Hledat

Ubytování

Ubytování město Kesswil

Ve městě Kesswil (Švýcarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kesswil

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kesswil

Reni's Oase am Bodensee

9,3

Reni's Oase am Bodensee

Ubytování (Bed and breakfast) Reni's Oase am Bodensee. Just 80 metres from the shore of Lake Constance, Reni's Oase am Bodensee in Kesswil offers an outdoor pool, free WiFi, and views of the garden which... Ubytování Reni's Oase am Bodensee se nachází ve městě Kesswil (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB Seaview

9,2

BnB Seaview

Ubytování (Privát) BnB Seaview. Providing lake views, BnB Seaview in Kesswil offers accommodation and a garden. The homestay offers a terrace. Konstanz is 14 km from BnB Seaview. St. Ubytování BnB Seaview se nachází ve městě Kesswil (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Erika Am Weg

9,2

Haus Erika Am Weg

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Erika Am Weg. Rodinný Haus Erika Am Weg se nachází 100 metrů od břehu Bodamského jezera, je obklopený svěží zahradou a nabízí vkusně zařízené pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Erika Am Weg se nachází ve městě Kesswil (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blockhaus beim See

9

Blockhaus beim See

Ubytování (Penzion) Blockhaus beim See. Featuring a garden, Blockhaus beim See is located in Kesswil. The guest house also provides free WiFi and free private parking. Ubytování Blockhaus beim See se nachází ve městě Kesswil (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seegasthof Schiff

8,1

Seegasthof Schiff

Ubytování (Penzion – hostinec) Seegasthof Schiff. Located in Kesswil, on the shore of Lake Constance, Seegasthof Schiff offers a restaurant with a bar, as well as rooms with lake views. Ubytování Seegasthof Schiff se nachází ve městě Kesswil (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kesswil

Město Kesswil se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Kesswil.