Hledat

Ubytování

Ubytování město Dunaföldvár

Ve městě Dunaföldvár (Maďarsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dunaföldvár

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dunaföldvár

Jókai Apartman

10

Jókai Apartman

Ubytování (Aparthotel) Jókai Apartman. Jókai Apartman features city views, free WiFi and free private parking, set in Dunaföldvár. Ubytování Jókai Apartman se nachází ve městě Dunaföldvár (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gábor Pál utca 1. Apartman

9,5

Gábor Pál utca 1. Apartman

Ubytování (Apartmán) Gábor Pál utca 1. Apartman. Offering free WiFi and city views, Gábor Pál utca 1. Apartman is an accommodation situated in Dunaföldvár. Ubytování Gábor Pál utca 1. Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rozmaringos Udvarház

8,5

Rozmaringos Udvarház

Ubytování (Penzion) Rozmaringos Udvarház. Facing the beachfront in Dunaföldvár, Rozmaringos Udvarház has a shared lounge and a garden. Ubytování Rozmaringos Udvarház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Földvár panzió/Pentele vendéglő

7,8

Földvár panzió/Pentele vendéglő

Ubytování (Bed and breakfast) Földvár panzió/Pentele vendéglő. Situated in Dunaföldvár, 22 km from Harta, Földvár panzió/Pentele vendéglő features a terrace and free WiFi. Ubytování Földvár panzió/Pentele vendéglő se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duna Szálló

7,7

Duna Szálló

Ubytování (Bed and breakfast) Duna Szálló. Set in Dunaföldvár, 21 km from Harta, Duna Szálló offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Duna Szálló se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Igazgyöngy Apartman

Igazgyöngy Apartman

Ubytování (Apartmán) Igazgyöngy Apartman. Located in Dunaföldvár, Igazgyöngy Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 21 km from Harta. Ubytování Igazgyöngy Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Autós Motel Étterem

Autós Motel Étterem

Ubytování (Bed and breakfast) Autós Motel Étterem. Set in Dunaföldvár, 23 km from Harta, Autós Motel Étterem offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Autós Motel Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dunaföldvár

Město Dunaföldvár se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Dunaföldvár.