Hledat

Ubytování

Ubytování město Szekszárd

Ve městě Szekszárd (Maďarsko) máme celkem 50 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Szekszárd

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Szekszárd

Ég & Föld Borvendégház

10

Ég & Föld Borvendégház

Ubytování (Penzion) Ég & Föld Borvendégház. Set in Szekszárd, Ég & Föld Borvendégház has a bar, garden, terrace, and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Ég & Föld Borvendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grey Apartman

10

Grey Apartman

Ubytování (Apartmán) Grey Apartman. Offering free WiFi and city views, Grey Apartman is an accommodation set in Szekszárd. Ubytování Grey Apartman se nachází ve městě Szekszárd (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Komfort Apartman

9,9

Komfort Apartman

Ubytování (Apartmán) Komfort Apartman. Situated in Szekszárd in the Tolna region, Komfort Apartman has a balcony and city views. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytování Komfort Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szekszárdi Apartment

9,9

Szekszárdi Apartment

Ubytování (Apartmán) Szekszárdi Apartment. Szekszárdi Apartment offers self-catering accommodation in the centre of Szekszárd. The property boasts a spacious balcony, overlooking Garay Square. Ubytování Szekszárdi Apartment se nachází ve městě Szekszárd (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alma Apartman

9,8

Alma Apartman

Ubytování (Apartmán) Alma Apartman. Featuring accommodation with a private pool, city view and a patio, Alma Apartman is set in Szekszárd. This apartment offers valet parking and free WiFi. Ubytování Alma Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vass-Villa Vendégház

9,7

Vass-Villa Vendégház

Ubytování (Penzion) Vass-Villa Vendégház. Vass-Villa Vendégház offers air-conditioned rooms in Szekszárd. Ubytování Vass-Villa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Málnás Macska Apartman

9,7

Málnás Macska Apartman

Ubytování (Apartmán) Málnás Macska Apartman. Located in Szekszárd, Málnás Macska Apartman provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Málnás Macska Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Nemes Apartmanház Szekszárd

9,7

Belvárosi Nemes Apartmanház Szekszárd

Ubytování (Apartmány) Belvárosi Nemes Apartmanház Szekszárd. Belvárosi Nemes Apartmanház Szekszárd is situated in Szekszárd and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a children's... Ubytování Belvárosi Nemes Apartmanház Szekszárd se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alisca Apartment II.

9,7

Alisca Apartment II.

Ubytování (Apartmán) Alisca Apartment II.. Situated in Szekszárd in the Tolna region, Alisca Apartment II. Has a patio and city views. Ubytování Alisca Apartment II. se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stílus apartman

9,6

Stílus apartman

Ubytování (Apartmány) Stílus apartman. The Stílus apartman is a self-catering apartment located in Szekszárd. Free WiFi access is available. Ubytování Stílus apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alisca Apartment

9,6

Alisca Apartment

Ubytování (Apartmán) Alisca Apartment. Situated in Szekszárd in the Tolna region, Alisca Apartment has a balcony and city views. It features mountain views and free WiFi throughout the property. Ubytování Alisca Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zavod Lodge

9,6

Zavod Lodge

Ubytování (Prázdninové domy) Zavod Lodge. Featuring an outdoor pool, Zavod Lodge in Závod offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Zavod Lodge se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna).

Levendula Apartman

9,5

Levendula Apartman

Ubytování (Apartmán) Levendula Apartman. Levendula Apartman is located in Szekszárd. This apartment also features free WiFi. Ubytování Levendula Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lótuszvirág Vendégház

9,5

Lótuszvirág Vendégház

Ubytování (Penzion) Lótuszvirág Vendégház. Located in Szekszárd, Lótuszvirág Vendégház features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Lótuszvirág Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Vendégház

9,4

Belvárosi Vendégház

Ubytování (Penzion) Belvárosi Vendégház. Belvárosi Vendégház offers air-conditioned accommodation in Szekszárd. Ubytování Belvárosi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mikes Apartman

9,4

Mikes Apartman

Ubytování (Apartmán) Mikes Apartman. Set in the centre of Szekszárd, Mikes Apartman offers accommodation with free WiFi. Ubytování Mikes Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ÁRPÁD Apartman

9,4

ÁRPÁD Apartman

Ubytování (Apartmán) ÁRPÁD Apartman. ÁRPÁD Apartman is situated in Szekszárd. The property features city views. Ubytování ÁRPÁD Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fogadó a Patkolókovácshoz Szekszárd

