Hledat

Ubytování

Ubytování město Altdorf

Ve městě Altdorf (Švýcarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Altdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Altdorf

Berggasthaus Eggberge

9,3

Berggasthaus Eggberge

Ubytování (Hotel) Berggasthaus Eggberge. Situated at 1450 metres above Altdorf and Flüelen, with easy access via the Flüelen to Eggberge cable car which takes 9 minutes, Berggasthaus Eggberge... Ubytování Berggasthaus Eggberge se nachází ve městě Altdorf (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Schwarzen Löwen

8,7

Zum Schwarzen Löwen

Ubytování (Hotel) Zum Schwarzen Löwen. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Zum Schwarzen Löwen se nachází v Altdorfu. Nabízí restauraci, bar a terasu. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Zum Schwarzen Löwen se nachází ve městě Altdorf (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Höfli

8,5

Hotel Höfli

Ubytování (Hotel) Hotel Höfli. Hotel Höfli se nachází jen 3 km od jezera Lucerne a sídlí v nejstarší budově v Altdorfu z roku 1768. Nabízí 2 restaurace a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Höfli se nachází ve městě Altdorf (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Goldener Schlüssel

7,9

Hotel Restaurant Goldener Schlüssel

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Goldener Schlüssel. Dating from the 18th century, Hotel Restaurant Goldener Schlüssel is located in the Old Town of Altdorf in the Canton of Uri. Ubytování Hotel Restaurant Goldener Schlüssel se nachází ve městě Altdorf (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Altdorf

Město Altdorf se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Altdorf.