Hledat

Ubytování

Apartment Mesdi Apartmány

Wastlbach 6, 39040 Villnoss, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartment Mesdi. Apartment Mesdi se nachází asi 20 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Mesdi se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Popis ubytování Apartment Mesdi

Apartmán je vzdálený 20 km od lékařského muzea a 23 km od opatství Novacella. Apartment Mesdi se nachází asi 20 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj se satelitní TV, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí a 1 koupelnu s fénem. Letiště Bolzano je ve vzdálenosti 49 km. Nachází se 19 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí zahradu a bezplatné parkování.

Vybavení ubytování Apartment Mesdi

 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Venkovní nábytek
 • Patio
 • Balkon
 • Zahrada
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Topení
 • Výhled na památku
 • Výhled na hory
 • Výhled do zahrady
 • Satelitní programy
 • TV
 • Parkování na ulici
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • německy
 • řecky
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • portugalsky

Jiná ubytování ve městě Villnoss

Planatschhof Apartment Fermeda

10

Planatschhof Apartment Fermeda

Ubytování (Apartmán) Planatschhof Apartment Fermeda. Apartment Fermeda se nachází přibližně 17 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Planatschhof Apartment Fermeda se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hilber App Fermeda

10

Hilber App Fermeda

Ubytování (Apartmán) Hilber App Fermeda. Hilber App Fermeda se nachází 19 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Hilber App Fermeda se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hilber App Sass Rigais

10

Hilber App Sass Rigais

Ubytování (Apartmán) Hilber App Sass Rigais. Hilber App Sass Rigais se nachází 19 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Hilber App Sass Rigais se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Furca

10

Apartment Furca

Ubytování (Apartmány) Apartment Furca. Apartment Furca se nachází asi 20 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Furca se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mantingerhof

10

Mantingerhof

UbytováníMantingerhof. Mantingerhof se nachází 3 km od obce Funes v nadmořské výšce 925 metrů a nabízí výhledy na Dolomity a apartmány v alpském stylu s balkonem s panoramatickým... Ubytování Mantingerhof se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Planatschhof Apartment Ruefen

10

Planatschhof Apartment Ruefen

Ubytování (Apartmán) Planatschhof Apartment Ruefen. Planatschhof Apartment Ruefen se nachází ve Villnossu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Planatschhof Apartment Ruefen se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Planatschhof Apartment Sass Rigais

10

Planatschhof Apartment Sass Rigais

Ubytování (Apartmán) Planatschhof Apartment Sass Rigais. Planatschhof Apartment Sass Rigais se nachází ve Villnossu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Planatschhof Apartment Sass Rigais se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Poma

9,8

Apartment Poma

Ubytování (Apartmány) Apartment Poma. Apartment Poma se nachází asi 20 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Poma se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Sonneck

9,7

Appartements Sonneck

Ubytování (Apartmány) Appartements Sonneck. Appartements Sonneck se nachází ve Funes, 45 km od Dobbiaca. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sauna. Ubytování Appartements Sonneck se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterkantiolerhof

9,7

Unterkantiolerhof

UbytováníUnterkantiolerhof. Unterkantiolerhof se nachází na klidném místě s výhledem na horu Geislerspitzen a je vzdálený 500 metrů od autobusové zastávky, která poskytuje spojení se... Ubytování Unterkantiolerhof se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberglarzhof App Zirbel

9,7

Oberglarzhof App Zirbel

Ubytování (Apartmán) Oberglarzhof App Zirbel. Oberglarzhof App Zirbel se nachází asi 15 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Oberglarzhof App Zirbel se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gsoihof

9,7

Hotel Gsoihof

Ubytování (Hotel) Hotel Gsoihof. Hotel Gsoihof se nachází ve městě Villnoss, 19 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Hotel Gsoihof se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Planatschhof Apartment Panorama

9,6

Planatschhof Apartment Panorama

Ubytování (Apartmán) Planatschhof Apartment Panorama. Planatschhof Apartment Panorama se nachází ve Villnossu, 17 km od vlakového nádraží Bressanone a 19 km od katedrály Bressanone. Ubytování Planatschhof Apartment Panorama se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bergblick App Lärche

