casa in Val Badia

9,7

Raisc - La tua casa in Val Badia

UbytováníRaisc - La tua casa in Val Badia. Raisc - La tua casa in Val Badia nabízí ubytování s výhledem na město v La Villa, 23 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. Ubytování Raisc - La tua casa in Val Badia se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sport Tony

9,7

Sport Tony

Ubytování (Aparthotel) Sport Tony. Sport Tony se nachází pouhých 100 metrů od lanovky Piz La Villa a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným parkováním. Ubytování Sport Tony se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Les Viles

9,7

Appartamenti Les Viles

UbytováníAppartamenti Les Viles. Appartamenti Les Viles se nachází v obci La Villa v regionu Trentino Alto Adige, 25 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským... Ubytování Appartamenti Les Viles se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Mi Amur

9,7

Chalet Mi Amur

Ubytování (Horské chaty) Chalet Mi Amur. Chalet Mi Amur se nachází 10 minut chůze od vily La Villa a 700 metrů od lyžařského areálu Alta Badia. Ubytování Chalet Mi Amur se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni La Ciasota 3s

9,6

Garni La Ciasota 3s

UbytováníGarni La Ciasota 3s. Garni La Ciasota 3s stojí v nadmořské výšce 1450 metrů a nabízí výhled na hrad Coltz. Hotel má rovněž zahradu se slunnou terasou, saunu a tureckou lázeň. Ubytování Garni La Ciasota 3s se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sotmarin

9,6

Apartment Sotmarin

UbytováníApartment Sotmarin. Sotmarin se nachází v nadmořské výšce 1433 v obci La Villa. Ubytování Apartment Sotmarin se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Sotbosch

9,6

Apartments Sotbosch

Ubytování (Apartmány) Apartments Sotbosch. Apartments Sotbosch se nachází zhruba 5 minut chůze od lyžařských středisek Alta Badia a Sella Ronda. Ubytování Apartments Sotbosch se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartements Precalalt

9,6

Apartements Precalalt

Ubytování (Apartmány) Apartements Precalalt. Apartements Precalalt leží 5 minut od La Villa a nabízí apartmány s výhledem na hory, přímým vstupem na sjezdovku, lyžárnou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartements Precalalt se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Crazzolara

9,6

Residence Crazzolara

Ubytování (Apartmány) Residence Crazzolara. Residence Crazzolara se nachází 24 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Residence Crazzolara se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Prades Dolomiti Lodges

9,5

Chalet Prades Dolomiti Lodges

Ubytování (Apartmány) Chalet Prades Dolomiti Lodges. Ciasa Prades nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a přímý přístup k lanovce, která jezdí do lyžařského areálu Dolomiti Superski. Ubytování Chalet Prades Dolomiti Lodges se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Natur Luch Sossach

9,5

Natur Luch Sossach

Ubytování (Apartmány) Natur Luch Sossach. Ubytování se nachází 23 km od průsmyku Pordoi. Natur Luch Sossach nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Natur Luch Sossach se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolasilla Mountain Panoramic Wellness Hotel

9,5

Dolasilla Mountain Panoramic Wellness Hotel

UbytováníDolasilla Mountain Panoramic Wellness Hotel. Hotel Dolasilla se nachází přímo na sjezdovce Doninz. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné venkovní parkoviště. Ubytování Dolasilla Mountain Panoramic Wellness Hotel se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Bercia Dolomites Chalet

9,5

La Bercia Dolomites Chalet

Ubytování (Aparthotel) La Bercia Dolomites Chalet. Tradiční horská chata La Bercia Dolomites Chalet se nachází v Dolomitech a nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatnou kyvadlovou dopravu ke sjezdovkám střediska... Ubytování La Bercia Dolomites Chalet se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Alba

9,5

Villa Alba

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Alba. Villa Alba se nachází v La Villa, 23 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Alba se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Apartments Ambria

9,5

Chalet Apartments Ambria

UbytováníChalet Apartments Ambria. Chalet Apartments Ambria jsou apartmány situované ve vesnici La Villa v Dolomitech, jen 5 minut chůze od lyžařského areálu Doninz. Ubytování Chalet Apartments Ambria se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Milandora

9,5

Residence Milandora

Ubytování (Apartmány) Residence Milandora. Residence Milandora se nachází v La Ville, 1 km od Piz La Villa, až k ní se dá přijet na lyžích a má terasu. Ubytování Residence Milandora se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Stefan - Apartments

