Hledat

Ubytování

Thurgau

V regionu Thurgau (Švýcarsko) máme celkem 165 hotelů a ubytování.

Pro region Thurgau doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kreuzlingen (25), Arbon (13), Stein am Rhein (12), Romanshorn (10), Güttingen (9), Tägerwilen (6), Frauenfeld (6), Steckborn (4), Weinfelden (4), Kesswil (4). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Thurgau

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Thurgau

Riegelhaus 1755

10

Riegelhaus 1755

Ubytování (Apartmán) Riegelhaus 1755. Riegelhaus 1755 is situated in Roggwil and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. The accommodation is 14 km from St. Ubytování Riegelhaus 1755 se nachází ve městě Roggwil (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sleep in Style by Beautiful Lake Constance

9,8

Sleep in Style by Beautiful Lake Constance

Ubytování (Privát) Sleep in Style by Beautiful Lake Constance. Situated in Ermatingen, 40 km from Winterthur, Sleep in Style by Beautiful Lake Constance features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Sleep in Style by Beautiful Lake Constance se nachází ve městě Ermatingen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bachperle

9,8

Bachperle

Ubytování (Apartmán) Bachperle. Offering free WiFi and city views, Bachperle is an accommodation located in Steckborn. The apartment features river views and is 29 km from Schaffhausen. Ubytování Bachperle se nachází ve městě Steckborn (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Obstgarten

9,7

Ferienwohnung Obstgarten

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Obstgarten. Situated in Sommeri in the Thurgau region, Ferienwohnung Obstgarten features a patio and garden views. The accommodation is 27 km from St. Ubytování Ferienwohnung Obstgarten se nachází ve městě Sommeri (Švýcarsko - Thurgau).

Attika Ferienwohnung Merk

9,7

Attika Ferienwohnung Merk

Ubytování (Apartmán) Attika Ferienwohnung Merk. Attika Ferienwohnung Merk is located in Kreuzlingen, 1.8 km from Bodensee-Arena, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Attika Ferienwohnung Merk se nachází ve městě Kreuzlingen (Švýcarsko - Thurgau).

BnB Sirnach

9,7

BnB Sirnach

Ubytování (Bed and breakfast) BnB Sirnach. BnB Sirnach is situated in Sirnach and offers a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování BnB Sirnach se nachází ve městě Sirnach (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sitter-Panorama

9,7

Sitter-Panorama

Ubytování (Apartmán) Sitter-Panorama. Located in Bischofszell in the St.Gallen Canton region, Sitter-Panorama features a patio and river views. Ubytování Sitter-Panorama se nachází ve městě Bischofszell (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique-Pension seeherberge

9,6

Boutique-Pension seeherberge

Ubytování (Penzion) Boutique-Pension seeherberge. Set in Lengwil, Boutique-Pension seeherberge features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Boutique-Pension seeherberge se nachází ve městě Lengwil (Švýcarsko - Thurgau).

Ferienwohnung Bodensee am Seerücken

9,6

Ferienwohnung Bodensee am Seerücken

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bodensee am Seerücken. Ferienwohnung Bodensee am Seerücken is set in Hörhausen. Ubytování Ferienwohnung Bodensee am Seerücken se nachází ve městě Hörhausen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Stein am Rhein

9,6

B&B Stein am Rhein

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Stein am Rhein. B&B Stein am Rhein is located in a quiet area a 10-minute walk from the historical city. Ubytování B&B Stein am Rhein se nachází ve městě Stein am Rhein (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen).

B&B 25

9,5

B&B 25

Ubytování (Bed and breakfast) B&B 25. Located in Münchwilen, B&B 25 offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování B&B 25 se nachází ve městě Münchwilen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lakelodge Romanshorn

9,5

Lakelodge Romanshorn

Ubytování (Bed and breakfast) Lakelodge Romanshorn. Lakelodge Romanshorn is situated in Romanshorn and offers a shared lounge and a garden. The accommodation is 23 km from St. Ubytování Lakelodge Romanshorn se nachází ve městě Romanshorn (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and Breakfast 24

9,4

Bed and Breakfast 24

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast 24. Boasting a patio with river views, and a garden and water sports facilities, Bed and Breakfast 24 can be found in Stein am Rhein, close to Monastery St. Ubytování Bed and Breakfast 24 se nachází ve městě Stein am Rhein (Švýcarsko - Canton of Schaffhausen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cooldis 8