9,6

Bergblick App Lärche

Ubytování (Apartmány) Bergblick App Lärche. Bergblick se nachází ve městě Funes v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 44 km od Dobbiaca. Ubytování Bergblick App Lärche se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Kaserott

9,6

Apartments Kaserott

UbytováníApartments Kaserott. Apartments Kaserott se nachází ve městě Villnoss v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Kaserott se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberkantiolhof

9,6

Oberkantiolhof

UbytováníOberkantiolhof. Oberkantiolhof se nachází ve městě Villnoss v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a saunou. Ubytování Oberkantiolhof se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panoramic Residence Schopplhof

9,5

Panoramic Residence Schopplhof

Ubytování (Apartmány) Panoramic Residence Schopplhof. Panoramic Residence Schopplhof má klidnou polohu. Nabízí moderní apartmány zařízené v alpském stylu, výhled na horu Sass Rigais a zahradu s lehátky. Ubytování Panoramic Residence Schopplhof se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Odla

9,5

Apartment Odla

Ubytování (Apartmány) Apartment Odla. Apartment Odla nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady, asi 20 km od katedrály Bressanone. Ubytování Apartment Odla se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hilber App Furchetta

9,5

Hilber App Furchetta

Ubytování (Apartmán) Hilber App Furchetta. Hilber App Furchetta se nachází 19 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Hilber App Furchetta se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Jausenstation Moar

9,5

Jausenstation Moar

UbytováníJausenstation Moar. Jausenstation Moar se nachází ve městě Funes, pouhých 22 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí zahradu, bar a soukromý check-in a check-out. Ubytování Jausenstation Moar se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Art Apartment Schatzer

9,2

Art Apartment Schatzer

Ubytování (Apartmány) Art Apartment Schatzer. Art Apartment Schatzer se nachází ve velké zařízené zahradě obklopené horami. Ubytování Art Apartment Schatzer se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Arnika 1921

9

Arnika 1921

UbytováníArnika 1921. Apartmán Arnika 1921 se nachází ve Villnossu, 22 km od Brixenu. Apartmán sídlí v budově z roku 1921 a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Arnika 1921 se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bergblick App Fichte

9

Bergblick App Fichte

Ubytování (Apartmány) Bergblick App Fichte. Bergblick App Fichte se nachází asi 20 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Bergblick App Fichte se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments home Niedermunthof, Villnöß

9

Apartments home Niedermunthof, Villnöß

Ubytování (Apartmán) Apartments home Niedermunthof, Villnöß. Apartments home Niedermunthof, Villnöß se nachází ve Villnossu, 22 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování s tenisovým kurtem, bezplatným... Ubytování Apartments home Niedermunthof, Villnöß se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Edelweißhütte

8,8

Edelweißhütte

UbytováníEdelweißhütte. Edelweißhütte se nachází ve městě Funes, 28 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou a... Ubytování Edelweißhütte se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fallerhof

8,4

Fallerhof

Ubytování (Apartmány) Fallerhof. Fallerhof se nachází 20 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Fallerhof se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberglarzhof App Kirsch

Oberglarzhof App Kirsch

Ubytování (Apartmán) Oberglarzhof App Kirsch. Oberglarzhof App Kirsch se nachází asi 15 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Oberglarzhof App Kirsch se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment house Niedermunthof, Funes

Apartment house Niedermunthof, Funes

UbytováníApartment house Niedermunthof, Funes. Apartment house Niedermunthof, Funes, a property with a tennis court, is located in Villnoss, 22 km from Train Station Bressanone, 23 km from Cathedral of... Ubytování Apartment house Niedermunthof, Funes se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Reguz

Apartment Reguz

Ubytování (Apartmány) Apartment Reguz. Apartment Reguz se nachází v obci Villnoss v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Reguz se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Planatschhof Apartment Furchetta

Planatschhof Apartment Furchetta

Ubytování (Apartmán) Planatschhof Apartment Furchetta. Apartment Furchetta se nachází přibližně 17 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Planatschhof Apartment Furchetta se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hilber App Furchetta Small

Hilber App Furchetta Small

UbytováníHilber App Furchetta Small. Located 20 km from Cathedral of Bressanone, Hilber App Furchetta Small provides accommodation in Villnoss with access to a sauna. Ubytování Hilber App Furchetta Small se nachází ve městě Villnoss (Itálie - Trentino Alto Adige).