Hledat

Ubytování

Apartment Waldgrün Apartmány

Cervo 27, 39051 Laives, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartment Waldgrün. Apartment Waldgrün se nachází v Laives, 34 km od jezera Carezza a 35 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartment Waldgrün se nachází ve městě Cervo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Popis ubytování Apartment Waldgrün

Na letiště Bolzano je to 6 km. Na místě je k dispozici lyžárna a v okolí se lze věnovat lyžování. Nabízí výhled do zahrady. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani satelitní TV. Klimatizovaný apartmán má 1 samostatnou ložnici, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a 1 koupelnu. Apartment Waldgrün stojí 35 km od muzea Touriseum a 37 km od Parco Maia. Apartment Waldgrün se nachází v Laives, 34 km od jezera Carezza a 35 km od zahrad zámku Trauttmansdorff.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartment Waldgrün

 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Venkovní nábytek
 • Patio
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Topení
 • Žehlicí potřeby
 • Výhled na hory
 • Výhled do zahrady
 • Lyžárna
 • Lyžování
 • Kabelové programy
 • Satelitní programy
 • TV
 • Parkování na ulici
 • Parkovací garáž
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • německy
 • řecky
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • portugalsky

Jiná ubytování ve městě Cervo

Casa Heima 500m From The Sea

10

Casa Heima 500m From The Sea

Ubytování (Apartmán) Casa Heima 500m From The Sea. Casa Heima se může pochlubit zahradou. 500 mt from sea nabízí ubytování v Cervu, 2,5 km od Spiaggia Bagni Silvano a 3 km od Spiaggia Libera Attrezzata Al... Ubytování Casa Heima 500m From The Sea se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Apartment Himmelblau

10

Apartment Himmelblau

Ubytování (Apartmány) Apartment Himmelblau. Apartment Himmelblau se nachází asi 35 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Himmelblau se nachází ve městě Cervo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Rocce di Capo Mimosa

10

Locazione Turistica Rocce di Capo Mimosa

Ubytování (Apartmány) Locazione Turistica Rocce di Capo Mimosa. Locazione Turistica Rocce di Capo Mimosa se nachází v Cervu, 1,5 km od pláže Le Ciapellette, 1,6 km od pláže Marina De Re a 2,2 km od pláže Marina d'... Ubytování Locazione Turistica Rocce di Capo Mimosa se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Florinda Lemon's Suite

9,9

Florinda Lemon's Suite

Ubytování (Prázdninový dům) Florinda Lemon's Suite. Florinda Lemon's Suite se nachází v Cervu, 400 metrů od pláže Cervo a 500 metrů od pláže Marina De Re. Ubytování Florinda Lemon's Suite se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Torre dei Saraceni BOUTIQUE APT BY THE SEA Beach, Pool, Parking

9,8

Torre dei Saraceni BOUTIQUE APT BY THE SEA Beach, Pool, Parking

Ubytování (Prázdninový dům) Torre dei Saraceni BOUTIQUE APT BY THE SEA Beach, Pool, Parking. Torre dei Saraceni BOUTIQUE APT BY THE SEA Beach, Pool, Parking se nachází v Cervu, 800 metrů od pláže Le Ciapellette a necelý 1 km od pláže Marina De Re. Ubytování Torre dei Saraceni BOUTIQUE APT BY THE SEA Beach, Pool, Parking se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Incanto sul mare con enorme terrazza e piscina

9,7

Incanto sul mare con enorme terrazza e piscina

Ubytování (Prázdninový dům) Incanto sul mare con enorme terrazza e piscina. Ubytování se nachází v Cervu, 800 metrů od pláže Le Ciapellette a necelý 1 km od přístavu Marina De. Ubytování Incanto sul mare con enorme terrazza e piscina se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

ca del pescatore

9,7

ca del pescatore

Ubytování (Prázdninový dům) ca del pescatore. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má 1 ložnici, koupelnu, posezení a kuchyň. Nechybí ani satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování ca del pescatore se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Serena

9,7

Serena

Ubytování (Apartmán) Serena. Apartmán Serena se nachází v Cervu, 44 km od města Finale Ligure. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Serena se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Corallini Luxury Apartments - Bokè Apartment