9,4

Cooldis 8

Ubytování (Apartmán) Cooldis 8. Cooldis 8 is situated in Kreuzlingen and offers free bikes and a terrace. The accommodation is 1. Ubytování Cooldis 8 se nachází ve městě Kreuzlingen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio zum Wohlfühlen in Kreuzlingen

9,4

Studio zum Wohlfühlen in Kreuzlingen

Ubytování (Apartmán) Studio zum Wohlfühlen in Kreuzlingen. Offering free WiFi and garden views, Studio zum Wohlfühlen in Kreuzlingen is an accommodation situated in Kreuzlingen. Ubytování Studio zum Wohlfühlen in Kreuzlingen se nachází ve městě Kreuzlingen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fischerhäuser Romanshorn

9,4

Fischerhäuser Romanshorn

Ubytování (Bed and breakfast) Fischerhäuser Romanshorn. Fischerhäuser Romanshorn, a bed and breakfast, is a property set 2 minutes from the centre of Romanshorn and the train station. Ubytování Fischerhäuser Romanshorn se nachází ve městě Romanshorn (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus33

9,3

Haus33

Ubytování (Apartmán) Haus33. Set in Kreuzlingen and only 1.5 km from Bodensee-Arena, Haus33 offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Haus33 se nachází ve městě Kreuzlingen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schloss Brunnegg

9,3

Schloss Brunnegg

Ubytování (Hotel) Schloss Brunnegg. The Schloss Brunnegg is located at the outskirts of Kreuzlingen in an old castle that was turned into a hotel. Ubytování Schloss Brunnegg se nachází ve městě Kreuzlingen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reni's Oase am Bodensee

9,3

Reni's Oase am Bodensee

Ubytování (Bed and breakfast) Reni's Oase am Bodensee. Just 80 metres from the shore of Lake Constance, Reni's Oase am Bodensee in Kesswil offers an outdoor pool, free WiFi, and views of the garden which... Ubytování Reni's Oase am Bodensee se nachází ve městě Kesswil (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Wartegg

9,2

Landgasthof Wartegg

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Wartegg. Set in a quiet location, Landgasthof Wartegg is 50 metres from the Müllheim-Wigoltingen train station and 2 km from the A7 highway. Ubytování Landgasthof Wartegg se nachází ve městě Wigoltingen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Frohsinn

9,2

Hotel Garni Frohsinn

Ubytování (Penzion) Hotel Garni Frohsinn. Located in Uttwil, Hotel Garni Frohsinn provides a garden. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Hotel Garni Frohsinn se nachází ve městě Uttwil (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB Seaview

9,2

BnB Seaview

Ubytování (Privát) BnB Seaview. Providing lake views, BnB Seaview in Kesswil offers accommodation and a garden. The homestay offers a terrace. Konstanz is 14 km from BnB Seaview. St. Ubytování BnB Seaview se nachází ve městě Kesswil (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private Spa am Rennweg

9,2

Private Spa am Rennweg

Ubytování (Apartmán) Private Spa am Rennweg. Private Spa am Rennweg is situated in Amriswil and offers a bar, a spa and wellness centre and a terrace. The accommodation is 24 km from St. Ubytování Private Spa am Rennweg se nachází ve městě Amriswil (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel im Rhyhof

9,2

Hotel im Rhyhof

Ubytování (Hotel) Hotel im Rhyhof. Hotel im Rhyhof v centru města Frauenfeld nabízí tradiční cukrárnu a krásnou kavárnu s terasou. Ubytování Hotel im Rhyhof se nachází ve městě Frauenfeld (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seminarhotel Kloster Fischingen

9,2

Seminarhotel Kloster Fischingen

Ubytování (Hotel) Seminarhotel Kloster Fischingen. Set in Fischingen, Seminarhotel Kloster Fischingen features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Seminarhotel Kloster Fischingen se nachází ve městě Fischingen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Erika Am Weg

9,2

Haus Erika Am Weg

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Erika Am Weg. Rodinný Haus Erika Am Weg se nachází 100 metrů od břehu Bodamského jezera, je obklopený svěží zahradou a nabízí vkusně zařízené pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Erika Am Weg se nachází ve městě Kesswil (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel le Lion

