Hledat

Ubytování

Tolna

V regionu Tolna (Maďarsko) máme celkem 178 hotelů a ubytování.

Pro region Tolna doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Szekszárd (50), Dombóvár (15), Szálka (11), Paks (10), Tamási (10), Tolna (9), Dunaföldvár (8), Fadd-Dombori (6), Döbrököz (5), Bonyhád (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Tolna

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Tolna

Judit Apartman Dombóvár-Gunaras

10

Judit Apartman Dombóvár-Gunaras

Ubytování (Apartmán) Judit Apartman Dombóvár-Gunaras. Judit Apartman Dombóvár-Gunaras is situated in Dombóvár. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Judit Apartman Dombóvár-Gunaras se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ég & Föld Borvendégház

10

Ég & Föld Borvendégház

Ubytování (Penzion) Ég & Föld Borvendégház. Set in Szekszárd, Ég & Föld Borvendégház has a bar, garden, terrace, and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Ég & Föld Borvendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gerendás Vendégház

10

Gerendás Vendégház

Ubytování (Apartmán) Gerendás Vendégház. Offering an apartment with a furnished terrace, Gerendás Vendégházis located in Kakasd, 14 km from Szekszárd and its open-air baths. Ubytování Gerendás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grey Apartman

10

Grey Apartman

Ubytování (Apartmán) Grey Apartman. Offering free WiFi and city views, Grey Apartman is an accommodation set in Szekszárd. Ubytování Grey Apartman se nachází ve městě Szekszárd (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jókai Apartman

10

Jókai Apartman

Ubytování (Aparthotel) Jókai Apartman. Jókai Apartman features city views, free WiFi and free private parking, set in Dunaföldvár. Ubytování Jókai Apartman se nachází ve městě Dunaföldvár (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfort Apartman

9,9

Komfort Apartman

Ubytování (Apartmán) Komfort Apartman. Situated in Szekszárd in the Tolna region, Komfort Apartman has a balcony and city views. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytování Komfort Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vass-Lak Apartman ,Tolna

9,9

Vass-Lak Apartman ,Tolna

Ubytování (Apartmán) Vass-Lak Apartman ,Tolna. Situated in Tolna in the Tolna region, Vass-Lak Apartman, Tolna features a patio. Ubytování Vass-Lak Apartman ,Tolna se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szekszárdi Apartment

9,9

Szekszárdi Apartment

Ubytování (Apartmán) Szekszárdi Apartment. Szekszárdi Apartment offers self-catering accommodation in the centre of Szekszárd. The property boasts a spacious balcony, overlooking Garay Square. Ubytování Szekszárdi Apartment se nachází ve městě Szekszárd (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szaka Vendégház

9,9

Szaka Vendégház

Ubytování (Penzion) Szaka Vendégház. Situated in Szálka, Szaka Vendégház has free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Szaka Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

decsi-hegyi apartman

9,9

decsi-hegyi apartman

Ubytování (Penzion) decsi-hegyi apartman. Featuring a garden, decsi-hegyi apartman is set in Decs and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytování decsi-hegyi apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadvirág Vendégház

9,9

Vadvirág Vendégház

Ubytování (Penzion) Vadvirág Vendégház. Vadászház Vadvirág is located in Kisszékely, and offers a fully equipped shared kitchen complete with a brick oven. Ubytování Vadvirág Vendégház se nachází ve městě Kisszékely (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Árpád Ház

9,8

Árpád Ház

Ubytování (Penzion) Árpád Ház. Árpád Ház in Alsónána has barbecue facilities and a terrace. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Árpád Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erika Apartmanház

9,8

Erika Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Erika Apartmanház. Located in Dombóvár in the Tolna region, Erika Apartmanház has a balcony. Ubytování Erika Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alma Apartman

9,8

Alma Apartman

Ubytování (Apartmán) Alma Apartman. Featuring accommodation with a private pool, city view and a patio, Alma Apartman is set in Szekszárd. This apartment offers valet parking and free WiFi. Ubytování Alma Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DreamHouse

9,8

DreamHouse

Ubytování (Prázdninový dům) DreamHouse. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, DreamHouse is located in Dombóvár. Ubytování DreamHouse se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna).

