Hledat

Ubytování

Ubytování město Isenthal

Ve městě Isenthal (Švýcarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Isenthal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Isenthal

FEWO Rophaienblick

9,6

FEWO Rophaienblick

Ubytování (Prázdninový dům) FEWO Rophaienblick. Set just 3.4 km from Musenalp Seilbahn, FEWO Rophaienblick offers accommodation in Isenthal with access to a restaurant, a garden, as well as a shared... Ubytování FEWO Rophaienblick se nachází ve městě Isenthal (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Tourist

8,9

Gasthaus Tourist

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Tourist. Situated in the small alpine village Isenthal, a 3-minute drive from the Musenalp Cable Car, Gausthaus Tourist offers free public WiFi, a terrace and a... Ubytování Gasthaus Tourist se nachází ve městě Isenthal (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Urirotstock

8,7

Hotel Urirotstock

Ubytování (Hotel) Hotel Urirotstock. Surrounded by mountains, Hotel Urirotstock is 6 km away from the A2 motorway and Oberalp Gossalp waterfall. Ubytování Hotel Urirotstock se nachází ve městě Isenthal (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung ob Vierwaldsättersee

Ferienwohnung ob Vierwaldsättersee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung ob Vierwaldsättersee. Situated 3.4 km from Musenalp Seilbahn, Ferienwohnung im Freizeitparadies ob Vierwaldsättersee is in Isenthal and features a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung ob Vierwaldsättersee se nachází ve městě Isenthal (Švýcarsko - Uri).

Ubytování ve městě Isenthal

Město Isenthal se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Isenthal.