Hledat

Ubytování

Ubytování město Paks

Ve městě Paks (Maďarsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Paks

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Paks

Rózsakert apartman

9,6

Rózsakert apartman

Ubytování (Apartmán) Rózsakert apartman. Rózsakert apartman is situated in Paks and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Rózsakert apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Erzsébet Paks

9,1

Hotel Erzsébet Paks

Ubytování (Hotel) Hotel Erzsébet Paks. Elegantní Erzsébet Hotel se nachází v klasické panské budově z roku 1739 na náměstí sv. Štěpána na břehu Dunaje. Ubytování Hotel Erzsébet Paks se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paks Panzió

9

Paks Panzió

Ubytování (Penzion) Paks Panzió. Offering simply furnished accommodation units and free private parking, Paks Panzió is 3 km from the train station and 300 metres from the River Danube. Ubytování Paks Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cseresznyés Pajta Rendezvényközpont, Étterem és Panzió

8,8

Cseresznyés Pajta Rendezvényközpont, Étterem és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Cseresznyés Pajta Rendezvényközpont, Étterem és Panzió. Offering garden views, Cseresznyés Pajta Rendezvényközpont, Étterem és Panzió in Paks offers accommodation, a bar, a garden, barbecue facilities and a... Ubytování Cseresznyés Pajta Rendezvényközpont, Étterem és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Center Apartman - Paks

8,7

Center Apartman - Paks

Ubytování (Apartmán) Center Apartman - Paks. Set in Paks in the Tolna region, Center Apartman - Paks has a balcony. Ubytování Center Apartman - Paks se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duna Hotel

8,3

Duna Hotel

Ubytování (Hotel) Duna Hotel. Duna Hotel is located in the centre of Paks and 700 metres away from the Danube River, offering a Finnish sauna, which can be used free of charge, and a... Ubytování Duna Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Muskáti apartman.Hunyadi.ut.6.sz.

8,2

Muskáti apartman.Hunyadi.ut.6.sz.

Ubytování (Apartmány) Muskáti apartman.Hunyadi.ut.6.sz.. Located in Paks, 47 km from Zomba, Muskáti apartman.Hunyadi.ut.6.sz. Provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Muskáti apartman.Hunyadi.ut.6.sz. se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Paks

Město Paks se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Paks.