9,7

Corallini Luxury Apartments - Bokè Apartment

Ubytování (Apartmán) Corallini Luxury Apartments - Bokè Apartment. Corallini Luxury Apartments - Bokè Apartment se nachází v Cervu, 100 metrů od pláže Cervo a 300 metrů od pláže Marina De Re. Ubytování Corallini Luxury Apartments - Bokè Apartment se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Bouquet di Note

9,5

Bouquet di Note

Ubytování (Penzion) Bouquet di Note. Bouquet di Note se nachází v Cervu, 45 km od katedrály San Siro a 42 km od vily Nobel. Ubytování Bouquet di Note se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

La Strelitzia Cervo Mare

9,3

La Strelitzia Cervo Mare

Ubytování (Apartmány) La Strelitzia Cervo Mare. La Strelitzia Cervo Mare se nachází v Cervu, 600 metrů od pláže Cervo, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Strelitzia Cervo Mare se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

B&B Palazzo Del Duca

9,3

B&B Palazzo Del Duca

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Palazzo Del Duca. B&B Palazzo Del Duca se nachází v Cervu a nabízí výhled na moře, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování B&B Palazzo Del Duca se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Stella del mare - casa incantevole con piscina e parcheggio privato

9,2

Stella del mare - casa incantevole con piscina e parcheggio privato

Ubytování (Apartmán) Stella del mare - casa incantevole con piscina e parcheggio privato. Stella del mare - casa incantevole con piscina e parcheggio privato se nachází v Cervu, pouhých 800 metrů od pláže Le Ciapellette, a nabízí ubytování u... Ubytování Stella del mare - casa incantevole con piscina e parcheggio privato se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Corallini Luxury Apartments - Apartment Aka

9,2

Corallini Luxury Apartments - Apartment Aka

Ubytování (Apartmán) Corallini Luxury Apartments - Apartment Aka. Corallini Luxury Apartments - Apartment Aka se nachází v Cervu, 2,4 km od Spiaggia Bagni Silvano a 2,9 km od Spiaggia Libera Attrezzata Al Mappamondo. Ubytování Corallini Luxury Apartments - Apartment Aka se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Gli appartamenti di Lorenzo

9,2

Gli appartamenti di Lorenzo

Ubytování (Apartmán) Gli appartamenti di Lorenzo. Gli appartamenti di Lorenzo nabízí ubytování s výhledem na moře v Cervu, 400 metrů od pláže Cervo a pláže Marina De Re. Ubytování Gli appartamenti di Lorenzo se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Apartment Abendrot

9

Apartment Abendrot

Ubytování (Apartmány) Apartment Abendrot. Apartment Abendrot se nachází v Laives v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Abendrot se nachází ve městě Cervo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Maria

9

Casa Maria

Ubytování (Apartmán) Casa Maria. Casa Maria se nachází v Cervu. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Maria se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Ü Maxeu- Maestrale

8,9

Ü Maxeu- Maestrale

Ubytování (Apartmán) Ü Maxeu- Maestrale. Ü Maxeu- Maestrale se nachází v Cervu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem. Ubytování Ü Maxeu- Maestrale se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

La Casa Al Sole sea view 400mt from sea - Happy Rentals

8,8

La Casa Al Sole sea view 400mt from sea - Happy Rentals

Ubytování (Apartmán) La Casa Al Sole sea view 400mt from sea - Happy Rentals. La Casa Al Sole sea view 400mt from sea se nachází v Cervu. 41 km od Finale Ligure. Ubytování La Casa Al Sole sea view 400mt from sea - Happy Rentals se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Italianway - Aurelia 103

8,7

Italianway - Aurelia 103

Ubytování (Apartmán) Italianway - Aurelia 103. Italianway - Aurelia 103 se nachází v letovisku Marina d'Andora v Ligurii a nabízí terasu a výhled na moře. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Italianway - Aurelia 103 se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Ü Maxeu - Libeccio

8,6

Ü Maxeu - Libeccio

Ubytování (Apartmán) Ü Maxeu - Libeccio. Ü Maxeu - Libeccio se nachází jen 1,4 km od pláže Marina De Re v Cervu a nabízí zázemí pro grilování, venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a turistické... Ubytování Ü Maxeu - Libeccio se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Ü Marin