9,1

Hotel le Lion

Ubytování (Hotel) Hotel le Lion. Hotel le Lion is set in the heart of Bischofszell's Old Town, combining new architecture with the charme of a historic building. Ubytování Hotel le Lion se nachází ve městě Bischofszell (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3 Doppelbett Business Apartment am Bodensee

9,1

3 Doppelbett Business Apartment am Bodensee

Ubytování (Apartmán) 3 Doppelbett Business Apartment am Bodensee. Situated in Arbon in the Thurgau region, 3 Doppelbett Business Apartment am Bodensee features a patio and garden views. The accommodation is 16 km from St. Ubytování 3 Doppelbett Business Apartment am Bodensee se nachází ve městě Arbon (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Happiness

9,1

Hotel Happiness

Ubytování (Penzion) Hotel Happiness. Hotel Happiness is set in Sirnach. Guests can enjoy garden views. All rooms at the hotel come with a seating area. Ubytování Hotel Happiness se nachází ve městě Sirnach (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Morgenstrasse

9,1

Apartment Morgenstrasse

Ubytování (Apartmán) Apartment Morgenstrasse. Situated in Steckborn in the Thurgau region, Apartment Morgenstrasse features a garden. Ubytování Apartment Morgenstrasse se nachází ve městě Steckborn (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellnesshotel Golf Panorama

9,1

Wellnesshotel Golf Panorama

Ubytování (Hotel) Wellnesshotel Golf Panorama. Tento stylový hotel se nachází mezi jižním břehem Bodamského jezera a švýcarskými Alpami, v těsné blízkosti golfového hřiště. Ubytování Wellnesshotel Golf Panorama se nachází ve městě Lipperswil (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Wagenhausen

9,1

Camping Wagenhausen

Ubytování (Kemp) Camping Wagenhausen. Camping Wagenhausen se nachází v obci Wagenhausen a nabízí venkovní bazén, restauraci a ubytování v cirkusových maringotkách. Ubytování Camping Wagenhausen se nachází ve městě Wagenhausen (Švýcarsko - Thurgau).

Unterseenest

9,1

Unterseenest

Ubytování (Apartmán) Unterseenest. Unterseenest is situated in Mannenbach. The accommodation is 35 km from Schaffhausen, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Unterseenest se nachází ve městě Mannenbach (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JUCKERs Boutique-Hotel

9,1

JUCKERs Boutique-Hotel

Ubytování (Hotel) JUCKERs Boutique-Hotel. Hotel JUCKERS Boutique se nachází v obci Tägerwilen a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování JUCKERs Boutique-Hotel se nachází ve městě Tägerwilen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blockhaus beim See

9

Blockhaus beim See

Ubytování (Penzion) Blockhaus beim See. Featuring a garden, Blockhaus beim See is located in Kesswil. The guest house also provides free WiFi and free private parking. Ubytování Blockhaus beim See se nachází ve městě Kesswil (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jakobsweg

9

Jakobsweg

Ubytování (Privát) Jakobsweg. Located in Oberwangen, 46 km from Appenzell, Jakobsweg provides a garden and free WiFi. Ubytování Jakobsweg se nachází ve městě Thurgau (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus zum Bahnhof

9

Gasthaus zum Bahnhof

Ubytování (Penzion) Gasthaus zum Bahnhof. Offering an à-la-carte restaurant and a bar, Gasthaus zum Bahnhof is located in Berg and provides a terrace as well as a children’s playground. Ubytování Gasthaus zum Bahnhof se nachází ve městě Berg (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Bach

9

Ferienwohnung am Bach

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Bach. Boasting water sports facilities and a terrace, Ferienwohnung am Bach features accommodation in Kreuzlingen with free WiFi and garden views. Set 1. Ubytování Ferienwohnung am Bach se nachází ve městě Kreuzlingen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Krone Diessenhofen

9

Hotel Restaurant Krone Diessenhofen

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Krone Diessenhofen. Hotel Krone se těší vynikající poloze na břehu řeky Rýn, přímo vedle historického krytého mostu. Ubytování Hotel Restaurant Krone Diessenhofen se nachází ve městě Diessenhofen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Dom in Eschlikon

9

Studio Apartment Dom in Eschlikon

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Dom in Eschlikon. Studio Apartment Dom in Eschlikon is situated in Eschlikon. Ubytování Studio Apartment Dom in Eschlikon se nachází ve městě Eschlikon (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Camping

9

Landgasthof Camping

Ubytování (Penzion) Landgasthof Camping. Landgasthof Camping is situated right by the bank of the Rhine, 1,500 metres from the centre of Stein am Rhein. Ubytování Landgasthof Camping se nachází ve městě Wagenhausen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Scheible Haus

9

Scheible Haus

Ubytování (Bed and breakfast) Scheible Haus. Scheible Haus is situated in Romanshorn. The property has garden views and is 22 km from St. Gallen. Ubytování Scheible Haus se nachází ve městě Romanshorn (Švýcarsko - Thurgau).

