Hledat

Ubytování

Ubytování město Tolna

Ve městě Tolna (Maďarsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tolna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tolna

Vass-Lak Apartman ,Tolna

9,9

Vass-Lak Apartman ,Tolna

Ubytování (Apartmán) Vass-Lak Apartman ,Tolna. Situated in Tolna in the Tolna region, Vass-Lak Apartman, Tolna features a patio. Ubytování Vass-Lak Apartman ,Tolna se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mözsi Apartman Tolna

9,6

Mözsi Apartman Tolna

Ubytování (Apartmán) Mözsi Apartman Tolna. Offering free WiFi and city views, Mözsi Apartman Tolna is an accommodation set in Tolna. The property features garden views and is 20 km from Zomba. Ubytování Mözsi Apartman Tolna se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tolna Vendégház

9,3

Tolna Vendégház

Ubytování (Penzion) Tolna Vendégház. Set in Tolna, Tolna Vendégház offers a garden. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Tolna Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szilvia Panzió

9,2

Szilvia Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Szilvia Panzió. Located in Tolna, Szilvia Panzió provides free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Szilvia Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Panzió

9,1

Centrum Panzió

Ubytování (Apartmány) Centrum Panzió. Centrum Panzió provides accommodation with free WiFi in the centre of Tolna. There is a kitchenette in every unit equipped . Ubytování Centrum Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Thelena

9,1

Hotel Thelena

Ubytování (Hotel) Hotel Thelena. Located in Tolna, 14 km from the city of Szekszárd, the 3-star Hotel Thelena offers rooms with cable TV, a restaurant with Hungarian dishes and a wellness... Ubytování Hotel Thelena se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kata apartment

Kata apartment

Ubytování (Apartmán) Kata apartment. Set in Tolna, Kata apartment features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment offers a terrace. Ubytování Kata apartment se nachází ve městě Tolna (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tücsök Vendégház

Tücsök Vendégház

Ubytování (Penzion) Tücsök Vendégház. Tücsök Vendégház provides accommodation in Tolna. The accommodation features a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytování Tücsök Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thelena Apartman

Thelena Apartman

Ubytování (Kemp) Thelena Apartman. Situated in Tolna, Thelena Apartman features accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytování Thelena Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Tolna). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tolna

Město Tolna se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Tolna.