Hledat

Ubytování

Ubytování město Hospental

Ve městě Hospental (Švýcarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hospental

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hospental

Jugendherberge Hospental

8,9

Jugendherberge Hospental

Ubytování (Hostel) Jugendherberge Hospental. Jugendherberge Hospental se nachází v údolí Urseren mezi horskými průsmyky Gotthard, Furka a Oberalp, a nabízí zahradu a lyžárnu. Ubytování Jugendherberge Hospental se nachází ve městě Hospental (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sust Lodge am Gotthard

8,6

Sust Lodge am Gotthard

Ubytování (Penzion) Sust Lodge am Gotthard. Sust Lodge am Gotthard is located in Hospental amid the Swiss Alps and is reachable all year round by public transport. Ubytování Sust Lodge am Gotthard se nachází ve městě Hospental (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Pension zum Turm

8

Gasthaus Pension zum Turm

Ubytování (Hostel) Gasthaus Pension zum Turm. A historic guesthouse dating from the early 18th century, Gasthaus zum Turm is next to the medieval tower in the village of Hospental. Ubytování Gasthaus Pension zum Turm se nachází ve městě Hospental (Švýcarsko - Uri). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hospental

Město Hospental se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Hospental.