Hledat

Ubytování

Uri

V regionu Uri (Švýcarsko) máme celkem 92 hotelů a ubytování.

Pro region Uri doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Andermatt (35), Göschenen (8), Sisikon (6), Wassen (5), Fluelen (5), Gurtnellen (4), Hospental (3), Altdorf (3), Isenthal (3), Meien (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Uri

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Uri

Ferienhaus Ratzistrasse

9,9

Ferienhaus Ratzistrasse

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ratzistrasse. Located in Spiringen in the Uri region, Ferienhaus Ratzistrasse has a patio and garden views. Ubytování Ferienhaus Ratzistrasse se nachází ve městě Spiringen (Švýcarsko - Uri).

UnderDach

9,8

UnderDach

Ubytování (Prázdninový dům) UnderDach. Boasting garden views, UnderDach offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Andermatt/Sedrun. Situated 2. Ubytování UnderDach se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Grüner Heinrich

9,7

Ferienhaus Grüner Heinrich

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Grüner Heinrich. Featuring river views, Ferienhaus Grüner Heinrich features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.8 km from Devils Bridge. Ubytování Ferienhaus Grüner Heinrich se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO Rophaienblick

9,6

FEWO Rophaienblick

Ubytování (Prázdninový dům) FEWO Rophaienblick. Set just 3.4 km from Musenalp Seilbahn, FEWO Rophaienblick offers accommodation in Isenthal with access to a restaurant, a garden, as well as a shared... Ubytování FEWO Rophaienblick se nachází ve městě Isenthal (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gästehaus Fürlauwi

9,6

Ferienwohnung Gästehaus Fürlauwi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gästehaus Fürlauwi. Ferienwohnung Gästehaus Fürlauwi se nachází na klidném místě v klidném údolí Meien v nadmořské výšce 1 350 metrů a nabízí ubytování v apartmánu s plně... Ubytování Ferienwohnung Gästehaus Fürlauwi se nachází ve městě Meien (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Ursi

9,6

B&B Ursi

Ubytování (Apartmán) B&B Ursi. Offering free WiFi and city views, B&B Ursi is an accommodation situated in Andermatt, just 2 km from Devils Bridge and 800 metres from Andermatt/Sedrun. Ubytování B&B Ursi se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Steiner

9,5

Haus Steiner

Ubytování (Apartmán) Haus Steiner. Located just 2 km from Gotthard Road Tunnel - North Portal, Haus Steiner provides accommodation in Göschenen with access to barbecue facilities, a terrace,... Ubytování Haus Steiner se nachází ve městě Göschenen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jurte hoch über dem See

9,5

Jurte hoch über dem See

Ubytování (Luxusní stan) Jurte hoch über dem See. Boasting river views, Jurte hoch über dem See offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 3.6 km from Seilbahn Twärrüti-Buggialp. Ubytování Jurte hoch über dem See se nachází ve městě Sisikon (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB Bellavista-Privatzimmer Andermatt

9,5

BnB Bellavista-Privatzimmer Andermatt

Ubytování (Penzion) BnB Bellavista-Privatzimmer Andermatt. B&B Bellavista-Privatzimmer Andermatt is located in Andermatt and offers views over Urserntal. Free WiFi access is available. Ubytování BnB Bellavista-Privatzimmer Andermatt se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Chedi Andermatt

9,4

The Chedi Andermatt

Ubytování (Hotel) The Chedi Andermatt. Hotel The Chedi Andermatt je situován v krásné přírodě Švýcarských Alp v obci Andermatt, pouhých 850 metrů od stanice lanovky Gemsstockbahn. Ubytování The Chedi Andermatt se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus Ryter

9,4

Ferienwohnung Haus Ryter

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Haus Ryter. Ferienwohnung Haus Ryter je prázdninový apartmán se 3 samostatnými ložnicemi, plně vybavenou kuchyní, pračkou a terasou s venkovním nábytkem v zahradě. Ubytování Ferienwohnung Haus Ryter se nachází ve městě Göschenen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthaus Eggberge

9,3

Berggasthaus Eggberge

Ubytování (Hotel) Berggasthaus Eggberge. Situated at 1450 metres above Altdorf and Flüelen, with easy access via the Flüelen to Eggberge cable car which takes 9 minutes, Berggasthaus Eggberge... Ubytování Berggasthaus Eggberge se nachází ve městě Altdorf (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gabrielenhaus

