Hledat

Ubytování

Ubytování město Weinfelden

Ve městě Weinfelden (Švýcarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Weinfelden

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Weinfelden

Gasthaus zum Trauben

8,8

Gasthaus zum Trauben

Ubytování (Hotel) Gasthaus zum Trauben. Located in a historic building in the centre of Weinfelden, a 5-minute walk from the train station, Gasthaus zum Trauben boasts a terrace and views of the... Ubytování Gasthaus zum Trauben se nachází ve městě Weinfelden (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Eisenbahn

8,6

Gasthof Eisenbahn

Ubytování (Hotel) Gasthof Eisenbahn. This hotel is situated right next to Weinfelden Train Station. Ubytování Gasthof Eisenbahn se nachází ve městě Weinfelden (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension - Susanna

8,6

Pension - Susanna

Ubytování (Penzion) Pension - Susanna. Pension - Susanna provides accommodation in Weinfelden. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Pension - Susanna se nachází ve městě Weinfelden (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Thurgauerhof

8,2

Hotel Thurgauerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Thurgauerhof. Featuring a bar and bedrooms with a minibar, Hotel Thurgauerhof is located in Weinfelden. Free WiFi access is available. Ubytování Hotel Thurgauerhof se nachází ve městě Weinfelden (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Weinfelden

Město Weinfelden se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Weinfelden.