Hotel Kreuzlingen am Hafen

9

Hotel Kreuzlingen am Hafen

Ubytování (Hotel) Hotel Kreuzlingen am Hafen. Hotel Kreuzlingen am Hafen je situován na břehu Bodamského jezera vedle malebného parku. Ubytování Hotel Kreuzlingen am Hafen se nachází ve městě Kreuzlingen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Greuterhof

8,9

Greuterhof

Ubytování (Hotel) Greuterhof. Opened in January 2015, Greuterhof in Islikon offers a restaurant, free WiFi access and rooms decorated in the style of the region. Ubytování Greuterhof se nachází ve městě Islikon (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel / Restaurant Post

8,9

Hotel / Restaurant Post

Ubytování (Hotel) Hotel / Restaurant Post. Boasting a terrace and free WiFi throughout the property, Hotel / Restaurant Post is set in Eschlikon. Ubytování Hotel / Restaurant Post se nachází ve městě Eschlikon (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

See & Park Hotel Feldbach

8,9

See & Park Hotel Feldbach

Ubytování (Hotel) See & Park Hotel Feldbach. The See & Park Hotel Feldbach in Steckborn is located on a peninsula directly at the Untersee Lake, between the park and the marina. Ubytování See & Park Hotel Feldbach se nachází ve městě Steckborn (Švýcarsko - Thurgau).

Cooldis 5

8,9

Cooldis 5

Ubytování (Apartmán) Cooldis 5. Cooldis 5 is located in Kreuzlingen and offers free bikes. The accommodation is 1. Ubytování Cooldis 5 se nachází ve městě Kreuzlingen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Linde

8,9

Hotel Linde

Ubytování (Hotel) Hotel Linde. Only 5 km away from Lake Constance, Hotel Linde is located in the rural village of Dettighofen. Ubytování Hotel Linde se nachází ve městě Dettighofen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio Hof Moosburg

8,9

Bio Hof Moosburg

Ubytování (Penzion) Bio Hof Moosburg. Bio Hof Moosburg se nachází v Güttingenu a nabízí zahradu. Má neplacené soukromé parkoviště, gril bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bio Hof Moosburg se nachází ve městě Güttingen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bijoux am Bodensee

8,9

Pension Bijoux am Bodensee

Ubytování (Penzion) Pension Bijoux am Bodensee. Pension Bijoux am Bodensee features accommodation in Arbon. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pension Bijoux am Bodensee se nachází ve městě Arbon (Švýcarsko - Thurgau).

Hotel SiX

8,8

Hotel SiX

Ubytování (Hotel) Hotel SiX. Hotel SiX byl otevřen v roce 2014 a nachází se mezi městem Kreuzlingen a Kostnicí, 3 minuty chůze od nákupní ulice Boulevard Kreuzlingen a od obchodního... Ubytování Hotel SiX se nachází ve městě Kreuzlingen (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Thurgau - Švýcarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 165 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Thurgau.

Pro region Thurgau doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kreuzlingen (25), Arbon (13), Stein am Rhein (12), Romanshorn (10), Güttingen (9), Tägerwilen (6), Frauenfeld (6), Steckborn (4), Weinfelden (4), Kesswil (4). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Thurgau máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Riegelhaus 1755 (10*), Sleep in Style by Beautiful Lake Constance (9,8*), Bachperle (9,8*), Ferienwohnung Obstgarten (9,7*), Attika Ferienwohnung Merk (9,7*), BnB Sirnach (9,7*), Boutique-Pension seeherberge (9,6*), Ferienwohnung Bodensee am Seerücken (9,6*), B&B Stein am Rhein (9,6*), B&B 25 (9,5*).

Region Thurgau může být skvělým místem pro strávení dovolené.