9,3

Gabrielenhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Gabrielenhaus. Set in Wassen in the Uri region, Gabrielenhaus features a balcony and river views. Ubytování Gabrielenhaus se nachází ve městě Färnigen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Grütter

9,3

Ferienwohnung Grütter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Grütter. Ferienwohnung Grütter is located in Seedorf, a 2-minute drive from Lake Lucerne. Ubytování Ferienwohnung Grütter se nachází ve městě Seedorf (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpina

9,2

Hotel Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Alpina. Situated in Unterschächen, 1 km from Seilbahn Ribi Wannelen, Hotel Alpina features accommodation with a restaurant, free private parking, a shared lounge... Ubytování Hotel Alpina se nachází ve městě Unterschächen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The River House Boutique Hotel

9,2

The River House Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) The River House Boutique Hotel. This eco-friendly design hotel in Andermatt is just 500 metres from the Gemsstock Cable Car and the Nätschen Ski Lift. Ubytování The River House Boutique Hotel se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lupshalte

9,2

Lupshalte

Ubytování (Chata) Lupshalte. Situated in Wassen in the Uri region, Lupshalte has a terrace and mountain views. This chalet features free private parking, a shared kitchen and free... Ubytování Lupshalte se nachází ve městě Wassen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienstudio in Unterschächen

9,2

Ferienstudio in Unterschächen

Ubytování (Apartmán) Ferienstudio in Unterschächen. Positioned in the Schächental Valley at the Klausen Pass, the Ferienstudio in Unterschächen offers views of the unspoilt nature and nearby mountains. Ubytování Ferienstudio in Unterschächen se nachází ve městě Unterschächen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baeren Restaurant & Rooms

9,1

Baeren Restaurant & Rooms

Ubytování (Penzion – hostinec) Baeren Restaurant & Rooms. Only 100 metres from the Gemsstockbahn Cable Car at the edge of Andermatt, Baeren Restaurant & Rooms features an award-winning gourmet restaurant with a... Ubytování Baeren Restaurant & Rooms se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andermatt Reuss

9,1

Andermatt Reuss

Ubytování (Aparthotel) Andermatt Reuss. Andermatt Reuss is situated 600 metres from the Andermatt ski lift and offers modern apartments with Alpine-style furnishings. Ubytování Andermatt Reuss se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4P Apartment

9,1

4P Apartment

Ubytování (Apartmán) 4P Apartment. Featuring mountain views, 4P Apartment is located in Andermatt, 1.7 km from Devils Bridge. The accommodation is 300 metres from Gurschenalp. Ubytování 4P Apartment se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Crown

9,1

Hotel Crown

Ubytování (Hotel) Hotel Crown. Located in the centre of Andermatt, only 300 metres away from the Andermatt Cable Car and 1 km from the train station, Hotel Crown was newly built in 2014... Ubytování Hotel Crown se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer / bed & breakfast

9

Privatzimmer / bed & breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Privatzimmer / bed & breakfast. Set 300 metres from Gemsstock Cable Car Andermatt in Andermatt, Privatzimmer / bed & breakfast features free WiFi access and free private parking. Ubytování Privatzimmer / bed & breakfast se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhotel Schlüssel

8,9

Alpenhotel Schlüssel

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Schlüssel. The Alpenhotel Schlüssel enjoys a central location, a 5-minute walk from the Andermatt Train Station and the Gemsstock ski lifts. Ubytování Alpenhotel Schlüssel se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Swiss Andermatt

8,9

Chalet Swiss Andermatt

Ubytování (Chata) Chalet Swiss Andermatt. Chalet Swiss Andermatt is a charming, 18th century house positioned in the old centre of Andermatt. Ubytování Chalet Swiss Andermatt se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hotel Krone

8,9

Chalet Hotel Krone

Ubytování (Hotel) Chalet Hotel Krone. This hotel is a 3-minute walk from the Train Station of Göschenen at the northern end of the St. Gotthard Tunnel. Ubytování Chalet Hotel Krone se nachází ve městě Göschenen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Radisson Blu Hotel Reussen, Andermatt

8,9

Radisson Blu Hotel Reussen, Andermatt

Ubytování (Hotel) Radisson Blu Hotel Reussen, Andermatt. Radisson Blu Hotel Reussen Andermatt se nachází v Andermattu, 1,1 km od Ďáblova mostu, blízko Gurschenalpu a lanovky Andermatt-Gurschen. Ubytování Radisson Blu Hotel Reussen, Andermatt se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Solarberg Apartment