Relax Nyaraló Dombori

9,8

Relax Nyaraló Dombori

Ubytování (Prázdninový dům) Relax Nyaraló Dombori. Relax Nyaraló Dombori is set in Fadd-Dombori and offers free bikes and a terrace. The holiday home has garden views and is 30 km from Zomba. Ubytování Relax Nyaraló Dombori se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Donautica Hotel & Restaurant

9,7

Donautica Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Donautica Hotel & Restaurant. Featuring a private beach area, Donautica Hotel & Restaurant is located in Fadd-Dombori. A hot tub is available for guests. Ubytování Donautica Hotel & Restaurant se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vass-Villa Vendégház

9,7

Vass-Villa Vendégház

Ubytování (Penzion) Vass-Villa Vendégház. Vass-Villa Vendégház offers air-conditioned rooms in Szekszárd. Ubytování Vass-Villa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Málnás Macska Apartman

9,7

Málnás Macska Apartman

Ubytování (Apartmán) Málnás Macska Apartman. Located in Szekszárd, Málnás Macska Apartman provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Málnás Macska Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Nemes Apartmanház Szekszárd

9,7

Belvárosi Nemes Apartmanház Szekszárd

Ubytování (Apartmány) Belvárosi Nemes Apartmanház Szekszárd. Belvárosi Nemes Apartmanház Szekszárd is situated in Szekszárd and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a children's... Ubytování Belvárosi Nemes Apartmanház Szekszárd se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alisca Apartment II.

9,7

Alisca Apartment II.

Ubytování (Apartmán) Alisca Apartment II.. Situated in Szekszárd in the Tolna region, Alisca Apartment II. Has a patio and city views. Ubytování Alisca Apartment II. se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A féher tanya Hongarije

9,7

A féher tanya Hongarije

Ubytování (Prázdninový dům) A féher tanya Hongarije. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, A féher tanya Hongarije is set in Váralja. Ubytování A féher tanya Hongarije se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patrícia Pihenőház

9,7

Patrícia Pihenőház

Ubytování (Apartmán) Patrícia Pihenőház. Patrícia Pihenőház is located in Alsónána and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Patrícia Pihenőház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matievics Vendégház

9,7

Matievics Vendégház

Ubytování (Penzion) Matievics Vendégház. Offering a large garden, Matievics Vendégház is located on the outskirts of Szálka, a 3-minute drive from the swimming lake. Ubytování Matievics Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Althaus Vendégház

9,7

Althaus Vendégház

Ubytování (Penzion) Althaus Vendégház. Althaus Vendégház in Németkér provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Althaus Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stílus apartman

9,6

Stílus apartman

Ubytování (Apartmány) Stílus apartman. The Stílus apartman is a self-catering apartment located in Szekszárd. Free WiFi access is available. Ubytování Stílus apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koller Panzió

9,6

Koller Panzió

Ubytování (Penzion) Koller Panzió. Offering a restaurant with Hungarian specialities in a quiet residential area of Bonyhád, Koller Panzió features air-conditioned rooms with cable TV, free... Ubytování Koller Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alisca Apartment

9,6

Alisca Apartment

Ubytování (Apartmán) Alisca Apartment. Situated in Szekszárd in the Tolna region, Alisca Apartment has a balcony and city views. It features mountain views and free WiFi throughout the property. Ubytování Alisca Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rózsakert apartman

9,6

Rózsakert apartman

Ubytování (Apartmán) Rózsakert apartman. Rózsakert apartman is situated in Paks and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Rózsakert apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zavod Lodge

9,6

Zavod Lodge

Ubytování (Prázdninové domy) Zavod Lodge. Featuring an outdoor pool, Zavod Lodge in Závod offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Zavod Lodge se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna).

Provence Birtok

9,6

Provence Birtok

Ubytování (Hotel) Provence Birtok. Provence Birtok in Decs provides accommodation with a bar, a garden and a terrace. Ubytování Provence Birtok se nachází ve městě Decs (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kápolnás Vendégház

9,6

Kápolnás Vendégház

Ubytování (Penzion) Kápolnás Vendégház. Providing free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Kápolnás Vendégház is located in Báta. Ubytování Kápolnás Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mözsi Apartman Tolna

9,6

Mözsi Apartman Tolna

Ubytování (Apartmán) Mözsi Apartman Tolna. Offering free WiFi and city views, Mözsi Apartman Tolna is an accommodation set in Tolna. The property features garden views and is 20 km from Zomba. Ubytování Mözsi Apartman Tolna se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nánaháza

9,5

Nánaháza

Ubytování (Vila) Nánaháza. Nánaháza is set in Alsónána and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Nánaháza se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kokaspajta Vendégház

9,5

Kokaspajta Vendégház

Ubytování (Penzion) Kokaspajta Vendégház. Kokaspajta Vendégház is set in Kaposszekcső and has a garden and a terrace. Ubytování Kokaspajta Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gábor Pál utca 1. Apartman

9,5

Gábor Pál utca 1. Apartman

Ubytování (Apartmán) Gábor Pál utca 1. Apartman. Offering free WiFi and city views, Gábor Pál utca 1. Apartman is an accommodation situated in Dunaföldvár. Ubytování Gábor Pál utca 1. Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula Apartman

9,5

Levendula Apartman

Ubytování (Apartmán) Levendula Apartman. Levendula Apartman is located in Szekszárd. This apartment also features free WiFi. Ubytování Levendula Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel Club Dombori

