Hledat

Ubytování

Ubytování město Wassen

Ve městě Wassen (Švýcarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Wassen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Wassen

Lupshalte

9,2

Lupshalte

Ubytování (Chata) Lupshalte. Situated in Wassen in the Uri region, Lupshalte has a terrace and mountain views. This chalet features free private parking, a shared kitchen and free... Ubytování Lupshalte se nachází ve městě Wassen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gerig

8,8

Hotel Gerig

Ubytování (Hotel) Hotel Gerig. Located in the centre of Wassen in the Canton of Uri, the family-run Hotel Gerig has a restaurant with a garden terrace serving traditional Swiss cuisine. Ubytování Hotel Gerig se nachází ve městě Wassen (Švýcarsko - Uri).

Gotthard Backpacker

8,7

Gotthard Backpacker

Ubytování (Hostel) Gotthard Backpacker. Hostel Gotthard Backpacker je situován v obci Wassen, jen 40 metrů od autobusové zastávky. Nabízí bezplatné parkování a úschovnu kol. Ubytování Gotthard Backpacker se nachází ve městě Wassen (Švýcarsko - Uri).

Berggasthaus Hospiz

8,3

Berggasthaus Hospiz

Ubytování (Hotel) Berggasthaus Hospiz. Situated in Stein, Berggasthaus Hospiz has a restaurant, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Berggasthaus Hospiz se nachází ve městě Wassen (Švýcarsko - Bern).

Hotel Alte Post

7,5

Hotel Alte Post

Ubytování (Hotel) Hotel Alte Post. Hotel Alte Post se nachází na centrálním místě ve městě Wassen, 20 minut jízdy od lyžařské oblasti Andermatt. Ubytování Hotel Alte Post se nachází ve městě Wassen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhofhotel

6,7

Alpenhofhotel

Ubytování (Hotel) Alpenhofhotel. Alpenhofhotel is set in Wassen. Each accommodation at the 3-star hotel has mountain views, and guests can enjoy access to a restaurant and to a terrace. Ubytování Alpenhofhotel se nachází ve městě Wassen (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Wassen

Město Wassen se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Wassen.