8,6

Ü Marin

Ubytování (Prázdninové domy) Ü Marin. Nachází se v Cervu v Ligurii, s Marina Ü Marin se nachází nedaleko pláží De Re a Cervo a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Ü Marin se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Appartamento nel borgo con splendida vista sul mare

8,4

Appartamento nel borgo con splendida vista sul mare

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento nel borgo con splendida vista sul mare. Appartamento nel borgo con splendida vista sul mare se nachází v Cervu, 300 metrů od pláže Cervo a 400 metrů od pláže Marina De Re. Ubytování Appartamento nel borgo con splendida vista sul mare se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Antica Casa Virginia

8,4

Antica Casa Virginia

Ubytování (Apartmán) Antica Casa Virginia. Antica Casa Virginia se nachází v Cervu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Antica Casa Virginia se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Affittacamere San Giorgio

8,4

Affittacamere San Giorgio

Ubytování (Penzion) Affittacamere San Giorgio. Affittacamere San Giorgio se nachází v Cervu, 2,6 km od Spiaggia Bagni Silvano, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a terasu. Ubytování Affittacamere San Giorgio se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

On the River

8,4

On the River

Ubytování (Apartmány) On the River. On the River se nachází v Laives, 35 km od jezera Carezza. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování On the River se nachází ve městě Cervo (Itálie - Trentino Alto Adige).

2locale Cervo

8,3

2locale Cervo

Ubytování (Apartmány) 2locale Cervo. 2locale Cervo se nachází v Cervu, nedaleko pláží Cervo a Marina De Re, a nabízí bezplatné parkování a restauraci. Tento apartmán má klimatizaci a terasu. Ubytování 2locale Cervo se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

APPARTAMENTO ELISA

8

APPARTAMENTO ELISA

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO ELISA. APPARTAMENTO ELISA se nachází v Cervu, asi 2,8 km od pláže Spiaggia Bagni Delfino. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování APPARTAMENTO ELISA se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Locazione Turistica Roseto

8

Locazione Turistica Roseto

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Roseto. Locazione Turistica Roseto se nachází v Cervu, 2,2 km od Spiaggia Bagni Silvano a 2,7 km od Spiaggia Libera Attrezzata Al Mappamondo. Ubytování Locazione Turistica Roseto se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Appartamento Lorella

8

Appartamento Lorella

Ubytování (Apartmán) Appartamento Lorella. Appartamento Lorella se nachází v Cervu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Appartamento Lorella se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Appartamento Roberto

8

Appartamento Roberto

Ubytování (Apartmán) Appartamento Roberto. Appartamento Roberto se nachází v Cervu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Appartamento Roberto se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Corallini Luxury Apartments Shiro

7,9

Corallini Luxury Apartments Shiro

Ubytování (Apartmán) Corallini Luxury Apartments Shiro. Corallini Luxury Apartments Shiro se nachází v Cervu, 2,5 km od Spiaggia Bagni Silvano a 2,9 km od Spiaggia Libera Attrezzata Al Mappamondo, a nabízí... Ubytování Corallini Luxury Apartments Shiro se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Il Suono del Mare 200 mt from sea - Happy Rentals

7,7

Il Suono del Mare 200 mt from sea - Happy Rentals

Ubytování (Apartmán) Il Suono del Mare 200 mt from sea - Happy Rentals. Il Suono del Mare 200 mt from sea - Happy Rentals nabízí ubytování s výhledem na moře v Cervu, 1,8 km od pláže Marina d' Andora a 1,9 km od pláže Le... Ubytování Il Suono del Mare 200 mt from sea - Happy Rentals se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Villaggio La Piana

7,5

Villaggio La Piana

Ubytování (Prázdninový dům) Villaggio La Piana. Villaggio La Piana nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Cervu. Do Sanrema je to 29 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villaggio La Piana se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

tra il borgo e il mare

7,4

tra il borgo e il mare

Ubytování (Bed and breakfast) tra il borgo e il mare. tra il borgo e il mare se nachází v Cervu, 1,9 km od Spiaggia Bagni Silvano a 2,4 km od Spiaggia Libera Attrezzata Al Mappamondo, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování tra il borgo e il mare se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Maremonti 400mt From Sea - Happy Rentals