9,5

Motel Club Dombori

Ubytování (Apartmán) Motel Club Dombori. Motel Club Dombori is a waterfront property situated in Fadd-Dombori, and offers barbecue facilities and a garden. Ubytování Motel Club Dombori se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lótuszvirág Vendégház

9,5

Lótuszvirág Vendégház

Ubytování (Penzion) Lótuszvirág Vendégház. Located in Szekszárd, Lótuszvirág Vendégház features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Lótuszvirág Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noresa Dekor és Panzió

9,4

Noresa Dekor és Panzió

Ubytování (Hotel) Noresa Dekor és Panzió. Noresa Dekor és Panzió is situated in Szálka, the very heart of the Szekszard Wine Area. Lake Szálka and a beach are set next to the village. Ubytování Noresa Dekor és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Vendégház

9,4

Belvárosi Vendégház

Ubytování (Penzion) Belvárosi Vendégház. Belvárosi Vendégház offers air-conditioned accommodation in Szekszárd. Ubytování Belvárosi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apponyi Castle Hotel

9,4

Apponyi Castle Hotel

Ubytování (Hotel) Apponyi Castle Hotel. Set in Medina, the former aristocratic residence from 1840, renewed as Apponyi Castle Hotel offers air-conditioned rooms with free Wi-Fi and a heated... Ubytování Apponyi Castle Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mikes Apartman

9,4

Mikes Apartman

Ubytování (Apartmán) Mikes Apartman. Set in the centre of Szekszárd, Mikes Apartman offers accommodation with free WiFi. Ubytování Mikes Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ÁRPÁD Apartman

9,4

ÁRPÁD Apartman

Ubytování (Apartmán) ÁRPÁD Apartman. ÁRPÁD Apartman is situated in Szekszárd. The property features city views. Ubytování ÁRPÁD Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fogadó a Patkolókovácshoz Szekszárd

9,4

Fogadó a Patkolókovácshoz Szekszárd

Ubytování (Bed and breakfast) Fogadó a Patkolókovácshoz Szekszárd. Fogadó a Patkolókovácshoz Szekszárd is set in Szekszárd Wine Region, at the foothill of the Balremete Mountains and 46 km from Pécs. Ubytování Fogadó a Patkolókovácshoz Szekszárd se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tolna Vendégház

9,3

Tolna Vendégház

Ubytování (Penzion) Tolna Vendégház. Set in Tolna, Tolna Vendégház offers a garden. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Tolna Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kerekerdő Vendégház - Kisszékely

9,3

Kerekerdő Vendégház - Kisszékely

Ubytování (Penzion) Kerekerdő Vendégház - Kisszékely. Situated in Kisszékely, Kerekerdő Vendégház - Kisszékely has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Kerekerdő Vendégház - Kisszékely se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erkel Apartman

9,3

Erkel Apartman

Ubytování (Apartmán) Erkel Apartman. Erkel Apartman is located in Szekszárd. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Erkel Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hunyadi Apartman

9,3

Hunyadi Apartman

Ubytování (Apartmán) Hunyadi Apartman. Set in Szekszárd, Hunyadi Apartman offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Hunyadi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Németh Vendégház Fadd-Dombori

9,3

Németh Vendégház Fadd-Dombori

Ubytování (Apartmány) Németh Vendégház Fadd-Dombori. A minutes’ walk from the Danube River, Németh Vendégház Fadd-Dombori offers apartments with free Wi-Fi and a balcony or terrace. Ubytování Németh Vendégház Fadd-Dombori se nachází ve městě Fadd-Dombori (Maďarsko - Tolna).

Hársfa Szálló

9,2

Hársfa Szálló

Ubytování (Penzion) Hársfa Szálló. Just 150 metres from the Tamási Thermal Spa, Hársfa Szálló offers you an inviting terrace in the courtyard, a big garden with barbecue facilities and... Ubytování Hársfa Szálló se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Tolna

Ubytování v městech regionu Tolna

Ubytování v regionu Tolna - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 178 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Tolna.

Pro region Tolna doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Szekszárd (50), Dombóvár (15), Szálka (11), Paks (10), Tamási (10), Tolna (9), Dunaföldvár (8), Fadd-Dombori (6), Döbrököz (5), Bonyhád (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Tolna máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Judit Apartman Dombóvár-Gunaras (10*), Ég & Föld Borvendégház (10*), Gerendás Vendégház (10*), Grey Apartman (10*), Jókai Apartman (10*), Komfort Apartman (9,9*), Vass-Lak Apartman ,Tolna (9,9*), Szekszárdi Apartment (9,9*), Szaka Vendégház (9,9*), decsi-hegyi apartman (9,9*).

Region Tolna může být skvělým místem pro strávení dovolené.