Hledat

Ubytování

Ubytování město Fluelen

Ve městě Fluelen (Švýcarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fluelen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fluelen

Gasthaus zur Rose

8,1

Gasthaus zur Rose

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus zur Rose. Located in Fluelen, Gasthaus zur Rose provides a restaurant and free WiFi throughout the property. Guests can enjoy mountain views. Ubytování Gasthaus zur Rose se nachází ve městě Fluelen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tourist

7,2

Hotel Tourist

Ubytování (Hotel) Hotel Tourist. Tento typický švýcarský penzion s osobním přístupem je ideální pro rodiny. Jeho součástí je útulný barový koutek a půvabná restaurace se salonkem a... Ubytování Hotel Tourist se nachází ve městě Fluelen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Flüelerhof B&B Garni Rustico

7

Hotel Flüelerhof B&B Garni Rustico

Ubytování (Hotel) Hotel Flüelerhof B&B Garni Rustico. Flüelerhof Grill Rustico provides views of Lake Lucerne, a terrace fitted with plants and flowers, a bar, a café and a restaurant. Ubytování Hotel Flüelerhof B&B Garni Rustico se nachází ve městě Fluelen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Fluelen

Město Fluelen se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Fluelen.