7,3

Maremonti 400mt From Sea - Happy Rentals

Ubytování (Apartmán) Maremonti 400mt From Sea - Happy Rentals. Maremonti 400mt From Sea se nachází v Cervu. Do Finale Ligure je to 36 km. Ubytování Maremonti 400mt From Sea - Happy Rentals se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Il Giardino Music Festival 500 m From Sea

6,3

Il Giardino Music Festival 500 m From Sea

Ubytování (Apartmán) Il Giardino Music Festival 500 m From Sea. Il Giardino Music Festival 1 km od moře se nachází v Cervu, 2,5 km od Spiaggia Bagni Silvano a 3 km od Spiaggia Libera Attrezzata Al Mappamondo. Ubytování Il Giardino Music Festival 500 m From Sea se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Sul mare tra i pini

6

Sul mare tra i pini

Ubytování (Apartmány) Sul mare tra i pini. Sul mare tra se nachází v Cervu v Ligurii. i pini má terasu a výhled na moře. 31 km od Finale Ligure. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sul mare tra i pini se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Il Nido Cervo 500 m from sea - Happy Rentals

5,7

Il Nido Cervo 500 m from sea - Happy Rentals

Ubytování (Apartmán) Il Nido Cervo 500 m from sea - Happy Rentals. Il Nido Cervo 600mt from sea nabízí ubytování s terasou v Cervu, 2,5 km od Spiaggia Bagni Silvano a 3 km od Spiaggia Libera Attrezzata Al Mappamondo. Ubytování Il Nido Cervo 500 m from sea - Happy Rentals se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Cervo 319C With Shared Pool - Happy Rentals

5

Cervo 319C With Shared Pool - Happy Rentals

Ubytování (Apartmán) Cervo 319C With Shared Pool - Happy Rentals. Cervo 319C With Shared Pool se nachází ve městě Cervo. 40 km od Finale Ligure. Ubytování Cervo 319C With Shared Pool - Happy Rentals se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

APPARTAMENTO LILIANA

4,5

APPARTAMENTO LILIANA

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO LILIANA. APPARTAMENTO LIANA se nachází asi 1,8 km od Spiaggia Bagni Silvano a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování APPARTAMENTO LILIANA se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Cervo 319D With Shared Pool - Happy Rentals

3

Cervo 319D With Shared Pool - Happy Rentals

Ubytování (Apartmán) Cervo 319D With Shared Pool - Happy Rentals. Cervo 319D With Shared Pool se nachází v Cervu. 40 km od Finale Ligure. Tento apartmán má kuchyňský kout, posezení, jídelní kout a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Cervo 319D With Shared Pool - Happy Rentals se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

TORRE DEI SARACENI

TORRE DEI SARACENI

Ubytování (Prázdninové domy) TORRE DEI SARACENI. TORRE DEI SARACENI se nachází v Cervu, pouhých 700 metrů od pláže Le Ciapellette, a nabízí ubytování u pláže se sezónním venkovním bazénem, zahradou,... Ubytování TORRE DEI SARACENI se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).

Italianway - Romana 43 - Le Terrazze

Italianway - Romana 43 - Le Terrazze

Ubytování (Apartmán) Italianway - Romana 43 - Le Terrazze. Italianway - Romana 43 - Le Terrazze se nachází ve městě Cervo v Ligurii a nabízí terasu. 2,6 km od Spiaggia Bagni Silvano. Ubytování Italianway - Romana 43 - Le Terrazze se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Amazing apartment in Cervo with WiFi, 1 Bedrooms and Outdoor swimming pool

Amazing apartment in Cervo with WiFi, 1 Bedrooms and Outdoor swimming pool

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Cervo with WiFi, 1 Bedrooms and Outdoor swimming pool. Amazing apartment in Cervo se nachází v Cervu, 2,2 km od pláže Marina d' Andora a 45 km od náměstí Bresca, a nabízí výhled na moře, Wi-Fi a ubytování s 1... Ubytování Amazing apartment in Cervo with WiFi, 1 Bedrooms and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Cervo (Itálie - Ligurie).

Villa Ciacia by Holiday World

Villa Ciacia by Holiday World

Ubytování (Apartmány) Villa Ciacia by Holiday World. Villa Ciacia by Holiday World se nachází v Cervu a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na moře. 31 km od Finale Ligure. Ubytování Villa Ciacia by Holiday World se nachází ve městě (Itálie - Ligurie).