9,4

Fogadó a Patkolókovácshoz Szekszárd

Ubytování (Bed and breakfast) Fogadó a Patkolókovácshoz Szekszárd. Fogadó a Patkolókovácshoz Szekszárd is set in Szekszárd Wine Region, at the foothill of the Balremete Mountains and 46 km from Pécs. Ubytování Fogadó a Patkolókovácshoz Szekszárd se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erkel Apartman

9,3

Erkel Apartman

Ubytování (Apartmán) Erkel Apartman. Erkel Apartman is located in Szekszárd. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Erkel Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hunyadi Apartman

9,3

Hunyadi Apartman

Ubytování (Apartmán) Hunyadi Apartman. Set in Szekszárd, Hunyadi Apartman offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Hunyadi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra Vendégház

9,2

Petra Vendégház

Ubytování (Penzion) Petra Vendégház. Petra Vendégház’s location at the edge of Szekszárd is 50 metres from the cycling track to Gemence Forest. Ubytování Petra Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szekszárd Szálló

9,2

Szekszárd Szálló

Ubytování (Bed and breakfast) Szekszárd Szálló. Situated in the town of Szekszárd and the town centre with a cinema, a restaurant and bars reachable within a 2-minute walk, Szekszárd Szálló offers... Ubytování Szekszárd Szálló se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strázsa Vendégház

9,1

Strázsa Vendégház

Ubytování (Apartmány) Strázsa Vendégház. The Strázsa Vendégház is located on a hillside in Szekszárd, offering its own wine cellar and tastefully decorated apartments with views over the... Ubytování Strázsa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Takler Kúria

9,1

Takler Kúria

Ubytování (Penzion) Takler Kúria. Set in a rustic-style house 8 km from Szekszárd, Takler Kúria offers its own wine cellar, rooms with solid wood furniture, free WiFi and breakfast every... Ubytování Takler Kúria se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nádasdi Ház

9,1

Nádasdi Ház

Ubytování (Bed and breakfast) Nádasdi Ház. Set in Szekszárd, Nádasdi Ház features air-conditioned rooms with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Nádasdi Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Apartman Szekszárd

9,1

Belvárosi Apartman Szekszárd

Ubytování (Apartmán) Belvárosi Apartman Szekszárd. Located in Szekszárd, Belvárosi Apartman Szekszárd provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Belvárosi Apartman Szekszárd se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Merops Mészáros

9

Hotel Merops Mészáros

Ubytování (Hotel) Hotel Merops Mészáros. Set in Szekszárd, 48 km from Pécs, Hotel Merops Mészáros features a restaurant and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Merops Mészáros se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sárosdi Pince és Panzió

8,9

Sárosdi Pince és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Sárosdi Pince és Panzió. Located in Szekszárd, Sárosdi Pince és Panzió provides free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Sárosdi Pince és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kőrózsa Vendégház

8,9

Kőrózsa Vendégház

Ubytování (Penzion) Kőrózsa Vendégház. Situated in Szekszárd, Kőrózsa Vendégház has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Kőrózsa Vendégház se nachází ve městě Szekszárd (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GÁRDI APARTMAN

8,8

GÁRDI APARTMAN

Ubytování (Apartmány) GÁRDI APARTMAN. Located in Szekszárd in the Tolna region, GÁRDI APARTMAN provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování GÁRDI APARTMAN se nachází ve městě Szekszárd (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szekszárd Apartman

8,8

Szekszárd Apartman

Ubytování (Apartmán) Szekszárd Apartman. Offering free WiFi and city views, Szekszárd Apartman is an accommodation situated in Szekszárd. Ubytování Szekszárd Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horváth Vendégház

8,6

Horváth Vendégház

Ubytování (Penzion) Horváth Vendégház. Horváth Vendégház features a garden and a terrace in Szekszárd. All rooms feature a kitchenette, a TV with cable channels, and a private bathroom. Ubytování Horváth Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zodiaco

8,2

Hotel Zodiaco

Ubytování (Hotel) Hotel Zodiaco. Hotel Zodiaco is located in the Szekszárd Wine Region, featuring en-suite rooms with free WiFi, a flat-screen TV with cable channels, a refrigerator, and a... Ubytování Hotel Zodiaco se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SZÉP KERT VENDÉGHÁZ

