Hledat

Ubytování

Ubytování město Fadd-Dombori

Ve městě Fadd-Dombori (Maďarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fadd-Dombori

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fadd-Dombori

Donautica Hotel & Restaurant

9,7

Donautica Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Donautica Hotel & Restaurant. Featuring a private beach area, Donautica Hotel & Restaurant is located in Fadd-Dombori. A hot tub is available for guests. Ubytování Donautica Hotel & Restaurant se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel Club Dombori

9,5

Motel Club Dombori

Ubytování (Apartmán) Motel Club Dombori. Motel Club Dombori is a waterfront property situated in Fadd-Dombori, and offers barbecue facilities and a garden. Ubytování Motel Club Dombori se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Németh Vendégház Fadd-Dombori

9,3

Németh Vendégház Fadd-Dombori

Ubytování (Apartmány) Németh Vendégház Fadd-Dombori. A minutes’ walk from the Danube River, Németh Vendégház Fadd-Dombori offers apartments with free Wi-Fi and a balcony or terrace. Ubytování Németh Vendégház Fadd-Dombori se nachází ve městě Fadd-Dombori (Maďarsko - Tolna).

Duna Vendégház

9

Duna Vendégház

Ubytování (Penzion) Duna Vendégház. Facing the beachfront in Fadd-Dombori, Duna Vendégház has a shared lounge and a garden. Ubytování Duna Vendégház se nachází ve městě Fadd-Dombori (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tóparti faház /Lakeside wooden bungalow

Tóparti faház /Lakeside wooden bungalow

Ubytování (Prázdninový dům) Tóparti faház /Lakeside wooden bungalow. Tóparti faház /Lakeside wooden bungalow is situated in Fadd-Dombori. The accommodation is 20 km from Szekszárd. Ubytování Tóparti faház /Lakeside wooden bungalow se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bali üdülőház

Bali üdülőház

Ubytování (Prázdninový dům) Bali üdülőház. Bali üdülőház is situated in Fadd-Dombori. The air-conditioned accommodation is 29 km from Zomba, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Bali üdülőház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Fadd-Dombori

Město Fadd-Dombori se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Fadd-Dombori.