9,4

Chalet Stefan - Apartments

Ubytování (Apartmány) Chalet Stefan - Apartments. La Tradiziun Mountain Charme se nachází ve středisku La Villa, přímo naproti lyžařskému vleku. Ubytování Chalet Stefan - Apartments se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Genziana

9,4

Appartamenti Genziana

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Genziana. Appartamenti Genziana se nachází v obci La Villa v regionu Trentino Alto Adige, 24 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem,... Ubytování Appartamenti Genziana se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cristallo - Wellness Mountain Living

9,4

Hotel Cristallo - Wellness Mountain Living

Ubytování (Hotel) Hotel Cristallo - Wellness Mountain Living. Čtyřhvězdičkový luxusní Hotel Cristallo se nachází 2 km jižně od osady La Villa. Nabízí bezplatné wellness centrum, krytý bazén a vyhřívaný venkovní bazén. Ubytování Hotel Cristallo - Wellness Mountain Living se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Tamarindo

9,4

B&B Tamarindo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Tamarindo. B&B Tamarindo se nachází v La Villa v regionu Trentino Alto Adige, 23 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování B&B Tamarindo se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casteller Apartment Deluxe

9,4

Casteller Apartment Deluxe

Ubytování (Apartmán) Casteller Apartment Deluxe. Casteller Apartment Deluxe se nachází v La Villa, 22 km od průsmyku Sella a 29 km od Saslong. V okolí se můžete věnovat lyžování. 22 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Casteller Apartment Deluxe se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel La Majun

9,4

Hotel La Majun

Ubytování (Hotel) Hotel La Majun. La Majun se nachází v srdci obce Badia v části La Villa přímo na sjezdovkách a nabízí celou řadu rekreačních zařízení, včetně krytého bazénu a wellness... Ubytování Hotel La Majun se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Lasteis

9,4

Apartments Lasteis

Ubytování (Aparthotel) Apartments Lasteis. Apartments Lasteis jsou rodinné apartmány v alpském stylu s výhledem na pohoří Sella, a nabízí bezplatný skibus ke sjezdovkám Alta Badia, zahradu,... Ubytování Apartments Lasteis se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Ciasa Colz

9,4

Apartments Ciasa Colz

Ubytování (Apartmány) Apartments Ciasa Colz. Apartments Ciasa Colz se nachází v obci La Villa v regionu Trentino Alto Adige, 70 metrů od lanovky Alta Badia. Ubytování Apartments Ciasa Colz se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Col Cuch

9,4

Ciasa Col Cuch

UbytováníCiasa Col Cuch. Ciasa Col Cuch má zařízenou zahradu a nabízí apartmány s balkonem nebo terasou s výhledem na hory. Ubytování Ciasa Col Cuch se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ciasa Soleil

9,3

Hotel Ciasa Soleil

Ubytování (Hotel) Hotel Ciasa Soleil. Hotel Ciasa Soleil se nachází v centru města La Villa, 300 m od lyžařského centra La Rua a nabízí bezplatné parkování a wellness centrum. Ubytování Hotel Ciasa Soleil se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peaceful Autumn - Luxury Chalet at the foot of the Dolomites

9,3

Peaceful Autumn - Luxury Chalet at the foot of the Dolomites

Ubytování (Apartmán) Peaceful Autumn - Luxury Chalet at the foot of the Dolomites. Peaceful Autumn - Luxury Chalet at the foot of the Dolomites se nachází v obci La Villa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Peaceful Autumn - Luxury Chalet at the foot of the Dolomites se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti La Sajun & Les Viles

9,3

Appartamenti La Sajun & Les Viles

Ubytování (Aparthotel) Appartamenti La Sajun & Les Viles. Rodinné Appartamenti La Sajun & Les Viles se nachází 50 metrů od La Villa a nabízí bazén a panoramatické apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem. Ubytování Appartamenti La Sajun & Les Viles se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Funtanacia

9,3

Chalet Funtanacia

Ubytování (Horské chaty) Chalet Funtanacia. Chalet Funtanacia se nachází v La Villa, 22 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. Nabízí sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Funtanacia se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Les Contrades

9,2

Les Contrades

Ubytování (Aparthotel) Les Contrades. Les Contrades se nachází v obci La Villa, 300 metrů od nejbližších lyžařských vleků. Aparthotel nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi a výhled na Dolomity. Ubytování Les Contrades se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Dolomites