8,1

SZÉP KERT VENDÉGHÁZ

Ubytování (Penzion) SZÉP KERT VENDÉGHÁZ. Set in Szekszárd, SZÉP KERT VENDÉGHÁZ offers a garden. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování SZÉP KERT VENDÉGHÁZ se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Intstud

8,1

Intstud

Ubytování (Apartmány) Intstud. Located in the heart of Szekszárd, Intstud offers accommodation with free WiFi and TV. Ubytování Intstud se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Megacentrum Panzió

7,9

Megacentrum Panzió

Ubytování (Motel) Megacentrum Panzió. Set in Szekszárd, Megacentrum Panzió offers a bar. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Megacentrum Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szüret Vendégház

6,9

Szüret Vendégház

Ubytování (Penzion) Szüret Vendégház. Szüret Vendégház is situated in Szekszárd, 48 km from Pécs and 46 km from Harta. Guests can enjoy the on-site restaurant. Ubytování Szüret Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kerámia - Vendégszobák

Kerámia - Vendégszobák

Ubytování (Penzion) Kerámia - Vendégszobák. Located in Szekszárd, Kerámia - Vendégszobák features a garden. The guest house also provides free WiFi and free private parking. Ubytování Kerámia - Vendégszobák se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neri Apartman

Neri Apartman

Ubytování (Apartmán) Neri Apartman. Featuring a restaurant and a bar, Neri Apartman offers accommodation in Szekszárd with free WiFi and city views. Ubytování Neri Apartman se nachází ve městě Szekszárd (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lehel Vendégház

Lehel Vendégház

Ubytování (Penzion) Lehel Vendégház. Boasting a garden and a terrace, Lehel Vendégház is situated in Szekszárd. Ubytování Lehel Vendégház se nachází ve městě Szekszárd (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ezerjó Panzió

Ezerjó Panzió

Ubytování (Penzion) Ezerjó Panzió. Set in Szekszárd, Ezerjó Panzió features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Ezerjó Panzió se nachází ve městě Szekszárd (Maďarsko - Tolna).

Kà1 Panoramic view city and hills

Kà1 Panoramic view city and hills

Ubytování (Apartmán) Kà1 Panoramic view city and hills. Set in Szekszárd, Kà1 Panoramic view city and hills offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Kà1 Panoramic view city and hills se nachází ve městě Szekszárd (Maďarsko - Tolna).

Neri Apartman

Neri Apartman

Ubytování (Apartmán) Neri Apartman. Neri Apartman is situated in Szekszárd. The accommodation is 27 km from Baja. Pécs is 47 km from the apartment, while Harta is 46 km from the property. Ubytování Neri Apartman se nachází ve městě Szekszárd (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pastor Pince Vendégház

Pastor Pince Vendégház

Ubytování (Penzion) Pastor Pince Vendégház. Located in Szekszárd, Pastor Pince Vendégház features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Pastor Pince Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna).

Gyöngy Vendégház

Gyöngy Vendégház

Ubytování (Apartmány) Gyöngy Vendégház. Located in Szekszárd in the Tolna region, Gyöngy Vendégház provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Gyöngy Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kölcsey Apartman

Kölcsey Apartman

Ubytování (Apartmán) Kölcsey Apartman. Located in Szekszárd in the Tolna region, Kölcsey Apartman features a balcony. Ubytování Kölcsey Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Clarus Stúdió - A nyugalom szigete!

Clarus Stúdió - A nyugalom szigete!

Ubytování (Apartmán) Clarus Stúdió - A nyugalom szigete!. Clarus Stúdió - A nyugalom szigete! is located in Szekszárd. Baja is 44 km from the apartment, while Zomba is 16 km away. Ubytování Clarus Stúdió - A nyugalom szigete! se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tornácos a Cinkában Vendégház

Tornácos a Cinkában Vendégház

Ubytování (Penzion) Tornácos a Cinkában Vendégház. Tornácos a Cinkában Vendégház in Szekszárd provides accommodation with a garden and a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Tornácos a Cinkában Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

D'Scret Villa

D'Scret Villa

Ubytování (Vila) D'Scret Villa. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, D'Scret Villa is located in Szekszárd. Ubytování D'Scret Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Szekszárd

Město Szekszárd se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 50 hotelů a ubytování ve městě Szekszárd.