8,9

Solarberg Apartment

Ubytování (Apartmán) Solarberg Apartment. Solarberg Apartment offers accommodation in Andermatt, 500 metres from Andermatt/Sedrun. The property features city and mountain views, and is 1. Ubytování Solarberg Apartment se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Tourist

8,9

Gasthaus Tourist

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Tourist. Situated in the small alpine village Isenthal, a 3-minute drive from the Musenalp Cable Car, Gausthaus Tourist offers free public WiFi, a terrace and a... Ubytování Gasthaus Tourist se nachází ve městě Isenthal (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jugendherberge Hospental

8,9

Jugendherberge Hospental

Ubytování (Hostel) Jugendherberge Hospental. Jugendherberge Hospental se nachází v údolí Urseren mezi horskými průsmyky Gotthard, Furka a Oberalp, a nabízí zahradu a lyžárnu. Ubytování Jugendherberge Hospental se nachází ve městě Hospental (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Troegligasse

8,9

Ferienwohnung Troegligasse

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Troegligasse. Andermatt’s Ferienwohnung Troegligasse is within a 10-minute walk of a ski bus stop, the Gemsstock and Nätsche - Oberalp ski lifts and the Andermatt train... Ubytování Ferienwohnung Troegligasse se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthaus Haldi

8,9

Berggasthaus Haldi

Ubytování (Bed and breakfast) Berggasthaus Haldi. Set in Haldi bei Schattdorf, 40 km from Andermatt, Berggasthaus Haldi offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Berggasthaus Haldi se nachází ve městě Haldi bei Schattdorf (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthaus Dammagletscher

8,9

Berggasthaus Dammagletscher

Ubytování (Penzion – hostinec) Berggasthaus Dammagletscher. Set in Göschenen and with Gotthard Road Tunnel - North Portal reachable within 12 km, Berggasthaus Dammagletscher offers express check-in and check-out,... Ubytování Berggasthaus Dammagletscher se nachází ve městě Göschenen (Švýcarsko - Uri).

Hotel Sternen

8,9

Hotel Sternen

Ubytování (Hotel) Hotel Sternen. Offering a children's playground and views of the mountain, Hotel Sternen is located in Gurtnellen in the Uri Region, 43 km from Luzern. Ubytování Hotel Sternen se nachází ve městě Gurtnellen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Göscheneralp

8,8

Gasthaus Göscheneralp

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Göscheneralp. Set in Göschenen, 9 km from Gotthard Road Tunnel - North Portal, Gasthaus Göscheneralp offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar... Ubytování Gasthaus Göscheneralp se nachází ve městě Göschenen (Švýcarsko - Uri).

Hotel Gerig

8,8

Hotel Gerig

Ubytování (Hotel) Hotel Gerig. Located in the centre of Wassen in the Canton of Uri, the family-run Hotel Gerig has a restaurant with a garden terrace serving traditional Swiss cuisine. Ubytování Hotel Gerig se nachází ve městě Wassen (Švýcarsko - Uri).

Hotel Montana

8,7

Hotel Montana

Ubytování (Hotel) Hotel Montana. Hotel Montana is situated on Dorfstrasse, 400 metres from the Seelisberg Funicular Station. The property features a restaurant with a garden terrace. Ubytování Hotel Montana se nachází ve městě Seelisberg (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Urirotstock

8,7

Hotel Urirotstock

Ubytování (Hotel) Hotel Urirotstock. Surrounded by mountains, Hotel Urirotstock is 6 km away from the A2 motorway and Oberalp Gossalp waterfall. Ubytování Hotel Urirotstock se nachází ve městě Isenthal (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Fuhr

8,7

Ferienhaus Fuhr

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Fuhr. Situated in Spiringen in the Uri region, Ferienhaus Fuhr has a patio and garden views. Ubytování Ferienhaus Fuhr se nachází ve městě Spiringen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gotthard Backpacker

8,7

Gotthard Backpacker

Ubytování (Hostel) Gotthard Backpacker. Hostel Gotthard Backpacker je situován v obci Wassen, jen 40 metrů od autobusové zastávky. Nabízí bezplatné parkování a úschovnu kol. Ubytování Gotthard Backpacker se nachází ve městě Wassen (Švýcarsko - Uri).