9,2

Ciasa Dolomites

Ubytování (Apartmány) Ciasa Dolomites. Tlisüra Dependance se nachází v La Villa, 200 metrů od sjezdovky Doninz. Nabízí apartmány s balkonem s výhledem na Dolomity. Ubytování Ciasa Dolomites se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Picenin

9,2

Apartments Picenin

Ubytování (Apartmány) Apartments Picenin. Apartments Picenin se nachází v La Villa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Picenin se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Agreiter

9,2

Ciasa Agreiter

Ubytování (Aparthotel) Ciasa Agreiter. Ciasa Agreiter se nachází pouhých 50 metrů od lyžařských vleků Baby Alting a Doninz a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným... Ubytování Ciasa Agreiter se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Antines

9,2

Hotel Antines

Ubytování (Hotel) Hotel Antines. Hotel Antines se nachází vedle lyžařských vleků Piz La Ila v obci La Villa v Alta Badii. Ubytování Hotel Antines se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ladinia

9,2

Hotel Ladinia

Ubytování (Hotel) Hotel Ladinia. Ladinia hotel je rodinný hotel v obci La Villa a již více než 100 let nabízí komfortní pokoje a relaxační procedury v srdci Dolomit. Ubytování Hotel Ladinia se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Gana

9,2

Apartments Gana

Ubytování (Apartmány) Apartments Gana. Apartments Gana je dům s apartmány situovaný 5 minut chůze od lyžařských lokalit Alta Badia a Sella Ronda. Ubytování Apartments Gana se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Miriam

9,1

Garni Miriam

Ubytování (Hotel) Garni Miriam. Garni Miriam nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v La Villa a k dispozici má zázemí pro grilování a dětské hřiště. Ubytování Garni Miriam se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sas Vanna

9,1

Residence Sas Vanna

Ubytování (Aparthotel) Residence Sas Vanna. Tato rodinná rezidence se nachází na klidném slunném místě v La Ville. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování, satelitní LCD TV a myčkou nádobí. Ubytování Residence Sas Vanna se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Odlina

9,1

Ciasa Odlina

Ubytování (Apartmán) Ciasa Odlina. Ciasa Odlina se nachází v Ciasa Odlina v La Villa v regionu Tridentsko-Horní Adiže, 300 metrů od 56 Gardenazza. Ubytování Ciasa Odlina se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ciasa Giardun

9,1

Residence Ciasa Giardun

UbytováníResidence Ciasa Giardun. Rodinný Residence Ciasa Giardùn se nachází 100 metrů od lyžařských vleků Gardenaccia a nabízí bezplatnou saunu, infračervenou kabinu a tureckou lázeň. Ubytování Residence Ciasa Giardun se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Rosra

9,1

Ciasa Rosra

Ubytování (Apartmány) Ciasa Rosra. Ciasa Rosra se nachází jen 500 metrů od lanovky Piz La Villa a 15 minut chůze od centra města La Villa. Ubytování Ciasa Rosra se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wellness Hotel Gran Risa***S

9,1

Wellness Hotel Gran Risa***S

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Gran Risa***S. Wellness Hotel Gran Risa se nachází v La Ville hned u lyžařského vleku Piz La Ila na lyžařské areály Dolomiti Superski a Sellaronda. Ubytování Wellness Hotel Gran Risa***S se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Brunella

9,1

Apartments Brunella

Ubytování (Apartmány) Apartments Brunella. Apartmány Brunella se nachází 200 metrů od lyžařských vleků v oblasti Gardenaccia a nabízí ubytování v apartmánech s balkonem s výhledem na hory, bezplatné... Ubytování Apartments Brunella se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpine Hotel Ciasa Lara

9,1

Alpine Hotel Ciasa Lara

Ubytování (Hotel) Alpine Hotel Ciasa Lara. Alpine Hotel Ciasa Lara se nachází v La Villa, 600 metrů od Alta Badia. Nabízí ubytování s restaurací, neplaceným soukromým parkovištěm, barem a zahradou. Ubytování Alpine Hotel Ciasa Lara se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pensione Camoscio

9

Pensione Camoscio

Ubytování (Hotel) Pensione Camoscio. Pensione Camoscio se nachází jen 3 minuty chůze od lyžařského areálu Gardenaccia a nabízí pokoje v horském stylu a bezplatné wellness centrum. Ubytování Pensione Camoscio se nachází ve městě La Villa (Itálie - Trentino Alto Adige).