Hledat

Ubytování

Ubytování město Romanshorn

Ve městě Romanshorn (Švýcarsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Romanshorn

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Romanshorn

Lakelodge Romanshorn

9,5

Lakelodge Romanshorn

Ubytování (Bed and breakfast) Lakelodge Romanshorn. Lakelodge Romanshorn is situated in Romanshorn and offers a shared lounge and a garden. The accommodation is 23 km from St. Ubytování Lakelodge Romanshorn se nachází ve městě Romanshorn (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fischerhäuser Romanshorn

9,4

Fischerhäuser Romanshorn

Ubytování (Bed and breakfast) Fischerhäuser Romanshorn. Fischerhäuser Romanshorn, a bed and breakfast, is a property set 2 minutes from the centre of Romanshorn and the train station. Ubytování Fischerhäuser Romanshorn se nachází ve městě Romanshorn (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Scheible Haus

9

Scheible Haus

Ubytování (Bed and breakfast) Scheible Haus. Scheible Haus is situated in Romanshorn. The property has garden views and is 22 km from St. Gallen. Ubytování Scheible Haus se nachází ve městě Romanshorn (Švýcarsko - Thurgau).

Jugendherberge Romanshorn

8,7

Jugendherberge Romanshorn

Ubytování (Hostel) Jugendherberge Romanshorn. Tento hostel se nachází jen 7 minut chůze od břehu Bodamského jezera, přístavu a vlakového nádraží v obci Romanshorn. Ubytování Jugendherberge Romanshorn se nachází ve městě Romanshorn (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Grazia - Bed & Breakfast

8,4

Villa Grazia - Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Grazia - Bed & Breakfast. Villa Grazia is located in Romanshorn in the Thurgau Region. Rooms are fitted with a flat-screen TV and Blu-ray player. Ubytování Villa Grazia - Bed & Breakfast se nachází ve městě Romanshorn (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park - Hotel Inseli

8,2

Park - Hotel Inseli

Ubytování (Hotel) Park - Hotel Inseli. Park-Hotel Inseli stojí u frekventované turistické cesty uprostřed parku na břehu Bodamského jezera. Ubytování Park - Hotel Inseli se nachází ve městě Romanshorn (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Neuhaus

8

Gasthaus Neuhaus

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Neuhaus. Set in Romanshorn, Gasthaus Neuhaus features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Gasthaus Neuhaus se nachází ve městě Romanshorn (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schloss Romanshorn

7,6

Hotel Schloss Romanshorn

Ubytování (Hotel) Hotel Schloss Romanshorn. Re-opened in May 2017, Schlosshotel Romanshorn is located in a historic castle dating from 1404 right on the shore of Lake Constance. Ubytování Hotel Schloss Romanshorn se nachází ve městě Romanshorn (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Arbonerstrasse Romanshorn

Fewo Arbonerstrasse Romanshorn

Ubytování (Prázdninový dům) Fewo Arbonerstrasse Romanshorn. Situated in Romanshorn, this detached holiday home features a garden with a barbecue and a sun terrace. The unit is 19 km from Konstanz. Ubytování Fewo Arbonerstrasse Romanshorn se nachází ve městě Romanshorn (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Romanshorn

Město Romanshorn se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Romanshorn.