Gasthaus zum Sternen

8,7

Gasthaus zum Sternen

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus zum Sternen. Gasthaus zum Sternen offers accommodation in Andermatt. Private parking spaces are available nearby. The rooms have a TV. Ubytování Gasthaus zum Sternen se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Design Flat in Andermatt Center

8,6

Design Flat in Andermatt Center

Ubytování (Apartmán) Design Flat in Andermatt Center. Boasting river views, Design Flat in Andermatt Center provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2 km from Devils Bridge. Ubytování Design Flat in Andermatt Center se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sust Lodge am Gotthard

8,6

Sust Lodge am Gotthard

Ubytování (Penzion) Sust Lodge am Gotthard. Sust Lodge am Gotthard is located in Hospental amid the Swiss Alps and is reachable all year round by public transport. Ubytování Sust Lodge am Gotthard se nachází ve městě Hospental (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Regli Anne-Maria

8,6

Studio Regli Anne-Maria

Ubytování (Apartmán) Studio Regli Anne-Maria. Featuring garden views, Studio Regli Anne-Maria offers accommodation with a garden and a patio, around 500 metres from Andermatt/Sedrun. Ubytování Studio Regli Anne-Maria se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel 3 Könige & Post

8,6

Hotel 3 Könige & Post

Ubytování (Hotel) Hotel 3 Könige & Post. Rodinný podnik 3 Könige se nachází u historického mostu přes řeku Reuss, 450 metrů od vlakového nádraží Andermatt. Ubytování Hotel 3 Könige & Post se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Höfli

8,5

Hotel Höfli

Ubytování (Hotel) Hotel Höfli. Hotel Höfli se nachází jen 3 km od jezera Lucerne a sídlí v nejstarší budově v Altdorfu z roku 1768. Nabízí 2 restaurace a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Höfli se nachází ve městě Altdorf (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel und Naturhaus Bellevue

8,4

Hotel und Naturhaus Bellevue

Ubytování (Hotel) Hotel und Naturhaus Bellevue. Hotel und Naturhaus Bellevue is quietly located in Seelisberg, 220 metres from the Seelisberg Cable Railway, and offers accommodation with mountain views... Ubytování Hotel und Naturhaus Bellevue se nachází ve městě Seelisberg (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Bergheim

8,3

Gasthaus Bergheim

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Bergheim. Located in the village of Gurtnellen in the Canton of Uri, Gasthaus Bergheim features a traditional Swiss restaurant and a sun terrace. Ubytování Gasthaus Bergheim se nachází ve městě Gurtnellen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthaus Hospiz

8,3

Berggasthaus Hospiz

Ubytování (Hotel) Berggasthaus Hospiz. Situated in Stein, Berggasthaus Hospiz has a restaurant, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Berggasthaus Hospiz se nachází ve městě Wassen (Švýcarsko - Bern).

Restaurant Hotel Seegarten

8,2

Restaurant Hotel Seegarten

Ubytování (Hotel) Restaurant Hotel Seegarten. Offering panoramic views of the southern part of Lake Lucerne, Restaurant Hotel Seegarten is 200 metres from Isleten-Isenthal ferry and bus stop. Ubytování Restaurant Hotel Seegarten se nachází ve městě Bauen (Švýcarsko - Uri).

Hotel Sonne

8,2

Hotel Sonne

Ubytování (Hotel) Hotel Sonne. Hotel Sonne features a restaurant serving Swiss and international dishes in the centre of Andermatt. Ubytování Hotel Sonne se nachází ve městě Andermatt (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Uri - Švýcarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 92 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Uri.

Pro region Uri doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Andermatt (35), Göschenen (8), Sisikon (6), Wassen (5), Fluelen (5), Gurtnellen (4), Hospental (3), Altdorf (3), Isenthal (3), Meien (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Uri máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Ferienhaus Ratzistrasse (9,9*), UnderDach (9,8*), Ferienhaus Grüner Heinrich (9,7*), FEWO Rophaienblick (9,6*), Ferienwohnung Gästehaus Fürlauwi (9,6*), B&B Ursi (9,6*), Haus Steiner (9,5*), Jurte hoch über dem See (9,5*), BnB Bellavista-Privatzimmer Andermatt (9,5*), The Chedi Andermatt (9,4*).

Region Uri může být skvělým místem pro strávení dovolené.